Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pliki Serwerowe by Taki_Niesmialy


taki_niesmialy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Da ktoś binke z pongiem byltakiniesmialy? PLS

Łap

http://speedy.sh/9MPth/metin2.bin

Obama wie, co robisz!!!
131894.jpg                                                                                                                                                    4906167742.png

                                                                                                                                                                                                                                                                                      LTE Play Opole

Opublikowano

Wie ktoś może dlaczego po rozpakowaniu locale nie dość że jest błędne windows.dds, to po rozpakowaniu item_proto są tylko podstawowe itemki? Nie ma nowych?

Chciałem je trochę przeedytować pod własne potrzeby, a tu dupa. Używam file archivera od kamera.

 

@Edit

Chuj, wypakowałem drugi raz i zadziałało. Sory za spam xD

32952.png34469.jpg

34855.png34491.gif

34818.gif33983.png

32891.gif32190.png

Opublikowano

Mam pytanie.

Gdzie tu jest plik albo jak zmienić max lvl do którego można usunąć postać? chodzi mi oto aby można było usuwać postacie np do 70lvl.

 

Poradziłem sobie.

 

 

 

@UP

 

Part1

 

Kod:

http://www.multiupload.nl/IADSMJQALB

 

Part2

 

Kod:

http://www.multiupload.nl/DOG02LTH69"

 

To client panga ale z mojego serwera więc troche edytowany.

"Mimo wszystko do normalnego życia jest potrzebna nam druga osoba."


Każdy kiedyś musi...


Koniec z MpcForum.pl


Opublikowano

Ja zrobilem serwa ale nie moge sie do MySqL polaczyc... Moze ktos wie co zrobic ?

slgbil.jpg

Opublikowano

@UP Jak chcesz wejsc do bazy musisz odpalic portmapa i jesli masz router odblokowac w nim odpowiednie porty.

Zadziala oczywiscie jak wszystkie IP dobrze wpisales w sysinstall, logujac sie uzywaj ip z hamachi z koncowka 100 i portu 3306 :)

32952.png34469.jpg

34855.png34491.gif

34818.gif33983.png

32891.gif32190.png

Opublikowano

Hej,zrobił by mi ktoś launcher pod IP 5.251.21.154 z pongiem na ten serwer.?

Bo jak ja przenoszę xml na mt2 to nie wyskakują mi nowe rooty.

Z góry więlkie dzięki za pomoc like i 5 do prof :D

img_ref1525_01-800x200.jpg

Opublikowano

Hej,zrobił by mi ktoś launcher pod IP 5.251.21.154 z pongiem na ten serwer.?

Bo jak ja przenoszę xml na mt2 to nie wyskakują mi nowe rooty.

Z góry więlkie dzięki za pomoc like i 5 do prof :D

Jeśli nie wywaliło Ci errorów to wejdz na

Moj komputer>>Dysk lokalny(C:)>>Documents and settings>>nazwa uzytkowinka

(sciezka na win xp, jesli masz sevena to jest chyba podobnie)

I tak powinnaś mieć root'y

Obama wie, co robisz!!!
131894.jpg                                                                                                                                                    4906167742.png

                                                                                                                                                                                                                                                                                      LTE Play Opole

Opublikowano

Hej,zrobił by mi ktoś launcher pod IP 5.251.21.154 z pongiem na ten serwer.?

Bo jak ja przenoszę xml na mt2 to nie wyskakują mi nowe rooty.

Z góry więlkie dzięki za pomoc like i 5 do prof :D

Hej,zrobił by mi ktoś launcher pod IP 5.251.21.154 z pongiem na ten serwer.?

Bo jak ja przenoszę xml na mt2 to nie wyskakują mi nowe rooty.

Z góry więlkie dzięki za pomoc like i 5 do prof :D

 

 

Proszę:

http://speedy.sh/GsukU/launcher.rar

 

Jak chcesz skana to masz ale i tak zawsze jest tam wirus lecz nie groźny:

https://www.virustotal.com/file/b979830fc14b21ffb21ff6daadddb7ead4b1b29ea8604975b75cdd8936f3828e/analysis/1338392875/

 

I proszę o nazwe serwera to ci edytuje root bo napisałem tam TwojaNazwaSerwera.

"Mimo wszystko do normalnego życia jest potrzebna nam druga osoba."


Każdy kiedyś musi...


Koniec z MpcForum.pl


Opublikowano

moge prosic o samo germany?

 

Prosze:

http://speedy.sh/2pNKa/germany.rar

 

Skan:

https://www.virustotal.com/file/3a974725d126f2e2387ee97124a4454f6697081c295711cdb255701b660938f5/analysis/1338393469/

"Mimo wszystko do normalnego życia jest potrzebna nam druga osoba."


Każdy kiedyś musi...


Koniec z MpcForum.pl


Opublikowano

Proszę:

http://speedy.sh/GsukU/launcher.rar

 

Jak chcesz skana to masz ale i tak zawsze jest tam wirus lecz nie groźny:

https://www.virustotal.com/file/b979830fc14b21ffb21ff6daadddb7ead4b1b29ea8604975b75cdd8936f3828e/analysis/1338392875/

 

I proszę o nazwe serwera to ci edytuje root bo napisałem tam TwojaNazwaSerwera.

