Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] M2Bob by Slait & SandMann016 (ExpBot) po 02.02.12r.


.Fixel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Też tak miałem u kumpla na in vista, pomogło reinstall metka i bota, btw. zablokowałeś hackshielda?

spróbuj zmienić wygląd bota w skórkach...

 

a bot sam sprzedaje itemki jak jest za duzo? i czy np. fmsa sprzeda?

 

musisz w bocie zaznaczyć funkcje "full inventory" w polu Go to shop if.

niżej wybierasz sobie jakie itemki mają być sprzedawane

  • Odpowiedzi 598
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

zablokowałem, korzystam z windows xp i na 2 kompie windows 7 na ani jednym nie działa . Reintall metka? Raczej nie, dopiero co ściągałem.

Opublikowano

a bot sam sprzedaje itemki jak jest za duzo? i czy np. fmsa sprzeda?

 

Jak ustawisz sprzedawanie itemow np do lvl 40 max +3, to zaznacz te 2 opcje na dole. wtedy nie sprzedaje itemków z bonami, ulepszaczy, tylko te syfy np: kosa +1 bez bonów.

di-HLXD.jpg

Opublikowano

Ok pobieram, zobaczymy!

INTERESUJĘ SIĘ:

1. Tworzeniem, wgrywaniu i konfigurowaniu plików do Counter-Strike

2. Szukasz pomocy? Skontaktuj się ze mną poprzez:

Skype: marcin46421

Steam: marcin4642

Opublikowano

Sory, ale jak otworzyć opcje z np: Potami itd...?

INTERESUJĘ SIĘ:

1. Tworzeniem, wgrywaniu i konfigurowaniu plików do Counter-Strike

2. Szukasz pomocy? Skontaktuj się ze mną poprzez:

Skype: marcin46421

Steam: marcin4642

Opublikowano

Może mi ktoś pomóc w uruchomieniu tego bota?

Normalnie wklejam do czystego metka, konfiguruje wybieram bin itp, a okno bota odpala się, ale za 0,5 sekundy gasnie ;(

Jeżeli ktoś byłby chętny mi pomóc to proszę na gg 10701699 lub tu na forum, jak tkoś pomoże to nawet moge i zapłacić ;p

Opublikowano

Może mi ktoś pomóc w uruchomieniu tego bota?

Normalnie wklejam do czystego metka, konfiguruje wybieram bin itp, a okno bota odpala się, ale za 0,5 sekundy gasnie ;(

Jeżeli ktoś byłby chętny mi pomóc to proszę na gg 10701699 lub tu na forum, jak tkoś pomoże to nawet moge i zapłacić ;p

http://www.youtube.com/watch?v=tIxiSPbLERg&lc=ldgSBKLNHpz9WS47veCkpx1BcuvflR_WKTT4lhM2U3Q&feature=inbox

Oglądnij, i okno wyświetli się po wbiciu na postać jak zrobisz tak jak jest na filmie.

Sory, ale jak otworzyć opcje z np: Potami itd...?

 

Zobacz na video

di-HLXD.jpg

Opublikowano

CZASAMI WARTO SPOJRZEĆ NA POPRZEDNIĄ STRONE.

 

 

Witam Witam Witam...

Jeśli ktoś nie może odpalić MPCFORUM, a jakimś cudem na nim jest np. na telefonie to należy zrobić tak:

1.Wchodzimy Start > Wszystkie programy > wiersz polecenia (tak na XP, na innych win sie może różnić).

2. wpisujemy:

 

po czym naciskamy enter i powinno śmigać.

 

TERAZ TEKST DLA WSZYSTKICH,

KTÓRYM NIE DZIAŁA BOT PO UPDATE 1.1.3.2

 

Jeżeli NIE wrzuciliście pliku od bota w wersji 1.1.3.2 i macie spatchowanego metka ze ściągniętym HackShieldem przejdźcie do pkt. 3.

 

1. Instalujemy najnowszego metka i patchujemy go.

2. ściągamy z niego HS, tak jak pokazał autor postu nr 1.

