Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Metin Of Champions


MetinOfChampion

Ankieta M . O . C  

890 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Mo?liwo?? robienia kolejnych broni z 75 ?

    • Tak
      541
    • Nie
      349
  2. 2. Wi?cej questów na wy?sze poziomy ?

    • Tak
      747
    • Nie
      143
  3. 3. Max LVL ?

    • 99
      177
    • 130
      321
    • 250
      392

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 727
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Widzę wielu speców się tutaj udziela.

 

Że jeśli wystartujemy w tydzień, to tyle osób, a jeśli w week. to tyle...

Owszem nam zależy na graczach, ale każdy gracz ma prawo do tego by grać na tym lub na innym.

Nie zmuszamy lecz zachęcamy.

1325752887Untitled-2123.png

_______________________________________________________________

Team MetinOfChampions.com

Serwer na który czekałeś! Przenieś się w

krainę fantazji i zaciętej walki o swoje Królestwo!

Opublikowano

U handlarzy znajdziecie:

 

Księgi umiejętności, Fryzury bez atrybutów - normalne,

u handlarki zwój egzorcyzmu.

 

bo rada pustelnika oraz kamień duchowy dropić będą z metinów i bossów

1325752887Untitled-2123.png

_______________________________________________________________

Team MetinOfChampions.com

Serwer na który czekałeś! Przenieś się w

krainę fantazji i zaciętej walki o swoje Królestwo!

Opublikowano

Nie, tylko za quest od biologa na 85 poziom po czerwonych konarach i ew. w sklepie

1325752887Untitled-2123.png

_______________________________________________________________

Team MetinOfChampions.com

Serwer na który czekałeś! Przenieś się w

krainę fantazji i zaciętej walki o swoje Królestwo!

Opublikowano

ja bym z checia zagral ale dodajcie jeszcze 1-2 bronie i zbroje bo jak max lvl jest 250 no to co tryton na 80 i ta nastepa na zalozmy 100 a dalej?

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!!!

Opublikowano

Nie własnie że nie kur...

Ma zostać tak jak jest do końca (jak an Tiveri jakoś mają max Trytona i mają + 110lvl i jest po +1200 online).

Po co ci tyle tego gówna z niemiec?

Opublikowano

Wybacz, ale my własne bronie mamy włoskie i polskie, które cięzko zobaczyc na innym serwerze.

 

a ponadto będzie rozwijać się serwer. więc wszystko w swoim czasie.

 

Będzie teraz do 115 / 120 poziomu do wbicia, dodamy kilka nowości, zwiększy się ilość graczy i dodamy 140 poziom

i tak powolutku powolutku z biegiem czasu, myślę że do 12 miesięcy dojdziecie do 250 poziomu, bo od 150 robiłby się już mega hard

1325752887Untitled-2123.png

_______________________________________________________________

Team MetinOfChampions.com

Serwer na który czekałeś! Przenieś się w

krainę fantazji i zaciętej walki o swoje Królestwo!

Nowicjusz
Opublikowano

Dokładnie popieram kolege wyżej po co 3000091021022102 nowych itemów, jest dobrze tak jak jest... Z lvl też jest dobrze, zapowiada sie fajny serwerek.

stary wyjadacz.

Nowicjusz
Opublikowano

Mysle,ze kamienie duchowe i rady pustelnika powinny dropic jeszcze z czegos, np z wybranych questow, ( ale to mozna wprowadzic pozniej, zeby nie przedluzac startu serwera)

Dlaczego? - Odpowiedz prosta, kiedy beda dropic z metkow i bossow, będzie ogromna ilosc ksujow...

stary wyjadacz.

Opublikowano

zgadzam sie z 2TX ;p

sam mam zamiar grac healerem i nie widzi mi sie bicie nim metkow albo bossow ;p

trzeba bedzie zrobic dropa

 

@do admina

 

jutro przed startem jakeis 1-2h polecam zrobic juz prezentacje serwera w publikacjach

duzo osób szuka serwa ale nie wchodzi do zapowiedzi i najlepiej w nazwie tematu albo w tagach podać godzine startu aby przyciagnac uwage gracza

Opublikowano

Oczywiście są gusta i guściki, ale z lvl capem 250 nie zagram...Za duże wahania pomiędzy graczami 250 a <200...Nie będziesz expił przez większość czasu to na pvp nie istniejesz, takie moje zdanie. Fajnie to macie zaplanowane, życze Wam powodzenia, ale ino tak mi się przypomniało, że Titanic też miał być niezatapialny nawet przez Boga...^^ Pozdrawiam.

z9mJERf.png


 


Best Hand Eu

Opublikowano

Może ktoś podrzucić mi jakie bony będą na serwie ? Bo nie znalazłem w prezentacji.. Tzn chodzi mi głównie o wartość i czy będzie 6-7. Jeszcze jedno pytanie: będzie zwój powrotu statusu ??

Opublikowano

Z tego co wiem jutro wychodzi taki serwer , że ten jak i cały Vabile może już pogodzić się z porażką ;d

Ale tak czy siak powodzenia życzę ;P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...