Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pliki Serwerowe by Taki_Niesmialy


taki_niesmialy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wyskakuje mi taki błąd w maszynie ( i nie moge sie zalogowac) :

grind# Assertion failed: (m_pUsedList==NULL && "CDynamicPool: :~CDynamicPool( ) - NOT Clear"), function ~CDynamicPool, file ../../comon/pool.h, line 41.

 

Dodam ze dodałem npc zresetowałem maszyne i od tej pory blad wystepuje...

Zmieniłem plik npc na stary, ale to nie pomogło.

 

Proszę o pomoc.

Sygna.jpg
Opublikowano

mi all dziala tylko mam problemy z portami ... mam blad logowania sie z serwerem pomorzcie

Opublikowano

również dołączam się do prośby... będzie piątka i ++++

 

 

@ aktualny upload http://speedy.sh/2ahYT/Pang.exe

Mam nadzieje że to ten sam klient co na speedy.sh

http://download.hellshare.pl/mt2/pang-exe/6503654/

Aktualnie jest przeciążenie serwera, ale później może ściągnie się.


Pomagam w projektach dotyczących programowania (C++/C/Java/C#/inne). Jak masz jakiś problem, napisz do mnie, wspólnie poszukamy rozwiązania ;).

Opublikowano

Pliki może i są dobre do opisanie ich według mnie żenujące ;/

@Edit

Mógłby mi ktoś napisać jak zmienić dostawane itemy na start? :P Ponieważ tutaj robi się to trochę inaczej niż na plikach raina xD

68g0na.jpg

By Skipp3R

Opublikowano

To już musisz napisać do taki_niesmialy :P. Pomimo tego, że id itemków śa w spisie ale skąd wiesz który jest najlepszy :P

68g0na.jpg

By Skipp3R

Opublikowano

mozecie mi pomoc ?? mam all dobrze serw dziala 100% tylko jak sie chcem zalagowac na launcherze to mam blad logowania z serwerem , porty mam odblokowane itp .

zrobilem wszystko jtak ja na poradniku TheDzeltelmen .

 

"hubi1999" miales podobny problem jak doszles do ladu

 

PROSZE O POMOC clienta mam panghihinayang

Opublikowano

Czemu nie moge sie polaczyc z tym ftp ? Wyskakuje blad.. wszystko robie dobrze. ip z hamachi z koncowka 100 port 22.. l;root h;niesmialy.!

A nie da rady ;/

Opublikowano

Jak na tych plikach zmienic itemki na start?

 

Który plik jest za to odpowiedzialny?

 

I trzeba pozniej jakas komende w maszynie wpisac?

Sygna.jpg
Opublikowano

Mógłby mi ktoś podać link do plików ,ale bez premium ,bo w tych linkach potrzeba premium.Bardzo proszę i..

Pozdrawiam.

Opublikowano

Mógłby mi ktoś podać link do plików ,ale bez premium ,bo w tych linkach potrzeba premium.Bardzo proszę i..

Pozdrawiam.

 

Ja siągałem i nie miałem premium tam dał parę lingków ...

Opublikowano

Da ktos pliki serverowe na darmowym hoscie ? dam like duzo :)

 

Ja bym dał ale pierdole te forum już robię tutki a jebany moderato zamyka bo skany chce jak daje pliki od producenta to się teraz jebcie sami sobie radzcie z plikami Bamusek też już przestał robić dużo rzeczy na tym forum ... żegnam ...

Opublikowano

Przecież HellShare jest darmowym hostem. Jeśli jest obciążony w 100% wystarczy odświerzyć stronę za 5 min i można pobierać.

 

Nie działają all strony żeby pobrać wyskakuje error 404

 

Jak się pozbyć connection refused po użyciu /stop na tych plikach?

 

Jeśli się nie znasz na plikach to się nie bierz za nie . Won do nauki a nie serwery stawiasz ....

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...