3. Wrzucamy w całości do metina BOTA W WERSJI 1.1.2.2 !!!

4. Wrzucamy jedyny plik z paczki bota 1.1.3.2 Launcher o nazwie "M2Bob 1.1.3.exe" (zostawiam pozostałe 2 zbędne pliki).

5. Odpalamy i logujemy się na bota (przez launcher 1.1.3).

6. Wpisujemy wszystkie dane i odpalamy metka przez bota.

7. Wyskakuje i znika okienko z mapką i funkcjami? Wystarczy w okienku nr 1 (to z postaciami do wyboru)

Zmienić styl bota (Ja wybieram styl nr. 1 "Amakrits" po czym pojawia się owe okienko z Botem)

8. Koniec :-) Powinno działać, jak nie to proszę piszcie komentarze może coś poradzimy.

 

DOWNLOAD JAKBY CO:


http://speedy.sh/DxucB/M2Bob-1.1.2-2.rar

http://speedy.sh/nuyq3/M2Bob-1.1.3-2.rar

SKAN -=[*w obydwu 0/43*]=-

https://www.virustotal.com/file/8ab04ba34b260d5475e8c9e02fa99eeab6026b2386b008f7ed193622c373141b/analysis/

https://www.virustotal.com/file/fab5153e64f9e032ef3056cb2d4461600238d4d9653aaf4c9a77648d03fc78d4/analysis/

 

DAŁOBY RADE ŚCIĄGNĄĆ MI TE 5 % ???

Opublikowano

Ja to wszystko robię jak na filmie.

Wchodzę na postać tak jak jest pokazane na filmie:

Sewer: 9

Ch: 1

Slot: 0

Wchodzi mi na postać, a okno mi się nie pokazuje....

INTERESUJĘ SIĘ:

1. Tworzeniem, wgrywaniu i konfigurowaniu plików do Counter-Strike

2. Szukasz pomocy? Skontaktuj się ze mną poprzez:

Skype: marcin46421

Steam: marcin4642

Opublikowano

trochę wkurzające jak odpowiedź jest kilka postów wyżej a ktoś właśnie zadaje pytanie...

Piotrek wystarczyło popatrzeć na poprzednią strone. szkoda że nikt tego nie robi tak samo

ty panie cwaniaku...

Opublikowano

DonSpecu czytałem 25 stron i tak się składa że jeden pisze że działa a drugi że nie to naprawdę bardzo dużo się dowiedziałem ...

Opublikowano

Help Please wszystko fajnie ale kiedy podaje pasy w bocie (do gry ) daje ch itp klikam na opcje pisze zeby bot sie skonfigurowal musi zostac uruchomiony od nowa .no i odpalam go i musze wszystko od nowa robic help mam windows xp 32b

 

Czemu po wpisaniu pasów w bocie (tych do gry ) wpisuje pasy wybieram ch postac klikam ta opcje recinfigure bot czy jakos tak bot sie wyłacza właczam od nowa i wszystko od nowa musze robic;/

WOJOWNIK BODY 90 LV I ROSNIE ;)

Serwer PandoraMT2 (zaczynam ;d)

Jak pomogłem daj Like ;)

Jak Ci zaszkodzilem nie daaaawaj niiiiic ^^

Opublikowano

Przepraszam:

Ja to wszystko robię jak na filmie.
Wchodzę na postać tak jak jest pokazane na filmie:
Sewer: 9
Ch: 1
Slot: 0
Wchodzi mi na postać, a okno mi się nie pokazuje....

To może być przyczyną nie zablokowanego hs'a?

INTERESUJĘ SIĘ:

1. Tworzeniem, wgrywaniu i konfigurowaniu plików do Counter-Strike

2. Szukasz pomocy? Skontaktuj się ze mną poprzez:

Skype: marcin46421

Steam: marcin4642

Opublikowano

Jak kolega u góry ma ten sam błąd to nie wiem co mam już robić.

Robię wszystko tak jak na filmiku i gów.... (za przeproszeniem) pomaga.

INTERESUJĘ SIĘ:

1. Tworzeniem, wgrywaniu i konfigurowaniu plików do Counter-Strike

2. Szukasz pomocy? Skontaktuj się ze mną poprzez:

Skype: marcin46421

Steam: marcin4642

Opublikowano

trzeba blokować HS razem z plikami blockera a nie sam HS.

mi pomogło zmienienie stylu okna tzn. domyślny jest jakiś tam,

ja przed odpaleniem metka zmieniam na styl nr. 1 "Amakrits"

piszcie czy u was działa.

Opublikowano

Okno z botem ta, niby nawet aktywne ale gaśnie po 1 sekundzie, a nie odpala sie ani metek ani nic ;/

 

napisz do mnie na skype lub gg. Jeśli masz teamviever to ci zrobię z tym.

di-HLXD.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...