Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Industrial Diamonds [Dedyk][Online mode][NO-Wl][1.2.5][96 slotów][Mody: nowe maszyny, przedmioty, złoża]


mirraseq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 508
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer został właśnie zaktualizowany - aby zagrać, potrzebna jest nowa paczka modów:

 

dl.dropbox.com/u/61119428/Industrial_Diamonds_V8_modpack_FULL.zip

 

Skan:

https://www.virustotal.com/file/d360b54432d97f3c28f36e1083e2ad201e2930b9f5f269adf4f5a7f7b50abbee/analysis/

 

Instrukcja instalacji:

 

1. Wchodzimy do folderu %appdata%

2. Usuwamy katalog .minecraft, warto zrobić jego kopię zapasową

3. Włączamy klient minecrafta i przeprowadzamy update ("Force update")

4. Wypakowujemy pobraną paczkę modów do folderu %appdata%/.minecraft podmieniając istniejące pliki

5. Odpalamy minecrafta i wchodzimy do gry!

 

Lista zmian:

 

* Aktualizacja wszystkich modów i pluginów do najnowszych wersji;

* Nowy mod: CraftGuide. Po kliknięciu "G" pokaże wam się spis dostępnych przedmiotów wraz z obrazkami przedstawiającymi sposób ich craftowania. Przycisk "Set item" pozwala na wyszukanie konkretnego itemu.;

* Naprawione wiele bugów, między innymi słynne "czyszczenie ekwipunku";

* Zaktualizowane IP Teamspeaka w paczce i ustawione sterowanie: lewy CTRL - aktywacja quantumów, prawy - powiększenie.

Wykonuję launchery/updatery na zamówienie

Opublikowano

Gdzie to IP jest ? Btw. serwer ON teraz ?

Tak, ip jest w paczce modów (po zainstalowaniu będzie dodany do listy)

Wykonuję launchery/updatery na zamówienie

Opublikowano

Spędziłem nad tym naprawdę sporo czasu, ale wkońcu udało się naprawić buga z rozładowywaniem się energii przy logowaniu - wszystko powinno teraz działać jak należy

 

mam problem nie mogę się zarejestrować ...

 

piszę /register mojehasło i nic dalej chce żebym się zarejestrował ...

spróbuj /register hasło hasło

Wykonuję launchery/updatery na zamówienie

Opublikowano

Otóż podczas instalacji modów w instrukcji było napisane żeby zaaktualizować klienta do 1.1 a teraz jak wiesz wyszła 1.2 i podczas aktualizacji robi się 1.2 a nie 1.1...

Co mam zrobić żeby mody działały?? Bo bardzo chciałbym pograć u was.

Opublikowano

Otóż podczas instalacji modów w instrukcji było napisane żeby zaaktualizować klienta do 1.1 a teraz jak wiesz wyszła 1.2 i podczas aktualizacji robi się 1.2 a nie 1.1...

Co mam zrobić żeby mody działały?? Bo bardzo chciałbym pograć u was.

Jak wrzucisz paczkę na 1.2 to też powinno działać

Wykonuję launchery/updatery na zamówienie

Opublikowano

Tak wiem ale co z wejściem na serwer? bo jeszcze nie słyszałem że jest na 1.2 bo nie ma pluginów ani innych takich

Opublikowano

WIELKA PROŚBA!

Powiesz mi jak zainstalować mody na serwer?

 

Dajcie ip serwera !

WIdze ze sygna za duza heh?

Opublikowano

Tak wiem ale co z wejściem na serwer? bo jeszcze nie słyszałem że jest na 1.2 bo nie ma pluginów ani innych takich

Po prostu zainstaluj paczkę i będzie działać

Dajcie ip serwera !

;_;

WIELKA PROŚBA!

Powiesz mi jak zainstalować mody na serwer?

Przykro mi, mielismy juz pare plagiatow

Wykonuję launchery/updatery na zamówienie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...