Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer Metin2 od podstaw na 32 i 64 bitowym FreeBSD 8.2


Xyli

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ma taki problem 2wlts14.jpg

Laucher_2010 z tego tematu

rooty ustawione poprawnie

 

 

Moje : syserr.txt

 

0713 10:45:08461 :: ============================================================================================================

0713 10:45:08461 :: Abort!!!!

 

 

0713 10:45:08468 :: granny_shared_vbs:

0713 10:45:08468 :: 0: 40

0713 10:45:08468 :: 1: 20

0713 10:45:08468 :: 2: 20

0713 10:45:08468 :: 3: 40

0713 10:45:08469 :: 4: 0

0713 10:45:08469 :: 5: 20

0713 10:45:08469 :: 6: 0

0713 10:45:08469 :: 7: 0

0713 10:45:08469 :: 8: 0

 

edit@ może ktoś wrzucić jeszcze raz pliki 2010 i launcher na http://www.speedyshare.com/ dam sporo lajków

73750625884572463068.jpg

Taki mam błąd w kliencie wg teg o tutorialu

 

 

SysErr Klienta


0711 14:22:15348 :: ============================================================================================================
0711 14:22:15348 :: Abort!!!!


0711 14:22:15384 :: granny_shared_vbs:
0711 14:22:15384 ::  0: 40
0711 14:22:15385 ::  1: 20
0711 14:22:15385 ::  2: 20
0711 14:22:15386 ::  3: 40
0711 14:22:15387 ::  4: 0
0711 14:22:15387 ::  5: 20
0711 14:22:15388 ::  6: 0
0711 14:22:15388 ::  7: 0
0711 14:22:15388 ::  8: 0

Mam nastepny problem. Tym razem dotyczy lauchera. wyskakuje mi takie okno:

http://imageshack.us...eztytuuqlq.png/

 

I jeszcze twój:

 

 

Mam problem przy odpalaniu launcher , mianowicie pokazuje sie log i niemoge go odpali, niewiem z czym wiaze sie problem prosze o pomoc. Dodam ze robilem wszystko z poradnikiem i pobralem wszystkie potrzebne pliki tylko z tego tematu :)

namnlscp.png Oto blad ktory wyskakuje przy odpalaniu launchera.

 

 

Odpowiadam ostatni raz, wyraźnie:

 

TEN ROOT JEST LEWY! Więc:

 

1. Bierzemy oryginalnego roota.

2. Wypakowujemy go albo packerem podanym w temacie, albo używamy Metin2 File Archiwer od Kamera.

3. Generujemy serwerinfo.py tym programem:

http://www.mpcforum.pl/topic/204180-downloadserverinfopy-generator-new/

4. Wklejamy go do wypakowanego roota.

5. Pakujemy root i wklejamy do folderu pack naszego klienta.


Pomagam w projektach dotyczących programowania (C++/C/Java/C#/inne). Jak masz jakiś problem, napisz do mnie, wspólnie poszukamy rozwiązania ;).

  • Odpowiedzi 978
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dziekuje bardzo za pomoc z tym problemem lecz napotkal mbnie koljeny, mianowicie niemoge wybrac zadnego z Chanell'i i przejsc do okna logowania w sprawie wpisania ID i hasla.

Jeszcze raz ci dziekuje LeSSter za pomoc. :)

Opublikowano

Problem wciaz nierozwiazany,a sam niestety niewiem co robic. Mianowicie niemoge przejsc do okna logowania, klikam na ok po zaznaczeniu CHanell'a i nic sie niedzieje. Prosze o pomoc gdzy zrobilem wszystko z poradnikiem i problem zaistnial teraz w launcherze.

Jedyne co nie z poradnika to pomoc od Lesster'a w sprawie bledu widniejacego 4up'y.

Opublikowano

Chyba wiem o co chodzi. To coś nagle źle generuje te kody.

Miałem podobny problem.

 

Wrzucę własny serwerinfo.py. Tam pisze gdzie co uzupełnić.

Download:

http://speedy.sh/dTCU9/serverinfo.py

Skan:

https://www.virustotal.com/file/72b421c0520ef0bbb3ebee5114e719cbcfce692918670eab153324de0d163854/analysis/1342277449/


Pomagam w projektach dotyczących programowania (C++/C/Java/C#/inne). Jak masz jakiś problem, napisz do mnie, wspólnie poszukamy rozwiązania ;).

