Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Ibot - Czyli co z czym


maczuga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 873
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

jak nagrac skrypta?

- daje record(niby sie nagrywa trasa) dochodze na spota, daje stop i dupa - nic sie nie dzieje, nie ma save'a ścieżki :huh: wtf?)

Opublikowano

Jak skończysz nagrywać skrypta to bierz Save, a nie stop.

rSRO

29980.gif

Status: Off-line

Serwer: Artemida

Nick: Çňî_ß

Guild: Ňĺőíčę

Build: Rogue/Cler

Lv: XX

FARMING--> 250.000/1.000.000

Opublikowano

ok thx cos sie nagralo

jeszcze mam problema - jak ustawic kolejnosc skili atakujacych? -bo laduje mi raczej losowo a nie tak jak mam ustawione w "General-Attack" (od góry do dołu po kolei)

Opublikowano

Bot atakuje skillami, które są w danym momencie dostępne (tzn. minął czas ich regeneracji) :D

99,9% problemów na tym forum wynika z głupoty użytkowników i ich bierności w chęci poszukania gotowego rozwiązania w internecie!

Zastanów się 100 razy zanim cokolwiek tutaj napiszesz!

Opublikowano

Można tylko ustawić jaki skill ma być używany jako pierwszy.

rSRO

29980.gif

Status: Off-line

Serwer: Artemida

Nick: Çňî_ß

Guild: Ňĺőíčę

Build: Rogue/Cler

Lv: XX

FARMING--> 250.000/1.000.000

Opublikowano

Jeżeli ci chodzi o ibot'a to jest darmowy.

rSRO

29980.gif

Status: Off-line

Serwer: Artemida

Nick: Çňî_ß

Guild: Ňĺőíčę

Build: Rogue/Cler

Lv: XX

FARMING--> 250.000/1.000.000

Opublikowano

Jakiego loadera używasz?

rSRO

29980.gif

Status: Off-line

Serwer: Artemida

Nick: Çňî_ß

Guild: Ňĺőíčę

Build: Rogue/Cler

Lv: XX

FARMING--> 250.000/1.000.000

Opublikowano

run-time error 6 , co zrobic by go zlikwidowac

to niestety mi nie pomoglo:

Step1 - Downloading

-- DELETE ANTIVIR, AVAST or W/E YOU ARE USING BEFORE ALL OF THESE STEPS.

- Download Free AVG (It has a self learning FireWall)

- Re-download SRO (if you didn't save to your HD the previous time)

- Re-download iBot (Also if you did safe the previous time)

- Re-download edxLoader

 

Step2 - Uninstalling & Deleting

- Uninstall SilkRoad

- Delete the previous folders from iBot

 

Step3 - Unpacking & Uninstalling VB

- Unpack ibot and edxLoader in the same folder.

-- Go into the ibot neccesarities folder, and click the vb .exe file and select the option Uninstall

 

Step4 - Installing & Updating

- Install AVG Free together with the AVG FireWall (This is an option you can select in the installation progress)

- Re-install SilkRoad Online & Start Updating

NOTE: With reinstalling there might pop-up a error, that it says this it's a file that can be used after the Legend of Hotan update.

DO NOT click this window away, just wait a few seconds to minutes (Found out by excident)

(I also created a new folder on my Hard Drive. for the new location:

H:\Program Files(x86)\Joymax\Silkroad -- I recommended you to do the same)

 

Step5 - Installation of iBot

- Go into the iBot neccesarities folder and press regOCXfiles.ocx (Make sure you do this with administrator previligiues

- Run the vb .exe to start the installtion

 

Step6 - Test Your Bot

Now, this time you'll see that all configurations from iBot are whiped out.

But those configurations from the loader will stay.

"When this day is through I hope that I will find
That tomorrow will be just the same for you and me"

isro '07
giphy.gif

Opublikowano

no tego co zalaczony link w tutku jest znaczy problem zlikwidowalem bo wystarczylo przeinstalowac net frameworka czy jakos tak tylko ze ten psikus sie zrobil nastepujaco: botuje se jak przecietny gracz sro a tu nagle wyskakuje komunikat cos tam disconect to server update last version czy cos (chodzilo w komuniakcie ze musze updatowac cos do nowszej ver.) i klikam ok bo nic nie moge i chce se wejsc znowu na botka atu ten psikus co pisalem wczesniej. no i tak to bylo przeinstalowalem net framecostam i dziala dalej ale jednak boli mnie to ze po 3 dniach botowania moze mi to samo sie zrobic znowu a ciagle reinstalowac tego frameworka to nie fajnie a zwlaszcza to ze mnie wyrzuca z gry a wbic nie jest tak latwo ;/

Opublikowano

mama małe pytanie czy w tym bocie jest taka funkcja gzie można ustawić aby np postać zmieniała broń z stafa na rużczkę i się bufowała i na odwrót??

Opublikowano

Tak, jest taka opcja.

rSRO

29980.gif

Status: Off-line

Serwer: Artemida

Nick: Çňî_ß

Guild: Ňĺőíčę

Build: Rogue/Cler

Lv: XX

FARMING--> 250.000/1.000.000

Opublikowano

Witam mam taki problem jak odpalam ibota i edx loadera--> wchodzę do silka i jak klikam na postać i na start to wyskakuje mi BŁĄD i silk się wyłącza

BŁĄD taki ze pisze szukaj pomocy w netcie i zamknij silka!!

thx z góry^^

Opublikowano

da się go odpalić na csro :D ?

Nie.

rSRO

29980.gif

Status: Off-line

Serwer: Artemida

Nick: Çňî_ß

Guild: Ňĺőíčę

Build: Rogue/Cler

Lv: XX

FARMING--> 250.000/1.000.000

Opublikowano

Witam mam problem używam bota na Rusro i tam gdzie daje bufki od barda (noise,speed) to mi ich nie wrzuca.

Proszę o pomoc i pozdrawiam

Opublikowano

Witam mam problem używam bota na Rusro i tam gdzie daje bufki od barda (noise,speed) to mi ich nie wrzuca.

Proszę o pomoc i pozdrawiam

Masz wpisaną broń?

rSRO

29980.gif

Status: Off-line

Serwer: Artemida

Nick: Çňî_ß

Guild: Ňĺőíčę

Build: Rogue/Cler

Lv: XX

FARMING--> 250.000/1.000.000

Opublikowano

Gdy włączam HardModa to wyskakuje mi : Uruchomienie tej aplikacji nie powiodło się, ponieważ nie znaleziono MSVCP100.dll. Ponowne zainstalowanie aplikacji moze naprawić ten problem.

 

 

Czyli co mam zainstalować ? Prosze o pomoc

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...