Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pliki Serwerowe by Taki_Niesmialy


taki_niesmialy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jak odbugowac to aby mozna bylo ulepszacz Itemy epickie , hwangi i bronie magicznym metalem badz bodziem na twoich plikach?

 

Onie nie są zbugowane lol2 normalnie się ulepsza itemki u tego sury i u kowala ustaw sobie na 100% i nie będziesz potrzebował magicznego metalu itp ...

e czemu cze ba kase tracic na pliki

 

Jaką zaś kasę ???? przecież nie trzeba żadnej kasy tracić na te pliki ...

 

 

 

 

Jeśli ktoś chce te pliki to upnę je dla kogoś ....

Opublikowano

Już nie trzeba. Reupload plików serwerowych.

 

http://download.hellshare.pl/mt2/fbv82-by-taki-niesmiely-7z/7355092/

 

Skanu brak z wiadomych przyczyn a jeśli nie wiesz dlaczego to patrz spoiler:

 

 

Za duża waga pliku

 

 

Ktoś zrobi ?

:D

Opublikowano

Nie Darady pisze ciągle że obciążony nawet jak odświeżam co 5min albo 1min to i tak obciążony ..

2971194124.png

 

<3 Kocham MPCFORUM <3

Opublikowano

Czemu nie moge sie polaczyc z tym ftp ? Wyskakuje blad.. wszystko robie dobrze. ip z hamachi z koncowka 100 port 22.. l;root h;niesmialy.!

A nie da rady ;/

 

bo zle wpisujesz hasło hasło jest

takiniesmialy A nie niesmialy , niesmialy jest do Navicata :)

 

Jak na tych plikach zmienic itemki na start?

 

Który plik jest za to odpowiedzialny?

 

I trzeba pozniej jakas komende w maszynie wpisac?

 

Ten plik za to odpowiada żeby zmienić na start itemki itp

give_basic_weapon.quest

 

Jeśli go wgrasz do maszyny to później w maszynie musisz wpisać

 

cd /usr/home/game/share/locale/germany

i naciskasz enter

później wpisujesz

./qc give_basic_weapon.quest i dajesz enter wgrywa się i potem dajesz reboot i coś innego się dostaje na start

50 Postów

100 Postów

200 Postów

300 Postów

400 Postów

500 Postów

600 Postów

700 Postów

800 Postów

900 Postów

1000 Postów

 

Przepraszam słonko, ale nie dam rady się wybrać z tobą do restauracji wieczorem. Zostałem dziś zabity już cztery razy i jestem bez kasy.

 

Cześć szefie. Myślę że nie dam rady się dzisiaj pojawić w pracy. Moje ciuchy robocze są zniszczone i nie mam kasy na naprawę.

 

Przepraszam szefie, ale nie uda mi się dotrzeć do pracy dzisiaj... Mam krowy do zabicia. To długa historia - kiedyś opowiem.

 

Hej szefie, prawdopodobnie się spóźnię trochę do pracy dziś. Deckard Cain poprosił mnie żebym został chwilę dłużej.

 

Cześć kochanie. Ja w sprawie dzisiejszego wieczoru... Czy miała byś coś przeciw gdybyśmy odłożyli to do jutra? Mam problemy z trawieniem mięsa od rzeźnika. Chyba było nie świeże...

Opublikowano

aaa na twoje pliki sa juz wgrane pliki by quan?;>

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

``Pomogłem?? - Daj LIKE :)``

Pani Kasia mnie irytuje. ;O

Opublikowano

jak wpisuje reboot to mi wszystko odnowa i idzie i pisze login i password wpisuje root i haslo i od nowa idzie mi ....

 

Lol nie umiesz stawiać serwera to nie stawiaj ... Przecież wiadomo że jak wpiszesz komendę w maszynie reboot to znaczy że resetujesz maszynę i potem musisz wpisać login i hasło czy to takie trudne ???

 

jeśli dajesz reboot wpisujesz login i hasło dajesz enter potem /etc/rc.d/netif restart i naciskasz enter i potem wpisujesz /start to ci się normalnie uruchomi maszyna ....

 

bez urazy ale widać że stawiasz pierwszy raz w życiu serwer Metin2 ....

50 Postów

100 Postów

200 Postów

300 Postów

400 Postów

500 Postów

600 Postów

700 Postów

800 Postów

900 Postów

1000 Postów

 

Przepraszam słonko, ale nie dam rady się wybrać z tobą do restauracji wieczorem. Zostałem dziś zabity już cztery razy i jestem bez kasy.

 

Cześć szefie. Myślę że nie dam rady się dzisiaj pojawić w pracy. Moje ciuchy robocze są zniszczone i nie mam kasy na naprawę.

 

Przepraszam szefie, ale nie uda mi się dotrzeć do pracy dzisiaj... Mam krowy do zabicia. To długa historia - kiedyś opowiem.

 

Hej szefie, prawdopodobnie się spóźnię trochę do pracy dziś. Deckard Cain poprosił mnie żebym został chwilę dłużej.

 

Cześć kochanie. Ja w sprawie dzisiejszego wieczoru... Czy miała byś coś przeciw gdybyśmy odłożyli to do jutra? Mam problemy z trawieniem mięsa od rzeźnika. Chyba było nie świeże...

Opublikowano

up do kogo to napisałeś ?

 

ogolnie. do wszystkich nawet... pytam czy sa juz tam wgrane pliki by quan ;]

 

 

** nie dziala mi navicat ;OO

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

``Pomogłem?? - Daj LIKE :)``

Pani Kasia mnie irytuje. ;O

Opublikowano

Nom, ja rowniez prosze o reupload na jakis normalny serwer (nie taki gdzie mozna sciagam tylko premium albo taki co o caly dzien jest przeciazony i kaze wysylac smsy po 23 zł)

Opublikowano

Pana wyżej zachęcam do przeczytania opisu plików.

 

Jak byś zrobił all dobrze to by działało.

 

 

Login: root

Hasło: niesmialy

 

 

 

nie dziala mi to ;]

powie ktos wkoncu co z tym navicatem? konfiguruje dobrze, wszystko dobrze wpisuje a i tak nei laczy ;] to nie jest moj 1 serv wiec wiem co robie

 

wrzuc na inny up ->

Ściągnięto: 3x o.O

 

 

 

łapcie :

http://www.4shared.c..._niesmiely.html +iki;>

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

``Pomogłem?? - Daj LIKE :)``

Pani Kasia mnie irytuje. ;O

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...