Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] MultiBot (ExpBot) 1.8.8 by Slait po 02.02.12r.


.Fixel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale kumplowi używał skili miał sure wp i odpalało mu czarowane ostrze

To /buff na kamermodzie nie ma innej możliwości

  • Odpowiedzi 480
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Przez godzine hack chodził OK, gdy uruchomiłem ponownie metina pojawia się komunikat że jest nowsza wersja [ a mam 1.8.8] i nie chodzi, mimo tego że ściągnąłem tą samą wersje z tamtąd gdzie mi kazali dzieje się to samo a na moim drugim laptopie działa tak jak działało .. ;/

Opublikowano

Fixel

1. bot nie działa na KM

2. /buff odpala skila cały czas czyli tylko kiedy się odnowi to odpala

 

więc /buff odpada jest jakiś inny hack co odpala tylko skile podczas gdy exp bot działa ?

reklama

Opublikowano

Mi pojawia się błąd :

File 'pack/root.epk' is not lastet verison. Please launch patcher.

 

A zablokowałem Patchera tak jak bylo w instrukcji...

Kocham !!!

18706.png

12005.jpg

31529.jpg

24648.jpg

4455.jpg

31150.png

Weteran
Opublikowano

Masz tutaj

http://www.mpcforum.pl/topic/552421-dlmetin2-fullpatch-hackshieldblock-cheats/

Tego pobierz sobie metin'a i nie nie będziesz musiał robić, tylko uruchomić.

1329036830-U154499.png
Opublikowano

Ej jest problem bo właczam wszytsko elegancko metka i moda i logowanie działa a nie działa mi pot nic na pierwszej stronie multihaka nic nie wyskakuje nie da sie lurowac nic .... tylko logowanie działa .... co zrobić ?

Opublikowano

Deco12

ale jak mam włączyć tego bota od kamera i tego by slait razem obydwa???

reklama

Opublikowano

u mnie jest problem pobrałem nową wersje odpalam ją bocik się uruchamia ale po zalogowaniu na postać nie pokazuje jej statystyk tzn lvl i takich tam i jak odpalam jakąś opcje bota czyli np szybkość ataku zmieniam to nie ma różnicy jakby nie działał jak to zrobić by działało zoomhack mi potrzebny

Opublikowano

Ten mh w tym bocie to jedna wielka klapa, jedyne co mi działa w tym mh wallhack, zoomhack, i to co usuwa mgłe...

reklama

Opublikowano

Mi tez nie działa nie ma postaci wgl .... A jest może jakiś bot z pelerynkami tylko nie ten od kamera bo to nie jest pelerynka ....

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...