Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zagrać na publicznej becie LoL'a?


Farex

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 850
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dlaczego nie moge się tam zarejestrować?

Te linki co podałeś to jakieś linki do forum.

SunzykPL



League of Legends player


Opublikowano

Bo aktualnie "starcza" im testerów.

Da sie jakoś tam odzyskac konto? Bo bym przetestował sobie zyre, a niestety zapomniałem hasła :/

Opublikowano

Będzie można robić jeszcze konta?

Chciałem sobię testować nowe champy, a tu nic z tego, czytam wątek na forum, że zamykają rejestrację.

Jak ktoś już nie gra, albo rzadko, to chętnie przyjmę passy na PW - Nie ma nic do stracenia...

Opublikowano

Tak żeby przetestować sobie postać to wporzo ale ping skacze około 200

Gram w: League of legends,tf2,duel of champions

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Wczoraj zacząłem, zagrałęm 2 meczyki. Dostałem rp, ip, lvl, kupiłem runki i postacie.

Dziś pobrałem patcha, cisnąłem play, a nic się nie uruchamia(tnz. w procesach niby jest). Normalny lol działa.

Ten patcher pvp.ne coś z nim błąd wyskakuje

 

Podpis problemu:

Nazwa zdarzenia problemu: APPCRASH

Nazwa aplikacji: rads_user_kernel.exe

Wersja aplikacji: 0.0.0.0

Sygnatura czasowa aplikacji: 4e65c1ac

Nazwa modułu z błędem: rads_user_kernel.exe

Wersja modułu z błędem: 0.0.0.0

Sygnatura czasowa modułu z błędem: 4e65c1ac

Kod wyjątku: c0000005

Przesunięcie wyjątku: 000b8554

Wersja systemu operacyjnego: 6.1.7600.2.0.0.768.3

Identyfikator ustawień regionalnych: 1045

Dodatkowe informacje 1: 0a9e

Dodatkowe informacje 2: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789

Dodatkowe informacje 3: 0a9e

Dodatkowe informacje 4: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789

 

 

@Edit

Wypakowałem jeszcze raz lola Pbe (inny folder) i chciałem spatchować i ten sam błąd.

Kocham frydgi

18706.png

Opublikowano

Wczoraj zacząłem, zagrałęm 2 meczyki. Dostałem rp, ip, lvl, kupiłem runki i postacie.

Dziś pobrałem patcha, cisnąłem play, a nic się nie uruchamia(tnz. w procesach niby jest). Normalny lol działa.

Ten patcher pvp.ne coś z nim błąd wyskakuje

 

Podpis problemu:

Nazwa zdarzenia problemu: APPCRASH

Nazwa aplikacji: rads_user_kernel.exe

Wersja aplikacji: 0.0.0.0

Sygnatura czasowa aplikacji: 4e65c1ac

Nazwa modułu z błędem: rads_user_kernel.exe

Wersja modułu z błędem: 0.0.0.0

Sygnatura czasowa modułu z błędem: 4e65c1ac

Kod wyjątku: c0000005

Przesunięcie wyjątku: 000b8554

Wersja systemu operacyjnego: 6.1.7600.2.0.0.768.3

Identyfikator ustawień regionalnych: 1045

Dodatkowe informacje 1: 0a9e

Dodatkowe informacje 2: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789

Dodatkowe informacje 3: 0a9e

Dodatkowe informacje 4: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789

 

 

@Edit

Wypakowałem jeszcze raz lola Pbe (inny folder) i chciałem spatchować i ten sam błąd.

 

Nic z tym nie zrobisz. Również mam taki sam błąd jak ty to musi być wina RIOTU

Arcymistrz
Opublikowano

PBE działa od 11:30 ale wymaga re-patch już wam piszę co i jak :

 

Cytat:

Hello!

 

We will be deploying to the PBE tonight, meaning it will be unavailable for approximately three hours this evening. We will be providing additional details as we approach the deploy time.

 

Thanks.

 

Update:

 

Please note the following:

  • You *MUST* re-patch to access the client if you patched in the middle of our maintenance
  • Spectator is temporarily disabled
  • Minimum number of players for practice games has temporarily been set to 4 players

11:30pm - PBE is now live.

11:27pm - We are now opening up.

10:59pm - We fixed the issue and are re-patching to solve. We will then QA (check to verify things look pretty) and open up.

10:20pm - We have an encountered an issue that needs to be resolved before we open the PBE.

8:30pm - The patch is available but maintenance is continuing.

7:30pm - The PBE is now offline and maintenance is beginning.

6:45pm - The PBE will be taken offline shortly for the deploy.

