Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] MultiBot (ExpBot) 1.8.8 by Slait po 02.02.12r.


.Fixel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Powie ktoś jakie eq trzeba mieć żeby expić tym botem na początku M2 ? Mam 13 lvl ! Mogę na początku dać go bez autolura. Jest to wojo mental!

18706.png
  • Odpowiedzi 480
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ten Detector na polskim metinie nie działa chyba. Bo ostatnio był gm to nie zareagował. On działa chyba tak że w jego pliku wpisane są nazwy gm i kiedy wykryje obecność tego kogoś na serwie wyrzuca metina.

18706.png
Opublikowano

Powie ktoś jakie eq trzeba mieć żeby expić tym botem na początku M2 ? Mam 13 lvl ! Mogę na początku dać go bez autolura. Jest to wojo mental!

18706.png
Opublikowano

czy wy też macie jakiś error jak włączacie bota ? i w przeglądarce was przenosi na strone elitepvp

reklama

Opublikowano

Jezu dajcie na inny hosting bo z tego nie idzie pobrać ! A reja jest płatna !

reklama

Opublikowano

Jezu dajcie na inny hosting bo z tego nie idzie pobrać ! A reja jest płatna !

Eeee.. Nie jest płatna...

Opublikowano

proszę o plik dll tego bota na inny hosting bo mam limit od 24godz...... plis !

 

lub całą paczke tego bota plisssssssssssss !

reklama

Opublikowano

Moj pierwszy ban za multibota...

Czyzby dlatego ze uzylem pare razy teleporta i ghosta ?

Bo chyba nie dlatego ze gm oblukal jak moja postac smiga bo bot sie wylacza jak wykrywa gm'a...

Opublikowano

Omg... ludzie !! może ktoś wrzucić tego bota na inny hosting i dać link mi na pw ?!

 

Daje tygodniowy limit lubie to !

reklama

Weteran
Opublikowano

Tutaj macie na normalnym hostingu..

 

Download

http://www43.zippyshare.com/v/8968341/file.html

 

Skan

https://www.virustotal.com/file/690543af3f23593e3db3ec09befda18ab23d44df227fe29e7be4d217a4705848/analysis/

1329036830-U154499.png
Opublikowano

mam kolejne pytanie teraz po tej aktualizacji ten bot wg mi nie działa jak włączam żeby bił stworki to wywalają mi znaki zapytanie (???????????) co robić ? dodam jeszcze że nie aktualizowałem metina.

reklama

Opublikowano

dobrze już mam tylko mam taki mały problem mam bota ustawionego na bufie i jak buff expi to nie używa skili jak to ustawić ?

reklama

Opublikowano

wszystko dobrze zrobilem a nie dziala .. blad root

 

1.8.8 wersja do dupy aktualizacje all porobione i nie dziala... tylko moder hack mi potrzebny pod klawisz

Weteran
Opublikowano

a działa na privach>?

Na privach nie działa.

Ale na metin2mod.tk masz na prywatne expbot'a.

1329036830-U154499.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...