Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer Metin2 od podstaw na 32 i 64 bitowym FreeBSD 8.2


Xyli

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czekaj dałem gdzieś reupload tych plików...

 

Proszę :):

http://speedy.sh/BN8Rz/ServerFiles2011.tar.gz


Pomagam w projektach dotyczących programowania (C++/C/Java/C#/inne). Jak masz jakiś problem, napisz do mnie, wspólnie poszukamy rozwiązania ;).

  • Odpowiedzi 978
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Pomógł by mi ktoś z dodaniem nowych zbroi i broni na mój serwer hamachi ? Nie ogarniam tego dodałem wsyzstko jak w poradnikach ale brak tekstur pod zbroje i miecze chociaż dodawłem w icon ikony tak j jak pisali :)

Opublikowano

Nieaktualne :) Jak by ktoś miał paczke z fajnymi bronmi i zbrojami + biżuteria zapodajcie tutaj linka :) razem z qwery i iconami do nich :)

Opublikowano

Zrobilem wszystko tak jak na tucie i mam blad podczas laczenia sie z serwerem.

Jak to naprawic?

Daje lajki za pomoc.

Opublikowano

Najwidoczniej luncher ? :)

 

Ja mam teraz problem z item_proto_dump screen niże kto pomoże dostanie 10 lajków

http://iv.pl/viewer....86818707085.png

 

EDIT2:

 

Teraz mam jeszcze jeden problem założyłem stronę rejestracyją dla swojego serwera hamachi ale gdy próbuję założyć konto wyskakuje takie coś .

 

Warning: mysql_real_escape_string() [function.mysql-real-escape-string]: Access denied for user 'ODBC'@'localhost' (using password: NO) in C:\xampp\htdocs\index.php on line 6

 

Warning: mysql_real_escape_string() [function.mysql-real-escape-string]: A link to the server could not be established in C:\xampp\htdocs\index.php on line 6

 

Warning: mysql_real_escape_string() [function.mysql-real-escape-string]: Access denied for user 'ODBC'@'localhost' (using password: NO) in C:\xampp\htdocs\index.php on line 7

 

Warning: mysql_real_escape_string() [function.mysql-real-escape-string]: A link to the server could not be established in C:\xampp\htdocs\index.php on line 7

 

Warning: mysql_real_escape_string() [function.mysql-real-escape-string]: Access denied for user 'ODBC'@'localhost' (using password: NO) in C:\xampp\htdocs\index.php on line 8

 

Warning: mysql_real_escape_string() [function.mysql-real-escape-string]: A link to the server could not be established in C:\xampp\htdocs\index.php on line 8

 

Warning: mysql_real_escape_string() [function.mysql-real-escape-string]: Access denied for user 'ODBC'@'localhost' (using password: NO) in C:\xampp\htdocs\index.php on line 9

 

Warning: mysql_real_escape_string() [function.mysql-real-escape-string]: A link to the server could not be established in C:\xampp\htdocs\index.php on line 9

 

Warning: mysql_query() [function.mysql-query]: Access denied for user 'ODBC'@'localhost' (using password: NO) in C:\xampp\htdocs\index.php on line 12

 

Warning: mysql_query() [function.mysql-query]: A link to the server could not be established in C:\xampp\htdocs\index.php on line 12

Ten login jest już zajęty, spróbuj innego.

Opublikowano

http://speedy.sh/BN8Rz/ServerFiles2011.tar.gz

 

A reszta jest w załączniku.


Pomagam w projektach dotyczących programowania (C++/C/Java/C#/inne). Jak masz jakiś problem, napisz do mnie, wspólnie poszukamy rozwiązania ;).

Opublikowano

Instalowałeś wcześniej apache22 i php?


Pomagam w projektach dotyczących programowania (C++/C/Java/C#/inne). Jak masz jakiś problem, napisz do mnie, wspólnie poszukamy rozwiązania ;).

Opublikowano

mam problem. nie moge polaczyc sie z filezilla. wczesniej mialem roznice w poradniku. w poradniku trzeba wlaczyc tak Configure -> Networking -> Interfaces -> em0 a u mnie bylo Configure -> Networking -> Interfaces -> tylko zamiast em0 wyskoczyly mi pytania Do you want to try IPv6 configuration of interface? a po odpowiedzi Do you want to try DHCP configuration of interface?

Opublikowano

IPV4 -> no, DHCP -> NO i ustawiasz tak jak powinno być.


Pomagam w projektach dotyczących programowania (C++/C/Java/C#/inne). Jak masz jakiś problem, napisz do mnie, wspólnie poszukamy rozwiązania ;).

Opublikowano

Root ściągnięty z tego tematu?


Pomagam w projektach dotyczących programowania (C++/C/Java/C#/inne). Jak masz jakiś problem, napisz do mnie, wspólnie poszukamy rozwiązania ;).

Opublikowano

tak zrobilem wszystko jak bylo w tym temacie i wszystko z niego pobieralem. Najpierw dalem do folderu z tym plikiem mt2 i zanim rozpakowalem RootPackGen to usunolem rooty i potem byly te drugie rooty i potem dalem je do folderu pack i podmienilem

Opublikowano

To bierzesz roota z oryginalnego metka, rozpakowujesz go, ściągasz serwerinfo.py generator stąd:

 

http://www.mpcforum.pl/topic/204180-downloadserverinfopy-generator-new/

 

Wpisujesz w odpowiednie miejsca ip i nazwę serwera, zapisujesz, wklejasz wygenerowane serverinfo.py do folderu z rozpakowanym rootem, pakujesz go i wklejasz do folderu z twoim clientem.

 

Bo coś mi się wydaje, że rooty z tego tematu są lewe.


Pomagam w projektach dotyczących programowania (C++/C/Java/C#/inne). Jak masz jakiś problem, napisz do mnie, wspólnie poszukamy rozwiązania ;).

Opublikowano

Witam

Mam pytanie. Czemu nie mogę się zalogować na serwa. Ściągnąłem tego gotowca plików od Xyli'ego i mam cały czas zostaniesz połączony z serwerem!!

proszę o pomoc!!

Opublikowano

Chyba nieprawidłowy pong. Sprawdzałeś czy się zgadza?


Pomagam w projektach dotyczących programowania (C++/C/Java/C#/inne). Jak masz jakiś problem, napisz do mnie, wspólnie poszukamy rozwiązania ;).

Opublikowano

Dzieki LeSSter zrobilem wszytko jak kazales ale znowu mam problem tym razem dotyczy on pakowania plikow. nie chca sie zapakowac. Probowalem roznie i roznymi programami. Moze na to tez masz jakas rade

Opublikowano

Polecam tego pakera:

http://www.mpcforum.pl/topic/504780-dl-metin2-file-archiver-v2/


Pomagam w projektach dotyczących programowania (C++/C/Java/C#/inne). Jak masz jakiś problem, napisz do mnie, wspólnie poszukamy rozwiązania ;).

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...