Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer Metin2 od podstaw na 32 i 64 bitowym FreeBSD 8.2


Xyli

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Download:

http://speedy.sh/dTCU9/serverinfo.py

Skan:

https://www.virustotal.com/file/72b421c0520ef0bbb3ebee5114e719cbcfce692918670eab153324de0d163854/analysis/1342277449/

 

Podałem kilka postów wyżej. Zmień na swoje IP i na nazwę swojego serwera. Może podziała ;).


Pomagam w projektach dotyczących programowania (C++/C/Java/C#/inne). Jak masz jakiś problem, napisz do mnie, wspólnie poszukamy rozwiązania ;).

  • Odpowiedzi 978
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@MarcinMilka

 

Spróbuj zainstalować MySQL 5.5. portmasterem

 

# cd /usr/ports/*/portmaster
# make install clean rehash
zaznaczasz dwie opcje jakby co
# portmaster databases/mysql55-server

 

;)

Napisz do mnie, jeżeli potrzebujesz patcher'a.

Opublikowano

Dodajesz do CONFIG'ów w game, game22 i game99 poniższy wpis

MAX_LEVEL: 250

 

A jeżeli nie zadziała to pobierz game od shejna lub infinity i podmień z plikiem game w

/usr/home/Polish_SF/share

 

;)

Napisz do mnie, jeżeli potrzebujesz patcher'a.

Opublikowano

mam teraz 2 pytanko bo dodałem to do coning i dziala tylko mam 125 lvl max

 

wie ktos jak to naprawic?

bez linków zewnętrznych

Opublikowano

Musisz mieć game z odblokowanym 255 lvl. Zaraz wrzucę na speedyshare game 2089 i dam edita z downloadem :D

 

@Edit

http://www.speedyshare.com/dTxf9/game.7z

 

Łap;)

Napisz do mnie, jeżeli potrzebujesz patcher'a.

Opublikowano

oki mozesz mi jeszcze napisac gdzie to wrzucic? :P

 

edit

 

gdzie jest mysql? CZYLI TO GDZIE mam mob_proto albo sie lacze z navicatem?>

 

w jakim folderze sie to znajduje?

 

i powiesz mi gdzie to game wrzucic?

bez linków zewnętrznych

Opublikowano

/usr/home/Polish_SF/share

 

Podmień i nadaj prawa 777. Jak nie zadziała to pisz to coś zdziałamy, ale powinno działać już. Game od Shejna jbc

 

@Edit

MySQL znajdziesz tu

/var/db/mysql

Foldery to bazy danych, a w środku masz tabele ;)

Napisz do mnie, jeżeli potrzebujesz patcher'a.

Opublikowano

Napisz na PW to Ci pomogę.

Napisz do mnie, jeżeli potrzebujesz patcher'a.

Opublikowano

Na tych SF już nie ma yang w mysql. Trzeba zainstalować 3cią rękę. Tu masz tut:

http://www.mpcforum.pl/topic/174373-tut3-reka-i-powiekszony-sklad-przez-navicat/

 

Tylko patrz na daty ;).


Pomagam w projektach dotyczących programowania (C++/C/Java/C#/inne). Jak masz jakiś problem, napisz do mnie, wspólnie poszukamy rozwiązania ;).

Opublikowano

Mam takie male pytanko. Mam komputer stacjonarny z ktorego totalnie nie kozystam. Jest opcja zeby postawic na nim serwer? Cos jak dedyk tylko ze sam musze zainstalowac system itp. Jesli tak to jak mam go stawiac? Stosowac sie do poradnika o no-hamachi? Mam ruter.

Opublikowano

No to z tego kompa co na nim jesteś zgrywasz na płytkę FreeBSD, a stacjonarny formatujesz całkowicie i instalujesz FreeBSD i dalej bez zmian. Stosować się jak do dedyka/vps.

Napisz do mnie, jeżeli potrzebujesz patcher'a.

Opublikowano

LeSSter mam do Ciebie prosbe. Mi wyskakuje blad jak wlaczam serwer ze cos zle zmienilem w ktoryms z tych plikow game game22 game99 i innych ale szukalem juz wielokrotnie i bledu znalesc nie znalazlem. Bylbym Ci niezwykle wdzieczny(i nie pierwszy raz) gdybys podeslal mi swoje wypelnione.

 

Z gory dzieki

Opublikowano

Chodzi o configi? Mogę przesłać :), aczkolwiek mam dopisane do nich jeszcze coś bo wgrywałem inne game żeby mieć 250 lvl.

Zaraz podeślę.

 

EDIT: ups, zapomniałem powiedzieć, że dodawałem nową mapę do configach, ale nie powinno wpłynąć na grę ;).

 

Proszę bardzo:

 

http://speedy.sh/hbsx6/configi.rar


Pomagam w projektach dotyczących programowania (C++/C/Java/C#/inne). Jak masz jakiś problem, napisz do mnie, wspólnie poszukamy rozwiązania ;).

Opublikowano

Ten snapshot integrity trwa dość długo, więc musisz cierpliwie czekać :).


Pomagam w projektach dotyczących programowania (C++/C/Java/C#/inne). Jak masz jakiś problem, napisz do mnie, wspólnie poszukamy rozwiązania ;).

Opublikowano

A o co chodzi w tym?

1. Otwieramy katalog z serverem MySQL 5.5

# cd /usr/ports/databases/mysql55-server/

 

Bo jak wpisuje w ty, Virtualu to to nic się nie dzieje.

 

 

// Już dobrze.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...