 

Dziękuję ! :D nie trzeba nazwy jak narazie jest to beta :P

A wiecie może jak odbugować mapy ? zrobiłam 3 postacie i wszystkie 3 się zbugowały 1 na ox 2 na dt 3 na atlantydzie ^^

img_ref1525_01-800x200.jpg

Opublikowano

zal te pliki som zryte bo pisze zostaniesz polonczony z serverem z mysql łonczy porty działąjom sopl nowe nawet na launcherze prubowalem mialem z 2 serveruw i w zadnym tak niemialem niechce polonczyc z file zille pisze:blond krytyczny niepolecam tych plikuw :/

Opublikowano

zal te pliki som zryte bo pisze zostaniesz polonczony z serverem z mysql łonczy porty działąjom sopl nowe nawet na launcherze prubowalem mialem z 2 serveruw i w zadnym tak niemialem niechce polonczyc z file zille pisze:blond krytyczny niepolecam tych plikuw :/

Pisz po polsku bo Cię nie rozumiem ''som'' ''polonczony'' ''łonczy'' ''działąjom'' ''prubowalem'' ''serveruw'' ''poloncztc'' ''blond'' ''plikuw'' 10 czy 9 lat ? xD innym działają tylko tobie jakoś nie śmigają... powie mi ktoś jak odbugować mapki i w razie czego dodać nowe + wrzucić dostęp przez pierścień ? :D Ja nowa w tych sprawach chciałabym go fajnie zrobić ;x

img_ref1525_01-800x200.jpg

Opublikowano

A wiecie może jak odbugować mapy ? zrobiłam 3 postacie i wszystkie 3 się zbugowały 1 na ox 2 na dt 3 na atlantydzie ^^

 

Poszukaj PortMapa który ma odblokowane all porty gdyż te porty co są podane w temacie są tylko do logowanie i do strony.

 

Prosze Dl: (Auto PortMap)

 

http://speedy.sh/bTnkH/Auto-PortMap.rar

 

Skan:

 

https://www.virustotal.com/file/948c5d9dbbbbfed793570da9a9d2baf0a5aac64d6346491c03b2330a71fa67bc/analysis/1338473586/

 

Znalazło wirusa :( a nawet 12.

 

zal te pliki som zryte bo pisze zostaniesz polonczony z serverem z mysql łonczy porty działąjom sopl nowe nawet na launcherze prubowalem mialem z 2 serveruw i w zadnym tak niemialem niechce polonczyc z file zille pisze:blond krytyczny niepolecam tych plikuw :/

 

Nic im nie jest są dobre tylko ty nie potrafisz ich wykorzystać

 

Pobierz to i wklej do clienta wtedy zadziała:

 

http://speedy.sh/GsukU/launcher.rar

 

Skan masz wyżej ale prosze:

 

https://www.virustotal.com/file/b979830fc14b21ffb21ff6daadddb7ead4b1b29ea8604975b75cdd8936f3828e/analysis/1338392875/

 

Virus jest zawsze/

"Mimo wszystko do normalnego życia jest potrzebna nam druga osoba."


Każdy kiedyś musi...


Koniec z MpcForum.pl


Opublikowano

Proszę o zrobienie launchera.

Moje IP: 5.60.81.93

Daje like ,nie jeden ,nie dwa ,więcej! + pięć na profilu.

Opublikowano

Poszukaj PortMapa który ma odblokowane all porty gdyż te porty co są podane w temacie są tylko do logowanie i do strony.

 

Prosze Dl: (Auto PortMap)

 

http://speedy.sh/bTnkH/Auto-PortMap.rar

 

Skan:

 

 

https://www.virustotal.com/file/948c5d9dbbbbfed793570da9a9d2baf0a5aac64d6346491c03b2330a71fa67bc/analysis/1338473586/

 

Znalazło wirusa :( a nawet 12.

 

 

 

Nic im nie jest są dobre tylko ty nie potrafisz ich wykorzystać

 

Pobierz to i wklej do clienta wtedy zadziała:

 

http://speedy.sh/GsukU/launcher.rar

 

Skan masz wyżej ale prosze:

 

https://www.virustotal.com/file/b979830fc14b21ffb21ff6daadddb7ead4b1b29ea8604975b75cdd8936f3828e/analysis/1338392875/

 

Virus jest zawsze/

Ale portmap działa chyba :D za chwilę sprawdzę dziękuję :)

img_ref1525_01-800x200.jpg

Opublikowano

i ostatnie pytanko ma ktoś clienta na wszystkie te bronie niby widać 90% broni na pangu ale to nie wszystkie i np jakiś tam hwang wygląda jak stalka na tym cliencie ;D

img_ref1525_01-800x200.jpg

Opublikowano

Po co ci wszystkie jest ich dużo mi tam z 8 na klasę wystarczy. A jak chcesz więcej to proszę szukaj:

 

http://www.mpcforum.pl/topic/264872-client-okolo-1800-nowych-broni-tekstury/

 

Taki_niesmialy zrobić ci jutro reupa clienta na inny chosting? Bo widze że sporo osób ma problemy. Jak tak to podaj jakiś.

"Mimo wszystko do normalnego życia jest potrzebna nam druga osoba."


Każdy kiedyś musi...


Koniec z MpcForum.pl


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...