Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Metin Of Champions


MetinOfChampion

Ankieta M . O . C  

890 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Mo?liwo?? robienia kolejnych broni z 75 ?

    • Tak
      541
    • Nie
      349
  2. 2. Wi?cej questów na wy?sze poziomy ?

    • Tak
      747
    • Nie
      143
  3. 3. Max LVL ?

    • 99
      177
    • 130
      321
    • 250
      392

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

BL3ND d-_-b , co w związku z tym ? Skoro ten serwer jest dla graczy co chcą grać, i nie odpuszczają.

 

Podałem datę startu serwera w przybliżeniu z poślizgiem. Więc o co Wam chodzi ?

 

Ps. Dodaliśmy questy na 75 poziom, gdzie nagrodą będzie 10 wodnych kamieni, które są niezbędne do ulepszenia kamienia duszy na +5

u niepokaźnego pieszego.

 

Dodaliśmy nowego questa, który liczy statystyki zabójstw , wszystkich bossów oraz wszystkich potworów i ludzi, rekordy bite będą na naszym oficjalnym forum.

1325752887Untitled-2123.png

_______________________________________________________________

Team MetinOfChampions.com

Serwer na który czekałeś! Przenieś się w

krainę fantazji i zaciętej walki o swoje Królestwo!

  • Odpowiedzi 727
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Co robiena broni z tych na 75 lv to jak już one bd to dajcie żeby mozna je było trudno zrobić i żeby miały wbudowany bon na potwory

Wiesz żeby na pvp one nie były.

 

 

 

trudno hahaha???? jebne 1/2 nocki ripa i juz mam ale trudnota.....

Opublikowano

Co robiena broni z tych na 75 lv to jak już one bd to dajcie żeby mozna je było trudno zrobić i żeby miały wbudowany bon na potwory

Wiesz żeby na pvp one nie były.

 

 

 

trudno hahaha???? jebne 1/2 nocki ripa i juz mam ale trudnota.....

 

przepraszam, ale z czego Ty się śmiejesz? dobrze nie przeczytałeś i masz zaciesz. Jemu chodziło o trudnośc zrobienia a nie dropnięcia..

xaomjlc.png

Opublikowano

Nie będzie broni z broni 75. już potwierdzone.

1325752887Untitled-2123.png

_______________________________________________________________

Team MetinOfChampions.com

Serwer na który czekałeś! Przenieś się w

krainę fantazji i zaciętej walki o swoje Królestwo!

Opublikowano

Ehh, dzisiaj startuje dobry serwer, więc z kolegami lecimy na niego. - Kurwa, zjbałeś sprawe koleś. - Jak by dzisiaj wystartował to napewno byś z 50+ osób zyskał, a tak straciłeś. - Może nawet więcej. Dziękuję, dobranoc.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

lepiej byscie dali new bron z broni na 70 lv np simków

Gramy w LOL'a

LV :30!!

Runy :

o.O ktos jescze wydal na to 100k ip?

Opublikowano

Właśnie broni wystarczy tyle ile jest potem zrobi sie zamieszanie z tym wszystkim...

Opublikowano

Rany Boskie nie wytrzymam. Start po raz 1000 napiszę że jutro w godzinach popoludniowych ALE WSZYSTKO SIE MOZE ZMIENIC!

Client zostanie wrzucony jak zostanie skonczony. Pozny wieczor / Jutro rano-poludnie

KONIEC NIE SPAMOWAC!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...