Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] M2Bob by Slait & SandMann016 (ExpBot) po 02.02.12r.


.Fixel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 598
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam Witam Witam...

Jeśli ktoś nie może odpalić MPCFORUM, a jakimś cudem na nim jest np. na telefonie to należy zrobić tak:

1.Wchodzimy Start > Wszystkie programy > wiersz polecenia (tak na XP, na innych win sie może różnić).

2. wpisujemy:

route delete 176.9.9.227

po czym naciskamy enter i powinno śmigać.

 

TERAZ TEKST DLA WSZYSTKICH,

KTÓRYM NIE DZIAŁA BOT PO UPDATE 1.1.3.2

 

Jeżeli NIE wrzuciliście pliku od bota w wersji 1.1.3.2 i macie spatchowanego metka ze ściągniętym HackShieldem przejdźcie do pkt. 3.

 

1. Instalujemy najnowszego metka i patchujemy go.

2. ściągamy z niego HS, tak jak pokazał autor postu nr 1.

3. Wrzucamy w całości do metina BOTA W WERSJI 1.1.2.2 !!!

4. Wrzucamy jedyny plik z paczki bota 1.1.3.2 Launcher o nazwie "M2Bob 1.1.3.exe" (zostawiam pozostałe 2 zbędne pliki).

5. Odpalamy i logujemy się na bota (przez launcher 1.1.3).

6. Wpisujemy wszystkie dane i odpalamy metka przez bota.

7. Wyskakuje i znika okienko z mapką i funkcjami? Wystarczy w okienku nr 1 (to z postaciami do wyboru)

Zmienić styl bota (Ja wybieram styl nr. 1 "Amakrits" po czym pojawia się owe okienko z Botem)

8. Koniec :-) Powinno działać, jak nie to proszę piszcie komentarze może coś poradzimy.

 

DOWNLOAD JAKBY CO:


http://speedy.sh/DxucB/M2Bob-1.1.2-2.rar

http://speedy.sh/nuyq3/M2Bob-1.1.3-2.rar

SKAN -=[*w obydwu 0/43*]=-

https://www.virustotal.com/file/8ab04ba34b260d5475e8c9e02fa99eeab6026b2386b008f7ed193622c373141b/analysis/

https://www.virustotal.com/file/fab5153e64f9e032ef3056cb2d4461600238d4d9653aaf4c9a77648d03fc78d4/analysis/

 

DAŁOBY RADE ŚCIĄGNĄĆ MI TE 5 % ???

Opublikowano

bynajmniej mi śmiga bezproblemowo, nawet nie kicka w ogóle i działa jak marzenie ale niektórzy mają z nim problem...

Opublikowano

A odpalił go ktoś na 3 metinach ? czy crashuje ?

 

 

Działa już na XP-ku ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

używanie tego bota daje możliwość jego autorom przejęcia kontroli nad komputerem. Wszelkie przelewy internetowe, hasła, dostępy do stron mogą być kontrolowane.!!!!

Tak więc zakończyłem już grę metin2 dałem już sobie siana. Po jakimś czasie mój komputer za czą zwalniać wydajność spadła o połowę strony internetowe otwierały się ok. 40 sec gry chodziły ( Battlefield 3 minecraft LoL itp ) nie mogłem tych gier uruchomić na wysokich detalach po formacie systemy i przeskanowanie go gry chodził na wysokich detalach strony otwierają się 5 sec .

Mam nadzieje ze przemówiłem wam do rozumu bo takiego bota się nie używa Slaitowi chodziło o kontrolę nad komputerami tak więc mojego już nie dostanie !

Opublikowano

dOSTANE bana jak zaloze gildie moja glowna postacia dodam noob chara i bede nim expil gildie.

Jak zbanuja mi noob chara to dostane bana na glowna postac tez ?

Weteran
Opublikowano

Jeżeli nie są na tym samym e-mailu oraz nie handlowałeś pomiędzy nimi to nie dostaniesz.

1329036830-U154499.png
Opublikowano

Witam, chciałbym się zapytać czy ten bot jeszcze działa tak w ogóle?

Chce pobrać lecz nie wiem czy zadziała i nie wiem czy nie będzie na marne moje pobieranie i zaśmiecanie komputera czymś co nie zadziała?

INTERESUJĘ SIĘ:

1. Tworzeniem, wgrywaniu i konfigurowaniu plików do Counter-Strike

2. Szukasz pomocy? Skontaktuj się ze mną poprzez:

Skype: marcin46421

Steam: marcin4642

Opublikowano

mam pewien problem. wlaczam bota wszystko ustawiam i jest ok, gra sie wlacza ale... w bocie nie nie pokazuje mi sie postac(tak jakby jej nie widzial) i nie wlacza sie okienko z ustawieniami czita... ktos wie o co chodzi?

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Witam, Mam problem z logiem. Otóż zainstalowałem na czystym metku i kiedy bot włącza metka to pojawia sie log. Uruchomiony jako administrator. Proszę o pomoc.

Umieszczam SS http://imageshack.us/f/844/logvd.jpg/

Wyjaśnione, musiałem wbić na super admina i hs wgrać i git.

 

1. Uruchamiasz metina po przez bota?

2. Na pewno wybrałeś dobry plik, metin2client.bin

 

Gdy bot ci korzysta z metina nie da się go uruchomić normalnie, musisz mieć 2 kopie do grania na czysto.

 

 

mam pewien problem. wlaczam bota wszystko ustawiam i jest ok, gra sie wlacza ale... w bocie nie nie pokazuje mi sie postac(tak jakby jej nie widzial) i nie wlacza sie okienko z ustawieniami czita... ktos wie o co chodzi?

 

Proszę to ci pomoże:

http://www.youtube.com/watch?v=tIxiSPbLERg

 

Aha i odznacz opcję "if going desent work required on metin2.uk"

di-HLXD.jpg

Opublikowano

Witam, mam problem z tym botem. Wszystko jest dobrze, do czasu gdy chce się tam zalogować na swoją postać wyskakuje mi taki błąd 1332663618-U393441.png

Wpisuje tak:

LOGIN

HASLO

7 (serwer onyks)

1 (ch)

0 (slot)

Co tutaj może być źle? . .

Czy moze byc to wina kamer moda?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...