Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zagrać na publicznej becie LoL'a?


Farex

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam taki oto problem: gdy spatchuje mi sie PBE to nie mogę wejść do okna logowania przez pulpit.

Musze odpalac PBE z winrara i musi mi sie drugi raz patchowac. Co mam zrobic. Gdy chce włączyć gre przez pulpit pojawia sie :

COULD NOT CONNECT TO THE HTTP SERVER. PLEASE CHECK THAT YOUR INTERNET CONNECTION IS ENABLED AND THAT YOUR FIREWALL IS NOT BLOCKING ACCESS.

Co mam zrobic?

Jesli możesz daj add.png

  • Odpowiedzi 850
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@Up

 

Pisz, że twój firewall blokuje połączenie.

 

Odblokuj firewall i wyłącz zaporę widowsa.

Opublikowano

@Up

 

Pisz, że twój firewall blokuje połączenie.

 

Odblokuj firewall i wyłącz zaporę widowsa.

Odblokowalem i nic

PS.

Za każdym razem gdy chcemy zagrać na PBE to trzeba patchować?

Jesli możesz daj add.png

Opublikowano

Mam pewien problem. Gdy włączam PBE to wszystko ładnie działa, dopóki nie zacznę gry, ładują mi się postacie i nagle BAM gra się zacina i gówno z gry. -.- Możecie pomóc?

Opublikowano

Zauważyliśmy, że liczba osób i wątków pytali o statusie PBE więc chciałem wyjaśnić, że dla wszystkich PBE jest aktualnie niedostępny i będzie niedostępny do odwołania.

 

Coś jeszcze chcecie wiedzieć?

9777920400_1341294249.png

Arcymistrz
Opublikowano

Tak. Kurwa dlaczego nikt nie poinformował wcześniej jak ściągałem to gówno na komputer, mój komputer nie jest taki nowy i pierdolony 1GB na dysku to dużo !

  • 3 tygodnie później...
Arcymistrz
Opublikowano

JAk chcesz wspomóc ten tut to wpisz w nim :

kiedy jest nowa rotacja n PBE?

kiedy dają na nowow 10k IP i RP

i że nie czeka się 10min czy tam 1 tydzień tylko wystarczy zagrac 1 gre z botami ;)

 

I ten kto usuwa mojego posta to niech tego nie robi !

Opublikowano

Mam problem. Jak wciskam Play wyskakuje mi okno "Ta aplikacja jest uszkodzona..." Można wiedzieć co trzeba zrobić?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...