Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zagrać na publicznej becie LoL'a?


Farex

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 850
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mi się ściąga :) W grze prawdopodobnie będe: KitzekeldarO

Jeszcze to potwierdze editem ^^

 

@Down

Gdy to pisałem postu farexa jeszcze nie było ^^

kitzekeldarsygna2.jpg

 

By ME

 

Pomogłem? Daj +

:)

Opublikowano

Mi się ściąga :) W grze prawdopodobnie będe: KitzekeldarO

Jeszcze to potwierdze editem ^^

Mógłbyś przeczytać post Farex'a?

 

I takie pytanie. Czy jeśli wrzucę to do Lol'a zwykłego. To jak mam to przywrócić do normala?

Opublikowano

Zacząłem grę wczoraj, a dziś po raz kolejny otrzymałem 10000 ip i 4000 rp. A więc przyznają chyba częściej niż co tydzień.

Jeśli dostałeś znowu to tylko się cieszyć. :)

Możliwe że częściej.

Opublikowano

Wszystko ładnie, pobrałem patcha. Włączam gre, ip i rp są super fajnie morda ucieszona. Chcę znaleźć mecz, ni chu*a nie ma. Dobra wchodze na customa, ładuje, ładuje i jeb błąd. Zcrashował mi się lol i patcha nie ma

Jestę konię

Opublikowano

dziwne to mi leci po 20 kb/s a mam neta 3 mb ... jeszcze jak wyłączę i włączę to się od nowa robi ...

Bot creator 😀

Opublikowano

Słabo ściąga bo to ich wina. Mają takie słabe servery i łącza.

Btw. ja mam neta 16mb/s a ściągało po 250kb/s.

Opublikowano

Strasznie długo się czeka na graczy :(

 

Ile średnio czekacie na mecz ?

Bardzo długo się czeka. Ale tam raczej się nie gra normali. Próbuj grać na customie z innymi graczami.

Opublikowano

kurczę to szkoda jak tak długo się będzie ściągać to nie pogram sobie :( jeszcze jak wyłączę to od nowa trzeba ... no trudno lepiej więc grać na globalu ;P

Bot creator 😀

Opublikowano

 

snapback.png

Użytkownik Exelxi dnia 14 styczeń 2012 - 00:19 napisał

 

Dużo tam osób gra?

 

Stosunkowo mało. Coś ponad tysiąc. Albo parę tysięcy. Sam do końca nie wiem.

 

Opublikowano

Jak klikam graj za darmo w reje to nic sie nie dzieje.

O co może chodzić? Wszystko dobrze wypełnione

 

@EDIT

 

All ok. Dostalem LVL, czekam na kasę.

Wszystkie rzeczy wystawione przeze mnie na giełdzie są własnością mojego brata @Zoro-kun, do niego kierować wszelkie pytania!

Opublikowano

No tak , ale gdy spatchuje gre na PBE , to potem bede musial od nowa patchowac na globala? nie uzalam sie czy cos , po prostu pytam.

 

@EDIT : Rozwiazane , juz wiem to sa dwie rozne "gry"

pZF9f.jpg

Nie wykonuję już żadnych zleceń graficznych!

Moje Tuty:

 

Opublikowano

Wow ! Nareszcie mogę mieć postacie bez maniakowania :) Lajk leci !

 

Jeszcze taka mała sugestia, podawajcie swoje nicki ;] Możemy pograć razem kiedyś. Mój to Jaszczomp. Nie jestem pro, nie gram za dlugo :)

Opublikowano

@up

 

kolejny madry .... to jest beta do testowania i wysylania im bledow gry ... dla nas to poprostu niby priv.... ja to osobicie traktuje jako sprawdzenie bochaterow bo przyznam ze nie szybko sie zdobywa te 6400 na jedna postac zeby tylko sprawdzic czy przypodoba nam sie do gustu

JE.... NEO-KIDÓW !!!!

www.stop-neo.yoyo.pl

STOP NEO-KIDOM !!!!!!!!!!!!

 

1053821995.png

 

http://streemo.pl/Portal/630052,Utwor,GBK_GBK___Skill.html

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...