Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zagrać na publicznej becie LoL'a?


Farex

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 850
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ja mam 5 minut 33%. Step 2/2 calculating differences i obok się wczytuje coś (postacie chyba)

 

Ok już dobrze :>

Opublikowano

Dobre, ale takie polaczki ryją mózg. Typowo feedują i idą pod lazor by paść.. Aż grać się odechciewa.. Trollu u nich nigdy za wiele.

Opublikowano

EJ czemu jak to pobieram to na samym początku sie przerwa to pobieranie . I nic nie moge zrobić . Pisze że jest coś uszkodzone . Cały czas tak mam . Pomorze ktoś ? daje +++++++ .

A może ktoś tą paczke wrzucić na jakiś hosting i spróbuje pobrać ?

Opublikowano

Mi normalnie działa.

Dziwne. Jak chcę pograć to zakładam customa daje full boty i po wyborze champa mi crashuje lol i muszę w zakończyć proces.

Opublikowano

Poradnik dobry, serwer lajtowy, można się nieźle pobawić.

Mam tylko jedno pytanie, czemu np. nie ma w opcji kupowania postaci nie ma Nautilusa ?

Czy oni zaprzestali dodawać champy na zggsie ?

Opublikowano

Dziwne. Jak chcę pograć to zakładam customa daje full boty i po wyborze champa mi crashuje lol i muszę w zakończyć proces.

Może jakiś program ci blokuje dostęp. LoL replay? Sam nie wiem..

Opublikowano

Może jakiś program ci blokuje dostęp. LoL replay? Sam nie wiem..

Lol replay mam wyłączony. Spróbuje reinstall

nawet z ludźmi mam takie problemy.

Opublikowano

Długo się czeka ale w końcu to beta do testowanie bugów. Jak dla mnie spoko bo można se nowe postacie przetestować a w końcu w normalnym LoL'u PZ ani RP na drzewach nie rośnie.

 

P.S. Mój nick to Hekio dodawajcie mnie do przyjaciuł to se pogram :)

Ten sam nick mam w na normalnym serwie EU jak ktoś byłby zainteresowany

 

Jeszcze jedna sprawa jak założyć gre z samymi botami (nigdy z nimi nie grałem więc nie wiem)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Uczeń
Opublikowano

heksio,

 

Musisz założyć gre niestandardową, wybierasz mape a potem boty i grasz.

Opublikowano

Ymm Jak tu można rankedy zagrać -.- ? :P widze niektórzy grają ja teraz szukam to już 8 min

Powtórzę kolejny raz.

Tam się nie gra normali a tym bardziej rankedów..

Opublikowano

Jak sie tutaj zarejestrowac? Nie ma już opcji Public Beta coś tam. Co zrobić? Jak sie zarejestrować? Jeżeli ktoś umie albo ma konto którego nie używa, pisać!

cześć.

Opublikowano

Zasysam, jak przetestuje to dam edita ;). [Zapowiada się fajnie leci like ;D]

@edit

Strasznie, grają dzieci które grają na PBE, a na Normalu nie. Grałem z bratem z ludzi i z botami-boty leprze (garen i volibear). Garen ludzie:21/0/11 Volibear 11/1/15

Garen boty 15/2/10 Volibear 5/3/10

xcdhv.png

super sygna by babycham

Opublikowano

Powtórzę kolejny raz.

Tam się nie gra normali a tym bardziej rankedów..

 

Ja tam widze ludzi którzy mają 12 win, 0 lose..

 

oni raczej nie wchodzą na rankedy solo/duo. tylko graja rankedy w drużynach rankingowych.

 

btw. rejestracja normalnie działa, sprawdzałem przed sekundą i mi normalnie założyło.

 

Przeczytajcie tuta jeszcze raz .. ale KROK PO KROKU. najpierw uzupełnijcie później zaznaczcie public beta..

link to;

pbe.leagueoflegends.com

beznazwy3mg.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...