Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Industrial Diamonds [Dedyk][Online mode][NO-Wl][1.2.5][96 slotów][Mody: nowe maszyny, przedmioty, złoża]


mirraseq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 508
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

MAm problem wbić nie moge pisze ze nie mam ic 2 Buildcraft itp. a mam technic packa i posiadam te mody .Pomocy!

Masz inne wersje, zainstaluj naszą paczkę

Zrób serwer pod 1.1 bo nie mam jak zagrać.

mody nie wychodzą tak szybko na nowe wersje, nawet samego bukkita jeszcze nie ma

poza tym, wklejając paczkę na 1.1 będziesz mógł normalnie wejść

Wykonuję launchery/updatery na zamówienie

Opublikowano

Z góry przepraszam właściciela serwera , musiał się napracować , aby taki serwer zrobić , ale o 16:00 wchodzę , serwer off. Następnie wszedłem tak 21:00 , aby serwer zobaczyć , no i zaczynam od " Dzień dobry nowy jestem , czy może ktoś pomóc z grą ? " , oczywiście Admin jest , nikt nie potrafi pomóc. Poczekałem dłużej tak około 10 min. I dalej nic. W ogóle nie wiem co mam robić , spawn gdzieś daleko od " cywilizacji " , do warpów nie wiadomo z jakich powodów nie mam uprawnień. Po prostu serwer od wejścia mi się nie spodobał , od początku już na chacie mowa o jakimś grieferze , no po prostu porażka. Nie wiem , czy za te chwalenie serwera w postach ktoś wam coś daje , czy coś , mi ogólnie się nie podoba. Nie polecam.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Bardzo dobry serwer , najlepszy na jakim grałem . Dwie świetne modyfikacje i ogromna liczba graczy . Polecam gorąco .

Do jedynych minusów moge tylko zaliczyć to , że czasem troszkę polaguje w godzinach szczytu (nie jest to zbytnio uciążliwe bo lagi nie są zbyt wielkie) , ale przy ponad 60 osobach on-line to chyba nic dziwnego oraz brak komend /spawn /home dla zwykłego szarego gracza (hmm w sumie trudno to nazwać minusem po prostu moja hrabiowska wygodna dupa się do tego przyzwyczaiła i mi się nie chce

chodzić na piechote). Poza tym dla mine same plusy - mi serw bardzo przypadł do gustu i zaczełem na nim grać razem z kolegami .

Zachęcam wszystkich do wspólnej gry !

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

gram już na tym serwerze od bardzo dawana tylko żadko wchodze i nadal sądze że jest on zajebisty, poradan dla nowych graczy na przyszłość, jak robicie dom to tylko sami, nikogo nie dodawajcie do cuba ewentualnie możecie tej osobie pozwolić żeby zamieszkała obok ciebie we własnym domu

Opublikowano

Emmm "Bla bla bla"

 

Adminka "(neosek)" hqSparx Musi się czymś wybronić po prostu jest rozpuszczoną adminką servera IndrustalCraft

Nic na jego dziecinność nie poradzimy....

A to tylko z mojej strony (jesteś frajerką)

Pewnie nie tylko z mojej

 

 

Ps. 2 rzeczy nie umiesz zamknąć nawiasu, 2 rzecz to byli gospodarze tego miasta idioto....

 

Pss. 13 x UP On się pytał jak odzyskać hasło a nie jak zmienić. Co za....

6.jpg

"Ucieczka może być czasem dowodem wielkiej odwagi.

Romuald Cabaj "

 

Kliknij To nic nie kosztuje

http://pajacyk.pl/

Opublikowano

Jeżeli owy serwer nie przypada do gustu jakimś użytkownikom to proszę ująć to w sposób grzeczny, podając

słuszne, odpowiednie, prawdziwe argumenty.

Obrażanie użytkowników jest karane warnem, ale dodam również to ostrzeżenie, dla pozostałych osób wypowiadających

się w temacie.

 

Pozdrawiam i myślę że moje słowa weźmiecie sobie do serca.

