Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pliki Serwerowe by Taki_Niesmialy


taki_niesmialy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pomóć w czymś?

"Mimo wszystko do normalnego życia jest potrzebna nam druga osoba."


Każdy kiedyś musi...


Koniec z MpcForum.pl


  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jeśli kolega powyżej edytował inny root niż panga to jest oczywiste że nie będziesz widzieć nowych map.

Najlepiej zainstaluj od nowa klienta i sama zedytuj pod swoje ip :)

Mapy mi działają prócz tej handlowej ^^ na wejściu jest czarna.

Będę edytowała clienta ale pod kontem obrazów wyglądu itd...

No i właśnie w tym rzecz że chciałam fajny serwer zrobić przerobić trochę npc,mapki itd...

Więc zależy mi żeby każda broń była.

 

I nie chodzi o to żeby każda dostępna broń była tylko żeby wszystko dobrze pokazywało.

Nie wszystkie bronie z tych plików client panga pokazuje...

Lub np :

 

 

09097526812817988671.jpg

(Nie patrzcie na bony sprawdzałam GameMasterPanel)

img_ref1525_01-800x200.jpg

Opublikowano

Mapy są porozrzucane w plikach nawet w etc i effect dlatego trzeba uważać.

Mi się udało wszystko ładnie zrobić bez błędów i takich innych ale najlepsze co tam zrobiłem to nowy wygląd teleportów takich jak sa na mapie m2m czyli klasztorze.

 

Z clientem mogę prawie wszystko wiem co i jak zaraz pokarze

 

Prosze ;d:

post-405071-0-19414700-1338491496_thumb.png

"Mimo wszystko do normalnego życia jest potrzebna nam druga osoba."


Każdy kiedyś musi...


Koniec z MpcForum.pl


Opublikowano

Mapy są porozrzucane w plikach nawet w etc i effect dlatego trzeba uważać.

Mi się udało wszystko ładnie zrobić bez błędów i takich innych ale najlepsze co tam zrobiłem to nowy wygląd teleportów takich jak sa na mapie m2m czyli klasztorze.

 

Z clientem mogę prawie wszystko wiem co i jak zaraz pokarze

 

Prosze ;d:

PokaŻe

 

A miał byś czas pomóc troszkę czy nie bardzo.? :D

Miałam go robić z bratem ale on wchodzi na metina spontanicznie nie ma czasu.

Jakoś na pewno bym się odwdzięczyła. :D

img_ref1525_01-800x200.jpg

Opublikowano

A miał byś czas pomóc troszkę czy nie bardzo.? :D

Miałam go robić z bratem ale on wchodzi na metina spontanicznie nie ma czasu.

Jakoś na pewno bym się odwdzięczyła. :D

 

 

A pomóc w czym?? zobaczymy czy pomoge.

 

@UP

Nareszczie MPC działa :D

"Mimo wszystko do normalnego życia jest potrzebna nam druga osoba."


Każdy kiedyś musi...


Koniec z MpcForum.pl


Opublikowano

Czy tylko ja mam ten problem, że jak chce ściągnąć te pliki to potrzebuje konto premium ?....

 

edit:

 

Ma ktoś link z innych hostingów na te pliki ;x ?

Opublikowano

Nie jest problemem założyć konto premium na speedy.sh. Wystarczy się zarejestrować, a masz konto premium na tydzień.

 

@DOWN: czytałeś mój post? Jak nie to przeczytaj :P.


Pomagam w projektach dotyczących programowania (C++/C/Java/C#/inne). Jak masz jakiś problem, napisz do mnie, wspólnie poszukamy rozwiązania ;).

Opublikowano

Mogę poprosić o nowy upload bo na speedy nie mam premium na na hellshare nie idzie pobrać

Opublikowano

Mogę prosić o pomoc z questami.Mam taki problem że w wpisuje cd /usr/home/game/locale/germany/quest a później chce wpisać ./qc nazwa_questu.quest i wyskakuje mi Command not found.A i dałem jeszcze prawa na 777.I nie wiem co jeszcze mogę proszę was o pomoc.

Opublikowano

Mogę prosić o pomoc z questami.Mam taki problem że w wpisuje cd /usr/home/game/locale/germany/quest a później chce wpisać ./qc nazwa_questu.quest i wyskakuje mi Command not found.A i dałem jeszcze prawa na 777.I nie wiem co jeszcze mogę proszę was o pomoc.

 

1. Szukasz Questa

2. Zapisujesz pod rozszerzeniem nazwa*.quest nie musi być nazwa1_nazwa2.quest

3.Wrzucasz quest do FTP ścierzka :

usr/home/game/locale/germany/quest

4.Sprawdź czy ten quest się wgrał (Poszukaj w ftp)

5.W Virtula PC wpisz :

cd /usr/home/game/locale/germany/quest

Potem enter a następnie to

./qc nazwa_questa.quest lub ./qc nazwa.quest

 

TYLE

"Mimo wszystko do normalnego życia jest potrzebna nam druga osoba."