Opublikowano

Dzialac dziala ale teraz jest ''blad podczas laczenia z serwerem'' :( - Rozwiazalem problem z logowaniem :)

 

LeSSter a czy dalo by rade zrobic do niego wiecej Chanell'i ?? - Pytanie o powielenie Chanell'i pozostawiam.

 

Znalazlem kolejny problem, po zalogowaniu sie podczas wczytywania wylacza mi sie client zamiast pojawic postac i swiat.

Opublikowano

Dzięki :).

 

 

Dzialac dziala ale teraz jest ''blad podczas laczenia z serwerem'' :( - Rozwiazalem problem z logowaniem :)

 

LeSSter a czy dalo by rade zrobic do niego wiecej Chanell'i ?? - Pytanie o powielenie Chanell'i pozostawiam.

 

Znalazlem kolejny problem, po zalogowaniu sie podczas wczytywania wylacza mi sie client zamiast pojawic postac i swiat.

 

Co do channeli, to można, tylko trzeba albo znaleźć skrypt (jak znajdę linka to ci dam :)), albo ręcznie wg. tego tutoriala:

http://www.mpcforum.pl/topic/576578-m-tutdodawanie-channeli-recznie/

 

Pokaż syserr.txt z folderu z klientem. Ten błąd się powtarza?

 

Łap linka do kreatora channeli by Xyli:

http://www.mpcforum.pl/topic/670157-tutorialskrypt-uniwersalny-instalator-channeli-by-xyli-v2/

 

Albo ten:

http://www.mpcforum.pl/topic/576722-tutorial-najlepszy-skrypt-instalujacy-4-channele-2k11-sherermastick/


Pomagam w projektach dotyczących programowania (C++/C/Java/C#/inne). Jak masz jakiś problem, napisz do mnie, wspólnie poszukamy rozwiązania ;).

Opublikowano

0714 20:40:00324 :: UNKNOWN IME[1053]

 

0714 20:40:07880 :: CEffectManager::RegisterEffect - LoadScript(d:/ymir work/effect/hit/percent_damage1.mse) Error

0714 20:40:07880 :: CInstanceBase::RegisterEffect(eEftType=264, c_szEftAttachBone=, c_szEftName=d:/ymir work/effect/hit/percent_damage1.mse, isCache=1) - Error

0714 20:40:07881 :: CEffectManager::RegisterEffect - LoadScript(d:/ymir work/effect/hit/percent_damage2.mse) Error

0714 20:40:07881 :: CInstanceBase::RegisterEffect(eEftType=265, c_szEftAttachBone=, c_szEftName=d:/ymir work/effect/hit/percent_damage2.mse, isCache=1) - Error

0714 20:40:07881 :: CEffectManager::RegisterEffect - LoadScript(d:/ymir work/effect/hit/percent_damage3.mse) Error

0714 20:40:07881 :: CInstanceBase::RegisterEffect(eEftType=266, c_szEftAttachBone=, c_szEftName=d:/ymir work/effect/hit/percent_damage3.mse, isCache=1) - Error

0714 20:40:13924 :: GRANNY: r:/granny/rt/granny_file_info.cpp(145): File has run-time type tag of 0x8000000f, which doesn't match this version of Granny (0x80000010). Automatic conversion will be attempted.

0714 20:40:14153 :: CEffectManager::RegisterEffect - LoadScript(D:/ymir work/pc/common/effect/armor/armor-4-2-1.mse) Error

0714 20:40:14153 :: CInstanceBase::RegisterEffect(eEftType=248, c_szEftAttachBone=Bip01, c_szEftName=D:/ymir work/pc/common/effect/armor/armor-4-2-1.mse, isCache=0) - Error

0714 20:40:14153 :: CEffectManager::RegisterEffect - LoadScript(D:/ymir work/pc/common/effect/armor/armor-4-2-2.mse) Error

0714 20:40:14153 :: CInstanceBase::RegisterEffect(eEftType=249, c_szEftAttachBone=Bip01, c_szEftName=D:/ymir work/pc/common/effect/armor/armor-4-2-2.mse, isCache=0) - Error

0714 20:40:17498 :: Failed to load script file : locale/pl/ui/InventoryWindow.py

0714 20:40:17501 ::

ui.py(line:2616) LoadScriptFile

system.py(line:192) execfile

system.py(line:161) Run

system.py(line:176) __LoadTextFile__

system.py(line:61) __init__

 

LoadScriptFile - exceptions.IOError:No file or directory

 

0714 20:40:17501 :: ============================================================================================================

0714 20:40:17501 :: Abort!!!!