Nie podoba się serwer = nikt nie zmusza do grania, a tym

bardziej do wyzywania członków jego administracji

LAYOUT'Y POD SERWER MINECRAFT U MNIE. ZAPRASZAM PW

Opublikowano

NikoPl

Dlaczego Skopiowałeś Sygne By Jokerowy?

6.jpg

 

Nie ładnie tak.

Od kiedy ją ma? Jakby co to ja ją gdzieś w necie znalazłem..

Jest ogólnie dostępną sygnaturką..

Nie ładnie nie sprawdzać danych;)

 

2 x UP

NO bardzo przepraszam obraza mnie od "neosów" się nie liczy?

 

Jak ten ***** nie umie przeczytać podstaw typu: Nie ma YT, Nie udostępniaj minecraft.jar

6.jpg

"Ucieczka może być czasem dowodem wielkiej odwagi.

Romuald Cabaj "

 

Kliknij To nic nie kosztuje

http://pajacyk.pl/

Opublikowano

Przeprowadziliśmy właśnie update serwera, do gry potrzebna jest nowa paczka

 

Link:

http://www.multiupload.com/KKYY6IQY8C

 

Skan:

https://www.virustotal.com/file/516440dc8c713a44ad48e51919071360a6041fa413a9550d8717085dc248a35e/analysis/1326505574/

 

Jak ją poprawnie zainstalować?

 

1. Otwieramy katalog %appdata%/.minecraft

2. Usuwamy folder mods

3. Wypakowujemy zawartość paczki do tego samego katalogu podmieniając istniejące pliki.

4. Włączamy minecrafta i wchodzimy na serwer.

 

Oto lista zmian, które wprowadziliśmy

 

* Dodanie modyfikacji RedPower

 

* Usunięcie cuboidów, których właściciele nie logowali się od conajmniej 7 dni

 

* Nowy seed, mapa została zregenerowana (z zachowaniem budowli graczy)

 

* Arena walk

 

* zmiana w Rangach VIP

 

* Komendy /home set i /spawn zostały udostępnione dla każdego!

 

Zapraszamy!

Wykonuję launchery/updatery na zamówienie

Opublikowano

Po komentarzach straciłem ochotę na grę

 

Moim zdaniem powinniście troszkę ogarnąć opinie i przestać tworzyć multikonta. Każdy 20+ postów pisze że serwer do dupy a nowi użytkownicy (7 postów naprzykład) piszą że super. Wygląda jak multikonto bo nie ma ani opisu, avatara, NIC

 

Pozdro dla was multikonta

CPU: Intel Core i7 6770K @ 4,0GHz
GPU: Zotac GTX 780Ti AMP Edition
RAM: Kingston 2x8GB

Case: Cooler Master HAF X

Opublikowano

NIe mogę wejść na serwer. Wyskakuje albo że nie jest włączony, albo EOS (End of stream)

 

EDIT: Na waszym kliencie nie mogę wejść na żaden serwer...!

누가 뭐라 해도 난 나야 난 그냥 내가 되고 싶어
I WANNA BE ME ME ME

Opublikowano

EDIT: Na waszym kliencie nie mogę wejść na żaden serwer...!

dziwne, ja i paru znajomych możemy wejść na każdy

Wykonuję launchery/updatery na zamówienie

Opublikowano

MIRRASQ CZEKAMY NA CIEBIE CAŁY DZIEŃ NA Ts3 WBIJ PRZYNAJMIEJ NA 3 min

Ale po co?

@Kubaman, u mnie działają inne serwery zatem musiałeś coś źle zainstalować.

YOU MUST DIE

- Ganon, Koridai

Opublikowano

Super Serwer. Polecam ogarnieci admini, mila atmosfera.

 

@ofTopic

 

Szukam kolegi do wspolnej gry na tym serwie. Kontakt GG: 40574532

Zajmuję się tworzeniem grafiki. Chcesz żebym wykonał Ci grafikę? Pisz pw.

Moje prace

zlecenie012.png


minematrix.jpg


Pomagam przy tworzeniu serwerów minecraft.
Opublikowano

Brawo dla adminów na start... Zajebista instrukcja! Jak ktoś dopiero zaczyna grę i nigdy nie kożystał z folderu .minecraft, to usunie sobie wszystkie save-y... Gratulacje dla was...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...