 

Teraz napiszę jak zrobić re-patch

 

Zróbcie to :

Wejdźcie do folderu gdzie macie PBE > rads > projects > lol_air_client > releases > 0.0.0 .142

Usuńcie releasemanifest i s_ok

Wejdźcie do folderu deploy

Usuńcie w tym folderze lib, logs, meta-inf, i mod

Po czym usuwacie w tym samym folderze lolclient.exe, lolclient.swf, i locale.properties

Uruchamiacie PBE, patchuje się i normalnie działa :

źródło: http://na.leagueofle...d.php?t=2402513

 

Miałem zamiar tylko pomóc, źródło podałem ;), tłumaczone by me xD

Opublikowano

Dzięki Ci MPC Elite Rank I zrobiłem tak jak pisałeś i robie re-patch więc za niedłgo się dowiem czy za działa xD

 

Edit:

Działa. Jescze raz dzięki ;)

Masz o demnie Big +

Pisz pomoge w sprawie LoL'a ;) Zapraszam na PBE i na GLOBAL ;)

Arcymistrz
Opublikowano

wystarczy napisać League of Legends PBE w przeglądarce bardzo trudne :)

Wiesz, ale pragnę Ci napisać, że nie każdy to wie, że istnieje forum od PBE, nie znają anglieskiego, albo nie potrafią lub nie wiedzą jak znaleźć ten temat...

Więc proszę pomyśl logicznie, wiedziałeś jak to zrobić? to ok pasuje mi to, bardzo dobrze

 

DIANA NA PBE

Opublikowano

Pierwszy link nie działa...

1.png

Senthia.pl by ForGame!

Najlepszy, stabilny serwer Metin2 ! Tu zaczyna się Twoja przygoda!

Opublikowano

Mam problem. odpalam lol PBE wciskam play i nic się dalej nie dzieje. Ma ktoś jakiś pomysł co trzeba zrobić ? :( :(

Przeczytaj posty wyżej...

Opublikowano

Przeczytaj posty wyżej...

wykonałem " Zróbcie to :

Wejdźcie do folderu gdzie macie PBE > rads > projects > lol_air_client > releases > 0.0.0 .142

Usuńcie releasemanifest i s_ok

Wejdźcie do folderu deploy

Usuńcie w tym folderze lib, logs, meta-inf, i mod

Po czym usuwacie w tym samym folderze lolclient.exe, lolclient.swf, i locale.properties

Uruchamiacie PBE, patchuje się i normalnie działa" i w trakcie dalem posta . ale jak się zrobiło okazało się, że działa i jest wszystko ok :) P.S. własnie mialem pisac, że mój post jest nie ważny ,ale wyprzedziłes mnie :) ) : TheOneShot - nick na PBE :)

Arcymistrz
Opublikowano

Naprawdę przejrzenie kilku stron wam aż tyle zajmie ? Lenie ...

 

Patrz, na stronie 9 napisałem co i jak zacytuje Ci :

PBE działa od 11:30 ale wymaga re-patch już wam piszę co i jak :

 

Cytat:

Hello!

 

We will be deploying to the PBE tonight, meaning it will be unavailable for approximately three hours this evening. We will be providing additional details as we approach the deploy time.

 

Thanks.

 

Update:

 

Please note the following:

  • You *MUST* re-patch to access the client if you patched in the middle of our maintenance
  • Spectator is temporarily disabled
  • Minimum number of players for practice games has temporarily been set to 4 players

11:30pm - PBE is now live.

11:27pm - We are now opening up.

10:59pm - We fixed the issue and are re-patching to solve. We will then QA (check to verify things look pretty) and open up.

10:20pm - We have an encountered an issue that needs to be resolved before we open the PBE.

8:30pm - The patch is available but maintenance is continuing.

7:30pm - The PBE is now offline and maintenance is beginning.

6:45pm - The PBE will be taken offline shortly for the deploy.

 

Teraz napiszę jak zrobić re-patch

 

Zróbcie to :

Wejdźcie do folderu gdzie macie PBE > rads > projects > lol_air_client > releases > 0.0.0 .142

Usuńcie releasemanifest i s_ok

Wejdźcie do folderu deploy

Usuńcie w tym folderze lib, logs, meta-inf, i mod

Po czym usuwacie w tym samym folderze lolclient.exe, lolclient.swf, i locale.properties

Uruchamiacie PBE, patchuje się i normalnie działa :

 

Miałem zamiar tylko pomóc, źródło podałem

;)

, tłumaczone by me

xD

Opublikowano

Gdzie się zgłasza bugi?

31575197832728931761.jpg

Gram tylko na serwerach premium pod nickiem kajsks. Jeśli widziałeś mnie na serwerze no-premium to nie byłem ja i ktoś się pode mnie podszywał! I na modcraft! ;P

exMPC Media Team | Pomocnik Minecraft | Gracz WoW

Moja paczka modów:

http://www.mpcforum.pl/topic/793874-dlkajcraft-v10-czyli-paczka-modyfikacji/

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...