Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Metin Of Champions


MetinOfChampion

Ankieta M . O . C  

890 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Mo?liwo?? robienia kolejnych broni z 75 ?

    • Tak
      541
    • Nie
      349
  2. 2. Wi?cej questów na wy?sze poziomy ?

    • Tak
      747
    • Nie
      143
  3. 3. Max LVL ?

    • 99
      177
    • 130
      321
    • 250
      392

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 727
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Legionista16, wiesz dlaczego Metin2.PL jest ciągle ulepszany i to nie jest już to samo co mówisz, że kiedyś było? Bo kurwa stawał się nudny, pograsz chwile pojarasz się tym, że masz mały dmg bedziesz miał tego syrka +9 czy jakąkolwiek inną bron na lvl 80-90 to bedziesz chciał robić dalej broń, tak ? Osiągniesz wszystko i co wtedy? Skończysz grać bo pomyślisz, że nie masz już co robić bo nic nowego nie ma.

Opublikowano

Bronie i zbroje niech na początek będzie tyle ile jest i dobrze. Przecież zawsze w trakcie gry można dodać jakies nowe itemki, wyższy lv, nowe mapki itd. Nie wszystko na raz.

692272Ice%20Cube.png

 

Opublikowano

Dokladnie jak napisalo wiele osob wyzej ^^

Po co od razu 250 lv ? - na poczatek proponuje 130 i jak wbije go np 10-20-50 osob to stponiowo zwiekszac lv

Po co wiecej epikow ? - Tyle epikow wystarczy i nie trzeba nic wiecej

Po co wiecej map ? - Skoro te w 100% wystarcza

Po co wieksze bony ? - Proponuje tutaj usuniecie bonow 8% (lepiej niech zostana bony 10 , 15%) i bony na np np 1000 , 1500 , 2000 hp ;] int ,zr,wit,sil zostawic na 12 ew zwiekszyc do 15 (jak ktos zrobi full abs zeby pvp nie bylo az tak nudne)

Za odpowiednie ulepszacze wielki + (zazwyczaj spotyka sie serwery tylko z perlami lub ulepszaczami jak na pl )

Panowie jesli serwer bedzie dobry to sam zorganizuje okolo 15 osob .... bardzo dobrych osob;]

Dobra tyle tego ciekawe czy ktos cale przeczyta;]

Opublikowano

a ja Proponuje tak jak inni dać na razie max 130/150 kilka epików. Przecież można robić przerwy i dodawać nowe rzeczy bronie zbroje ulepszacze. Wszystko można zmieniać w trakcie gry. Spytać graczy co by chcieli i to wprowadzić tyle ode mnie Pozdrawiam i czekam na serer.

7e24f19f797948f3a1948ae8d262d5b8.0.gif80c4d85e44e446ff87575da859c1f77b.1.gif

 

 

Opublikowano

Skorumpowana administracja kazdy o tym wie ze itemki za pln sellaja;)

 

Serwer nie wystartował a Ty wyssane z palca historyjki sprzedajesz.

Nikt z navi nic nie sella, nikt do tego nie dopuści.

Nie znasz ludzi, a ich oceniasz.

"Zaczynajmy od siebie" ; ]

 

Jest na co czekać !

Zachęcam do rejestracji na forum.

Opublikowano

Forum serwera klik

 

Jedno pytanie: Będą zwoje powrotu statusu (z wp na bm) ??

2 Pytanie : czy będą zielone rosy ??

Może kiedyś będzie ;p


Opublikowano

Serwer jest bardzo fajny ;>

Każdy chyba musi na nim grać;>

Polecam i jbc widzimy się w Shinsoo <333

 

Pozdrawiam Hajda/Finezja

Tutaj zagram pod nickiem : ZDNhajdaZDN

1331059428-U215643.gif

 

Tyle się namęczyłem ;x

kierzek rlz ;333

Opublikowano

Czy ten serwer już działa? BO stronka raczej nie.

Z fartem dla dzieciaków na osiedlach,

bo nawet Ci z szarych blkoów mają Wielkie serca.

Jt6Q7Jv.png

Opublikowano

Serwer póki co offline startuje w ten weekend ;>

@KaxoMan napisz TeamSpeak3 na jakim siedzicie ;>

1331059428-U215643.gif

 

Tyle się namęczyłem ;x

kierzek rlz ;333

Opublikowano

Tu ktoś napisał żeby dali od razu 250 lvl bo poco potem dodawać czy jakoś tak. Popieram go w 100%. Co wam to da że będzie max lvl 130 np a potem dodawać. I jeszcze ktoś chyba napisał że jak 20 osób zdobędzie max lvl 150 np to dopiero dodać. No teraz to śmiech na sali. Jak już to max 10 osób bo ten 1 może tak wyprzedzić resztę że on 150 a inni 130 i co on ma czekać i nic nie robić? To tyle, mówię najlepiej dać ten 250 i tyle. U macie konkurencję nie wiem który server wybrać. Mógłbyś podać kiedy start ale tak bardziej dokładniej.

Opublikowano

Z tego co widzę nazwa podobna do Gali WWE PPV Night Of Champions.

Teraz pytanie.

Bd. Eq z WWE ? Typu Eq Ceny , Nexusa Itp. ?

//Zakaz reflinków

Opublikowano

Dla ciekawskich, rozwiązaliśmy problem tekstur dla broni dla każdej klasy, oto jedna z nich, przykładowe berło

1325796199Untitled-1.png

1325752887Untitled-2123.png

_______________________________________________________________

Team MetinOfChampions.com

Serwer na który czekałeś! Przenieś się w

krainę fantazji i zaciętej walki o swoje Królestwo!

Opublikowano

GDZIE KLIENTA MOZNA SCIAGNAAC jest jz serw on? idaj stronke adres

 

 

 

Z tego co widzę nazwa podobna do Gali WWE PPV Night Of Champions.

 

 

Teraz pytanie.

 

 

Bd. Eq z WWE ? Typu Eq Ceny , Nexusa Itp. ?

 

 

 

Nexus to syf jakich mało grałem tam administracja pojebana a gm-owie niedojebani w chuj

1338380506-U118832.jpg1294477714-U1.png

1317917546-U118832.png1317929245-U118832.png

1317917567-U118832.jpg1317928557-U118832.png

1317918115-U118832.png

1317918141-U118832.png

1317918206-U118832.png

1317928292-U118832.gif

1317928461-U118832.png

1338380413-U118832.jpg

1317918162-U118832.png

1317928509-U118832.png

Opublikowano

Proszę o nie warnowanie, lecz usunięcie tego posta - mój internet się zlagował i utworzył się podwójny post.

To uliczny flowklor Ry i WSRH,

Robimy to po to by nie zwalniać tempa,

To wszystko się tli i podnosi tętna,

A ciebie znów mdli, uważaj by nie przegrać.

Opublikowano

tomwww,

 

10minut na usunięcie sygnatury mojego autorstwa, gdyż nie udzielam na to zgody bo jest ona przeznaczona dla osób z teamu.

 

/ Edit @

 

Dziękuję.

1325752887Untitled-2123.png

_______________________________________________________________

Team MetinOfChampions.com

Serwer na który czekałeś! Przenieś się w

krainę fantazji i zaciętej walki o swoje Królestwo!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...