Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Metin Of Champions


MetinOfChampion

Ankieta M . O . C  

890 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Mo?liwo?? robienia kolejnych broni z 75 ?

    • Tak
      541
    • Nie
      349
  2. 2. Wi?cej questów na wy?sze poziomy ?

    • Tak
      747
    • Nie
      143
  3. 3. Max LVL ?

    • 99
      177
    • 130
      321
    • 250
      392

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 727
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ekhem jasne tylko weź ten fakt pod uwagę ,że chcę grać szamanem szycie mi się nie przyda tylko Int.

A przy takich bonach Wojownik Body i Sura WP będą największymi kosiarami na serwie . Sila + Szycie to body nIszczy

1331059428-U215643.gif

 

Tyle się namęczyłem ;x

kierzek rlz ;333

Opublikowano

Oni to pewnie wykasują. Proszę o odpowiedz na wcześniejsze pytanie! O i stronę badzie ładna. Podoba mi się. I możecie w końcu dać ss hanlarzy?

Opublikowano

jak napisal pan wyzej , serwer pod kase (; luski smoka i szpon w is = stracony sens gry na tym serwerze nie mowiac tutaj o itemach .

Dziekuje , dobranoc.

Opublikowano

jak napisal pan wyzej , serwer pod kase (; luski smoka i szpon w is = stracony sens gry na tym serwerze nie mowiac tutaj o itemach .

Dziekuje , dobranoc.

 

Na 99,9% to wykasuje. Widzicie za ile monet to jest? Jest jakiś xat servera?

Opublikowano

Czy wy jestes za przeproszeniem pojebani????...Przeciez widzicie ze strona jest w budowie!!!..Wiec te itemki w IS dal tylko zeby zobaczyc czy dzialja skrypty do IS ludzie ogar!!!!!!!!!!..GA przeciez pisal co bedzie w IS

Opublikowano

Ale na pierwszej stronie masz napisane kiedy jest start, więc po co się głupio pytasz? Czyżby czytać się nie chciało... ?

Opublikowano

virtuall, ale nie w moim temacie.

 

start tego serwera już podkreśliłem - 7 - sobota .

godzina podana będzie jutro.

1325752887Untitled-2123.png

_______________________________________________________________

Team MetinOfChampions.com

Serwer na który czekałeś! Przenieś się w

krainę fantazji i zaciętej walki o swoje Królestwo!

Opublikowano

jaki problem odpalic serwer dzis ???

 

Człowieku wkurwiasz mnie, myślisz ze odpalenie serwera to jest hop siup ?

Widac ze nigdy nie miales styczności z tym , może tobie nie przeszkadza ze odpala serwa i bedzie zabugowany , i wiekszość graczy odejdzie, widać że zyjesz metinem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...