Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dyskusja - Mistrzostwa MPC - League Of Legends - II Edycja


Farex

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 669
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Oj nie

 

Ja jesstem liderem grupy K, pisaliśmy do grupy C, ale nikt się nie odezwał.

W takim razie dlaczego nie dawałeś żadnych oznak życia w tym temacie? Pisałem o ustalenie terminu to nikt nie napisał..

Więc... grupa K [EP] przechodzi walkowerem.

Opublikowano

Pisałem od razu po ogłoszeniu, że walczymy z grupą C, wysłałem potem PW do 2 osób z ich teamu, ale nikt nie odpisał.

Sharimi.png

Opublikowano

Grupa H EP proponuje terminarz z grupą G. Jutro o 19:00 ,innego wyjścia nie widze:)

http://www.lolking.net/summoner/eune/29743227#history

 

 

 

 

Profil sławnego Kaszy - Adolfa Hipstera. Zmienił nick bo był jednym z najsławniejszych BoLowców. Jak widać wszystkie gry to praktycznie APC. Pare dni nie ma BoLa i kaszce się troszku spadło ale dszelendszer będzie.

Opublikowano

a kiedy będzie następny taki turniej? bo z chęcią bym się zapisał? nick: Madirius Eu Nordic/East 29 lvl

//Nieregulaminowa sygnatura - za duży rozmiar, .gif.

Opublikowano

Następny turniej będzie 2/3 miesiące po zakończeniu obecnego.

Zarządcą owego będę prawdopodobnie ja, więc dużo się zmieni :)

 

// Oo aha..

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Grupa H EP proponuje terminarz z grupą G. Jutro o 19:00 ,innego wyjścia nie widze:)

 

Nie ma mowy, żeby dzisiaj to rozegrać. Mnie nie ma na kompie. Jeśli już to jutro, bo może mi się uda załatwić trochę czasu by zagrać.

S29zdDNrMl9fX2V1bmVfX180NzlfX19ONV9fXzJfX18xMDBfX19Qb2xhbmQucG5nX19fNF9fXzJfX18wMDAwMDBfX19zb2xv.png
Opublikowano

Nie ma mowy, żeby dzisiaj to rozegrać. Mnie nie ma na kompie. Jeśli już to jutro, bo może mi się uda załatwić trochę czasu by zagrać.

Wątpię że z wami o 19:00 w sobotę zagram.

Może niedziela ok 9:00-22:00?

1331337770-U247153.gif

Opublikowano

Po 1 to ja Poksio , a po 2 Mówie o piątku , post napisany został w czwartek... Nikt się nie odzywa ,jak niby mam sie z przeciwnikami skontaktowac?

http://www.lolking.net/summoner/eune/29743227#history

 

 

 

 

Profil sławnego Kaszy - Adolfa Hipstera. Zmienił nick bo był jednym z najsławniejszych BoLowców. Jak widać wszystkie gry to praktycznie APC. Pare dni nie ma BoLa i kaszce się troszku spadło ale dszelendszer będzie.

Opublikowano

Po 1 to ja Poksio , a po 2 Mówie o piątku , post napisany został w czwartek... Nikt się nie odzywa ,jak niby mam sie z przeciwnikami skontaktowac?

omg, no przeciez wiem ze to ty... napisz do lidera grupy g w sprawie meczu i bedzie cacy. ale musi byc weekend bo inaczej nie moge.

S29zdDNrMl9fX2V1bmVfX180NzlfX19ONV9fXzJfX18xMDBfX19Qb2xhbmQucG5nX19fNF9fXzJfX18wMDAwMDBfX19zb2xv.png
Opublikowano

Dostanę jakiś kontakt do grupy F [WP] gdyż nie mogę się odnaleźć w tym bałaganie. BTW. mamy rozegrać finał, jeśli ktoś z Was to przeczytał to napiszcie gg; 20020154

Opublikowano

Ja jestem z grupy F. Ventrilo 2.1.4 v6.svoice.pl /6163 jak chcesz możesz wejść i pogadać.

Myślę, że możemy zagrać jutro, tj. niedziela w godzinach wieczornych. ;)

Opublikowano

czy mozna prosic o jaki kolwiek kontakt z grupa g (ep), no chyba, ze tak bardzo chcecie przegrac walkowerem.

S29zdDNrMl9fX2V1bmVfX180NzlfX19ONV9fXzJfX18xMDBfX19Qb2xhbmQucG5nX19fNF9fXzJfX18wMDAwMDBfX19zb2xv.png
Opublikowano

[EB]Grupa A vs B - Mecz Finałowy.

 

Moja grupa czyli A była zdolna do gry w każdym termienie więc umówiliśmy się z przeciwnikami na Sobotę godzina 18:00, po czym 5 godzin później przeciwnik(Kamko01) napisał że cały ich Team ma problem z internetem. Idąc dalej zgodziliśmy się przełożyć mecz na dzisiaj(czytaj Niedziela) i myślę że to będzie ostateczny termin, lecz jeżeli drużyna przeciwna nie wstawi się na mecz który organizowany będzie około 14:00 prosimy o Walkower, ponieważ nie chcemy ciągłego przekładania meczy.

 

Jeżeli jakiś sędzia będzie mógł sędziować i być online podczas wybierania Teamów było by bardzo miło i "lepiej" dla Nas gdyby przeciwnicy mieli znów jakieś problemy czy wymówki.

Opublikowano

co sie dzieje z grupa g (ep). mozna wiedziec do kiedy maja czas bo u nas wszyscy gotowi, a z nimi nie ma w ogole kontaktu. kiedy mozemy liczyc na ewentualny walkower ?

 

S29zdDNrMl9fX2V1bmVfX180NzlfX19ONV9fXzJfX18xMDBfX19Qb2xhbmQucG5nX19fNF9fXzJfX18wMDAwMDBfX19zb2xv.png
Opublikowano

co sie dzieje z grupa g (ep). mozna wiedziec do kiedy maja czas bo u nas wszyscy gotowi, a z nimi nie ma w ogole kontaktu. kiedy mozemy liczyc na ewentualny walkower ?

 

Mamy cały skład z wyjątkiem jednej osoby, która odmawia kontakty - Blayd3R. Jeżeli do jutra się nie zgłosi będziemy mieć nowego członka w team i możemy rozegrać mecz.

Opublikowano

hahaha o boże jeszcze nie ma tego turnieju już miał być 3 tygodnie temu ha dobrze ze nie gram :)

Opublikowano

Finał do 2 walk, między G [WP] , a F [ WP ] zakończył się podwójną wygraną grupy F.

 

Screen z 1 walki :

http://screenshotuploader.com/s/01/3a6sQzxk

 

Filmik z 1 walki :

http://www.speedyshare.com/file/GhVUg/Final-1-runda.lrf

 

Screen z 2 walki.

http://screenshotuploader.com/s/01/77XzsGhgs

 

Filmik z 2 walki :

http://www.speedyshare.com/file/ADmww/Final-runda-2.lrf

 

Za walkę dziękujemy przeciwnikom ;).

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...