Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pliki Serwerowe by Taki_Niesmialy


taki_niesmialy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mogę dać na torrenty ale wtedy nie dostaniecie skanu przez co mogę zostać ukarany warnem + nie będę sam sedował bo jak zacznie ściągać 10 osób to transfer będzie masakryczny. Jak już chcecie, ja warnem nie będę ryzykował. A na 4shared nie mogę wysłać pliku większego niż 200MB

Ktoś zrobi ?

:D

Opublikowano

to daj na te torrenty bez skanu.. Jak ktoś będzie chciał to mu na e-maila prześlesz i po sprawie ;]

 

a jak nie to na filesonic.. może?

Opublikowano

szkoda że nie dałeś najpierw na torrenty.. A możesz na PW dać numer GG w sprawie jakiejś pomocy przy zakładaniu serwera ?

Opublikowano

Z hellshare bym pobrał.. Gdyby prędkość nie byla mniejsza niż 500kb/s a tu 65 max przy Necie 20mb ..

 

Dobra ja pomogę w seedowaniu ;] Tylko proszę o jak najszybsze dodanie na torrenty ;P Pliki razem z Pongiem.

 

Mam pytanko masz wykupione kotno na hellshere ? Jak tak to podaj pasy na PW żebym mógł szybciej ściągnąć :P

Opublikowano

http://www.4shared.com/archive/SZYYl86Q/FBv82_by_taki_niesmiely.html?

- Pliki serwerowe.

 

 

Klienta muszę pobrać bo nie mam na kompie dopiero przerobię tak jak ma być i wrzucę.

Skana nie ma z oczywistych powodów. Ktoś chce to pisać przeskanuje Nortonem.

Ktoś zrobi ?

:D

Opublikowano

Takie same jak passy do maszyny ;].


Pomagam w projektach dotyczących programowania (C++/C/Java/C#/inne). Jak masz jakiś problem, napisz do mnie, wspólnie poszukamy rozwiązania ;).

Opublikowano

Nie działają mi passy wgl.

Pobierałem pliki oczywiście z pierwszej karty , wpisuje:

root - niesmialy

root - takiniesmialy

i nic.. cały czas błąd , łączę się za pomocą FileZilla i Core FTP

Opublikowano

Jaki błąd masz?


Pomagam w projektach dotyczących programowania (C++/C/Java/C#/inne). Jak masz jakiś problem, napisz do mnie, wspólnie poszukamy rozwiązania ;).

Opublikowano

us: Nieudana próba połączenia z "EAI_NONAME - Neither nodename nor servname provided, or not known".

Błąd: Nie można połączyć się z serwerem

Status: Oczekiwanie na ponowienie...

Status: Łączenie z RevoMT2...

Odpowiedź fzSftp started

Polecenie: open "root@RevoMT2" 22

Błąd: ssh_init: Host does not exist

Błąd: Nie można połączyć się z serwerem

Status: Oczekiwanie na ponowienie...

Status: Opóźnianie połączenia na 1 sekundę z powodu wcześniejszej nieudanej próby połączenia...

Status: Znajdowanie adresu IP dla RevoMT2

Status: Nieudana próba połączenia z "EAI_NONAME - Neither nodename nor servname provided, or not known".

Błąd: Nie można połączyć się z serwerem

Status: Łączenie z RevoMT2...

Odpowiedź fzSftp started

Polecenie: open "root@RevoMT2" 22

Błąd: ssh_init: Host does not exist

Błąd: Nie można połączyć się z serwerem

 

 

Na filezilli ;x

Opublikowano

us: Nieudana próba połączenia z "EAI_NONAME - Neither nodename nor servname provided, or not known".

Błąd: Nie można połączyć się z serwerem

Status: Oczekiwanie na ponowienie...

Status: Łączenie z RevoMT2...

Odpowiedź fzSftp started

Polecenie: open "root@RevoMT2" 22

Błąd: ssh_init: Host does not exist

Błąd: Nie można połączyć się z serwerem

Status: Oczekiwanie na ponowienie...

Status: Opóźnianie połączenia na 1 sekundę z powodu wcześniejszej nieudanej próby połączenia...

Status: Znajdowanie adresu IP dla RevoMT2

Status: Nieudana próba połączenia z "EAI_NONAME - Neither nodename nor servname provided, or not known".

Błąd: Nie można połączyć się z serwerem

Status: Łączenie z RevoMT2...

Odpowiedź fzSftp started

Polecenie: open "root@RevoMT2" 22

Błąd: ssh_init: Host does not exist

Błąd: Nie można połączyć się z serwerem

 

 

Na filezilli ;x

 

 

co wpisales w sys install ? ruszałeś net mask ? name server ?

Opublikowano

Mam problem z klientem pobralam go a jak odpalam i patchuje wyskakuje ze nie mam polaczenia z internetem a dokladniej:

-akt. patcher pisze : Nie mozna polaczyc sie z serwerem! Zobaczy czy napewno masz poloczenie z internetem

-patchuj pisze: Plik patchlist zostal usuniety lub uszkodzony

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...