Każdy kiedyś musi...


Koniec z MpcForum.pl


Opublikowano

1. Szukasz Questa

2. Zapisujesz pod rozszerzeniem nazwa*.quest nie musi być nazwa1_nazwa2.quest

3.Wrzucasz quest do FTP ścierzka :

usr/home/game/locale/germany/quest

4.Sprawdź czy ten quest się wgrał (Poszukaj w ftp)

5.W Virtula PC wpisz :

cd /usr/home/game/locale/germany/quest

Potem enter a następnie to

./qc nazwa_questa.quest lub ./qc nazwa.quest

 

TYLE

Tak właśnie robie ale gdy chce zeby wgral sie quest komenda ./qc to wyskakuje command not found

Opublikowano

może ktoś mi powiedzieć jakie mogą być problemy z file zila . Wszystko robię tak samo jak w navicat mi działa a w file zila lipa :/ port daje 22 :/ czemu nie działa ? ?

Opublikowano

Wróciłem teraz po kolei:

1.Z tym questem musi tak działać.

2. Jasiupl21 aby wejść do file zilli wpisujesz:

 

Serwer: IP z hamachi z końcówką .100

Nazwa Użytkownika: root

Hasło: takiniesmialy

Port:22

i łączysz.

"Mimo wszystko do normalnego życia jest potrzebna nam druga osoba."


Każdy kiedyś musi...


Koniec z MpcForum.pl


Opublikowano

no i nadal nie działa :/

A i jeszcze 2 pytanie :

Ma ktoś klienta gdzie widać te wilkołaki i metiny mapy i inne ??

Jak odbugować mape bo poleciałem do zombi map i bugnela mi się postać i jak dodać do pierscienia inne expowiska ???

Opublikowano

Jakie wilkołaki i metiny to wszystko jest w cliencie panga. W temacie jest z 3 linki.

"Mimo wszystko do normalnego życia jest potrzebna nam druga osoba."


Każdy kiedyś musi...


Koniec z MpcForum.pl


Opublikowano

To dlaczego jak wpisałem id na jakiegoś cyklopa co jest w mysql bił mnie po 12k ale nie było go widać :/ bronie widzę ale połowe potworów nie :/

Opublikowano

1. Szukasz Questa

2. Zapisujesz pod rozszerzeniem nazwa*.quest nie musi być nazwa1_nazwa2.quest

3.Wrzucasz quest do FTP ścierzka :

usr/home/game/locale/germany/quest

4.Sprawdź czy ten quest się wgrał (Poszukaj w ftp)

5.W Virtula PC wpisz :

cd /usr/home/game/locale/germany/quest

Potem enter a następnie to

./qc nazwa_questa.quest lub ./qc nazwa.quest

 

TYLE

 

Po 1 nie ma takiego folderu jak locale w game

Po 2 ta komenda ./qc nie działa wali błędem że jej nie ma

Po 3 nie ''ścierzka'' tylko ''ścieżka''

img_ref1525_01-800x200.jpg

Opublikowano

http://imgur.com/UwLMl

Tu daje SS ze naprawdę mam taki błąd

 

no to tak

Wrzuc questa

Skopiuj ścieżkę:

cd /usr/home/game/share/locale/germany/quest/

wklej to do VPC za pomocą klawisz prawego alt oraz litery v to wkleja nam skopiowany tekst

Następnie wpisz w vpc:

./qc nazwa.quest

 

Najlepiej ścieżkę tą z cd skopiuj ode mnie i daj znać czy działa.

di-HLXD.jpg

Opublikowano

Czy moze ktos spakowac mi caly folder "MAP" z czystych plikow niesmialego? Bede bardzo wdzieczny i obsypie + bo cos nie chca smigac mapki mi na dedyku:/ Problem z teleportem itd:/

Opublikowano

Czy moze ktos spakowac mi caly folder "MAP" z czystych plikow niesmialego? Bede bardzo wdzieczny i obsypie + bo cos nie chca smigac mapki mi na dedyku:/ Problem z teleportem itd:/

 

Download:

http://speedy.sh/JppyY/map.rar

 

Skan:

https://www.virustotal.com/file/c4642f04c4e0b8b639a91ce0fa6d5ae9234eb697e442332176232e668b4d8914/analysis/1338813542/

"Mimo wszystko do normalnego życia jest potrzebna nam druga osoba."


Każdy kiedyś musi...


Koniec z MpcForum.pl


Opublikowano

Taki_Niesmialy mam problem z ściągnieciem twoich plików , ponieważ teraz do każdego trzeba mieć konto premium .Czy byś mógł nową stronę do ściągnięcia.

mikolaj1222.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...