 

 

0714 20:40:17501 ::

uiInventory.py(line:60) __LoadWindow

ui.py(line:2621) LoadScriptFile

exception.py(line:36) Abort

 

InventoryWindow.LoadWindow.LoadObject - exceptions.SystemExit:

 

0714 20:40:17501 :: ============================================================================================================

0714 20:40:17501 :: Abort!!!!

 

Tak LeSSter ten blad sie powtarza caly czas :( Myslalem moze o tym ze to przez mapy ale jednak nie bo niezaleznie od krolestwa w jakim zaczynam to zawsze sie tak dzieje.

Opublikowano

0714 20:40:17498 :: Failed to load script file : locale/pl/ui/InventoryWindow.py

 

Chyba o to chodzi. Nie wczytuje tego pliku.

 

locale_pl masz z tego tematu? I nic z nim nie robiłeś?


Pomagam w projektach dotyczących programowania (C++/C/Java/C#/inne). Jak masz jakiś problem, napisz do mnie, wspólnie poszukamy rozwiązania ;).

Opublikowano

wszystko z tego tematu , tylko twoj root. a z plikiem nic nierobilem

a myslisz ze to problem dotyczy clienta czy MySQL??

@edit

LeSSter mam do Ciebie prosbe, czy mogl bys znalezc ta sciezke

/usr/home/Polish_SF/share/locale/poland

w FileZille w swoim serwie i dac uploada do folderu ''ui'' z cala jego zawartoscia? mam przeczucie ze to mi pomoze :)

Opublikowano

Mnie się wydaje, że to wina clienta, ale mogę się mylić.

 

Spróbuj jeszcze raz wgrać to locale_pl które jest w packu w załączniku do tego tematu.


Pomagam w projektach dotyczących programowania (C++/C/Java/C#/inne). Jak masz jakiś problem, napisz do mnie, wspólnie poszukamy rozwiązania ;).

Opublikowano

LeSSter mam do Ciebie prosbe, czy mogl bys znalezc ta sciezke

/usr/home/Polish_SF/share/locale/poland

w FileZille w swoim serwie i dac uploada do folderu ''ui'' z cala jego zawartoscia? mam przeczucie ze to mi pomoze :)

Dzieki lester juz niemusisz sie fatygowac z tym plikiem, twoje podejrzenia sie sprawdzimy.

Po podmianie tych locale_pl wszystko juz dziala. DZIEKUJE!! :)

Opublikowano

Może już nie dziś. Nie mam pojęcia, czy to zadziała. Troche kombinujesz ;).


Pomagam w projektach dotyczących programowania (C++/C/Java/C#/inne). Jak masz jakiś problem, napisz do mnie, wspólnie poszukamy rozwiązania ;).

Opublikowano

[quote name=Kriso1995_xD' timestamp='1342374636' post='4858251]

Dlaczego mój kolega nie może wejść na mój serwer??

  • Jeżeli to serwer Hamachi to nie uruchomiłeś PortMapa
  • Zła konfiguracja launchera/rootów.
  • Zły pong.
  • Zapora w systemie Windows blokuje połączenia.

Napisz do mnie, jeżeli potrzebujesz patcher'a.

Opublikowano

PortMapa mam uruchomionego. Wchodzę za pomocą KamerModa. Ja wchodzę bez problemu więc to nie wina ponga. A po paru próbach kolega się zalogował tylko gdy wybiera postać wywala mu z powrotem do logowania. Co może być tego przyczyną??

Opublikowano

Kolega musi mieć tego launchera:

http://www.mpcforum.pl/topic/290808-dl-mc-2010-v2-launcher/


Pomagam w projektach dotyczących programowania (C++/C/Java/C#/inne). Jak masz jakiś problem, napisz do mnie, wspólnie poszukamy rozwiązania ;).

Opublikowano

Tak. O ile mi wiadomo, tylko na tym launcherze nie wywala z powrotem do okna logowania.


Pomagam w projektach dotyczących programowania (C++/C/Java/C#/inne). Jak masz jakiś problem, napisz do mnie, wspólnie poszukamy rozwiązania ;).

Opublikowano

Znaczy?


Pomagam w projektach dotyczących programowania (C++/C/Java/C#/inne). Jak masz jakiś problem, napisz do mnie, wspólnie poszukamy rozwiązania ;).

Opublikowano

SF2010, czyli dla nowych plików serwerowych takich jak te. Czyli na najnowszym cliencie metina powinien działać normalnie.


Pomagam w projektach dotyczących programowania (C++/C/Java/C#/inne). Jak masz jakiś problem, napisz do mnie, wspólnie poszukamy rozwiązania ;).

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...