Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] MultiBot (ExpBot) 1.8.8 by Slait po 02.02.12r.


.Fixel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 480
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mi tak samo nowa wersja nie widzi postaci proszę help me !

Musisz mieć zaktualizowanego metin2...

Opublikowano

Ja mam problem z injectorem, jestem posiadaczem visty. Uruchamiałem już chyba wszystkimi injectorami przy włączonym metku... Zawsze program albo się zamyka albo pisze abym uruchomił jako admin (co jest dla mnie normą przy injectorach)

Opublikowano

Mi nie odczytuje postaci czemu tak?

OMG napisałem już Psychol504

Naucz się czytać posty powyżej...

A wiec nie masz najnowszej wersji metin2 , zaktualizuj go !

Opublikowano

u mnie problem jest trochę inny: włączam normalnie bota z metkiem, wszystko jest dobrze okno bota widać, ale jak włączę coś np speed hacka to metek się wyłącza i wyskakuje błąd z tymi pytajnikami co trzeba nacisnąć tak lub nie...wie ktoś jak to naprawić?

dodam że aktualizowałem metka od nowa.

Opublikowano

@Up. Miałem to samo. Usunąłem metina zaktualizowałem go i nadal bot nie wykrywa postaci ! ;/

A ztorrentowałeś i zpatchowałeś ?

Opublikowano

Sory pisze nie w temat ale juz kiedys tak chcialem zrobic czy moglbym zrobic tak abym na glownej postaci gral normalnie a na moich nobkach na botach dalo by rade tak?

Jak tak to jak to zrobic?;d

Opublikowano

Cześć mam taki mały problem włączam MutiBota przez Injector i wszystko niby jest ok ale nic nie działa (Zdjęcie niżej ) .

mpcforums.png

Lubisz to ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...