Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer Metin2 od podstaw na 32 i 64 bitowym FreeBSD 8.2


Xyli

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

LeSSter czlowieku dziekuje Ci bardzo. Gdyby nie ty to szczerze bylbym w dupie. Wszystko co mi poradziles dziala. Jakbym mogl kiedys cos dla Ciebie zrobic to pisz.

Jeszcze raz serdeczne dziekuje.

 

Pozdro i trzymaj sie

  • Odpowiedzi 978
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Xyli, jesteś moim bogiem za gotowe pliki według poradnika :*.

Oczywiście lajk, a ja biorę się za pracę nad plikami ;).

 

Xyli, jesteś moim bogiem za gotowe pliki według poradnika :*.

Oczywiście lajk, a ja biorę się za pracę nad plikami ;).

 

Xyli, jesteś moim bogiem za gotowe pliki według poradnika :*.

Oczywiście lajk, a ja biorę się za pracę nad plikami ;).

Opublikowano

Proszę tu jest rozwiązanie twojego problemu ... Na 1 stronie jest ;)

1) W File Zilli wchodzimy do katalogu:
/usr/home/Polish_SF/auth

2) Edytujemy plik CONFIG za pomocą Notepada++
3) Oto jego zawartość:
HOSTNAME: auth
CHANNEL: 1
PORT: 11002
P2P_PORT: 12000
DB_PORT: 15000
DB_ADDR: localhost
TABLE_POSTFIX:
ITEM_ID_RANGE: 000000001 000000002
PASSES_PER_SEC: 25
SAVE_EVENT_SECOND_CYCLE: 180
PING_EVENT_SECOND_CYCLE: 180
AUTH_SERVER: master
PLAYER_SQL: localhost mt3 mt2!@# accountxd
LOG_SQL: localhost mt3 mt2!@# logxd
COMMON_SQL: localhost mt3 mt2!@# commonxd
LOCALE_SERVICE: poland
adminpage_ip1: localhost
adminpage_ip2: localhost
adminpage_ip3: localhost

4) W tym pliku zmieniamy:
- każde mt3 na mt2
- accountxd na account
- logxd na log
- commonxd na common
5) Zapisujemy plik CONFIG.
6) Wchodzimy do katalogu:
/usr/home/Polish_SF/db

7) Edytujemy plik conf.txt
8) Jego zawartość to:
WELCOME_MSG = "Serwer DB wystartowal!"
SQL_ACCOUNT = "localhost accountxd mt3 mt2!@# 0"
SQL_PLAYER = "localhost playerxd mt3 mt2!@# 0"
SQL_COMMON = "localhost commonxd mt3 mt2!@# 0"
SQL_HOTBACKUP = "localhost hotbackupxd mt3 mt2!@# 0"
TABLE_POSTFIX = ""
BIND_PORT												 = 15000
DB_SLEEP_MSEC					 = 10
CLIENT_HEART_FPS							    = 10
HASH_PLAYER_LIFE_SEC    = 600
BACKUP_LIMIT_SEC							    = 3600
PLAYER_ID_START = 100
PLAYER_DELETE_LEVEL_LIMIT = 250
PLAYER_DELETE_CHECK_SIMPLE = 2
ITEM_ID_RANGE = 2000000000 2100000000
MIN_LENGTH_OF_SOCIAL_ID = 6
#NAME_COLUMN = "locale_name"
#LOCALE = "poland"
SIMPLE_SOCIALID = 1

9) Zmieniamy każde:
- mt3 na mt2
- accountxd na account
- commonxd na common
- playerxd na player
- hotbackupxd na hotbackup
10) Zapisujemy zmiany.
11) Tak samo zmieniamy w każdym CONFIG'u w ścieżkach:
/usr/home/Polish_SF/game
/usr/home/Polish_SF/game22
/usr/home/Polish_SF/game99

czyli:
każde mt3 na mt2
accountxd na account
commonxd na common
playerxd na player
hotbackupxd na hotbackup
logxd na log

Musimy zmienić również pong:
1. Wchodzimy do ścieżki:
/usr/home/Polish_SF/share

2. Znajduje się tutaj plik game. Otwieramy go Notepadem++ lub innym edytorem tekstowym.
3. Wciskamy kombinację klawiszy: Ctrl+F
4. Musimy znaleźć ten pong:
sherermaticklol1

5. Zamień go na ten pong:
testtesttesttest
6. Zapisujemy zmiany i gotowe.
Specjalnie dla graczy, którzy nie umieją szukać ścieżek.

Opublikowano

Wszystko znajdziesz w

/usr/home/Polish_SF

Napisz do mnie, jeżeli potrzebujesz patcher'a.

Opublikowano

Prosil bym o dzialajace linki do pobrania VirtualBox'a i reszty plikow podanych na poczatku tutka. A i ladnie zrobiony tut bardzo sie przyda jak wszystko pobiore.

Opublikowano

Dziś wieczorem poprawię wszystkie linki i przy okazji naprawię też downloady wszystkie ;)

Napisz do mnie, jeżeli potrzebujesz patcher'a.

Opublikowano

73750625884572463068.jpg

Taki mam błąd w kliencie wg teg o tutorialu

 

 

SysErr Klienta


0711 14:22:15348 :: ============================================================================================================
0711 14:22:15348 :: Abort!!!!


0711 14:22:15384 :: granny_shared_vbs:
0711 14:22:15384 ::  0: 40
0711 14:22:15385 ::  1: 20
0711 14:22:15385 ::  2: 20
0711 14:22:15386 ::  3: 40
0711 14:22:15387 ::  4: 0
0711 14:22:15387 ::  5: 20
0711 14:22:15388 ::  6: 0
0711 14:22:15388 ::  7: 0
0711 14:22:15388 ::  8: 0

59649524317135950350.png

Opublikowano

Root z tego tematu?


Pomagam w projektach dotyczących programowania (C++/C/Java/C#/inne). Jak masz jakiś problem, napisz do mnie, wspólnie poszukamy rozwiązania ;).

Opublikowano

Witam ma taki problem 2wlts14.jpg

Laucher_2010 z tego tematu

rooty ustawione poprawnie

 

 

Moje : syserr.txt

 

0713 10:45:08461 :: ============================================================================================================

0713 10:45:08461 :: Abort!!!!

 

 

0713 10:45:08468 :: granny_shared_vbs:

0713 10:45:08468 :: 0: 40

0713 10:45:08468 :: 1: 20

0713 10:45:08468 :: 2: 20

0713 10:45:08468 :: 3: 40

0713 10:45:08469 :: 4: 0

0713 10:45:08469 :: 5: 20

0713 10:45:08469 :: 6: 0

0713 10:45:08469 :: 7: 0

0713 10:45:08469 :: 8: 0

 

edit@ może ktoś wrzucić jeszcze raz pliki 2010 i launcher na http://www.speedyshare.com/ dam sporo lajków

mca.png
Opublikowano

Jakbyś kolego up patrzył na temat cały, na pewno znalazłbyś rozwiązanie. Nie chce mi się 500 razy powtarzać tego samego.

 

Co do reuploadu, masz tu:

http://www.speedyshare.com/BN8Rz/ServerFiles2011.tar.gz


Pomagam w projektach dotyczących programowania (C++/C/Java/C#/inne). Jak masz jakiś problem, napisz do mnie, wspólnie poszukamy rozwiązania ;).

Opublikowano

Potrzebny Klient Metin2 PL 2010r. z podpunktu 8'mego. Strona nieodpowiada, mogl by ktos dac uploada na innej stronie?

Z Gory Dziekuje :)

Opublikowano

Torrent do tego klienta:

http://speedy.sh/NyvbD/Metin2-PL-20100528.exe.torrent
https://www.virustotal.com/file/13c3e2d0fa5f9e29c461109bb0af5da81d43bff8cfb47c40f56d2a5814099782/analysis/


Pomagam w projektach dotyczących programowania (C++/C/Java/C#/inne). Jak masz jakiś problem, napisz do mnie, wspólnie poszukamy rozwiązania ;).

Opublikowano

A jak ten torrent obsluzyc?

Pobierasz program uTorrent'a/BitComet'a czy inny tego typu program i odpalasz plik który dał kolega wyrzej. ;)

Opublikowano

Aha , tak wiec prosze jescze raz o linka do pobrania gdyz niezkozystam z tego torenta. Niemam programow do tego typu plikow i niemam zamiaru nowych pobierac.

Opublikowano

Mam problem przy odpalaniu launcher , mianowicie pokazuje sie log i niemoge go odpali, niewiem z czym wiaze sie problem prosze o pomoc. Dodam ze robilem wszystko z poradnikiem i pobralem wszystkie potrzebne pliki tylko z tego tematu :)

namnlscp.png Oto blad ktory wyskakuje przy odpalaniu launchera.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...