Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Silkroad] Poradnik dotyczący iBota/Ribot.


SZEF xP

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka, mam taki problem:

1.odpalam HS, zmniejszam jego priorytet na niski

2.włączam bota

3.włączam loader

4.loguje się

5.włączam bota, wszystko ładnie śmiga przez jakąś minutę później mam dc, miałem tak 5 razy pod rząd

Czy ktoś wie jak mogę to naprawić? Bardzo proszę o odpowiedź

  • Odpowiedzi 387
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

przed zalogowaniem ch6yba odapalsz bota....? patchujesz media pk ?

przecież napisał :P wydaję mi się że to będzie problem z Antywirem albo konfiguracją loadera

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

runtime error 68

device unavailable

 

Czy ma ktoś pojęcie o co chodzi ?! Nic na to nie pomaga ...

Wyskakuje zawsze gdy chce załadować skrypt...

Biorę żeby wybrało skrypt i gdy wyskakuje okienko wyboru to ten właśnie error, bot się wyłącza i dc...

Opublikowano

Mam następujący problem, otóż bot nie chce mi wracać do miasta gdy tylko zabraknie mu potów albo broń się zepsuje ;/

Stoi w miejscu i czeka aż mana się naładuje, przez co pada ;d

Mam zaznaczone aby po skończeniu potów wracał do miasta i odznaczone Don't Loop

mylove.gif

Opublikowano

Właśnie o to chodzi ,że nic nie pisze ;/

Tak jak by w ogóle nie czytał tego ,że ma wracać do miasta.

Mam też problem z ressaniem wszystkich ludzi z party ;/,,

Ustawiłam w zakładce Party Members ,,Auto Ress Party Members", ustawiłam 1 i 2 broń, dodałam także ,,Reverse" którego ma używać gdy ktoś umrze.

mylove.gif

Opublikowano

Witam serdecznie mam problem z nowym IBOT 1.1.14 problem polega na "Critical error loading main gui from." Bot chodził normalnie po wyłączeniu komputera i ponownym odpaleniu boota pojawia się taki error. Czy ktoś wie jak naprawić ten błąd gdyż szukałem już wszędzie i bez skutku proszę o pomoc. Pozdrawiam

Opublikowano

Wiem że to działało w starych wersjach lecz teraz nie widzę aby wypuszczali w wersjach c,d itp. jest tylko jedna wersja chyba że coś źle patrze.

Opublikowano

instaluje iBot'a na Viście i mam pytanie:

trza coś w ustawieniach wyłączyć?

Kolejyn problem to to ze na kompie gdy odpalam script to bot wlatuje w sciane i nic lub stoi w miejscu,nie robi zakupów mimo iż mam wszystko zaznaczone a na dodatek gdy wbija na spota pobije moby z 2-3 minuty po czym staje w miejscu a moby go napylają ; /

prosze o pomoc

Gadu Gadu:5292830

Opublikowano

sorry za 2x post pod rząd ale mam pare pytań:

Mimo iż wszystko mam ustawione dobrze(korzystałem z tutoriali) mam problem z

- postać nie repotuje się

-nie odwiedza depo

- nie kupuje potków

-nie zbiera dropa gdy ustawiam na main dopiero jak daje free to zbiera golda,sakwy etc. ale cursed heart juz nie

- często atakuje kilka mobów na raz lub gianty mimo iż odznaczyłem tą opcje

- nie chodzi na spota mimo iż loaduje gotowe skrypty chłopaków z tego forum

Jeśli jest ktoś w stanie mi pomóc prosze o szybką odpowiedź!

Opublikowano

Siemka, mam taki problem:

1.odpalam HS, zmniejszam jego priorytet na niski

2.włączam bota

3.włączam loader

4.loguje się

5.włączam bota, wszystko ładnie śmiga przez jakąś minutę później mam dc, miałem tak 5 razy pod rząd

Czy ktoś wie jak mogę to naprawić? Bardzo proszę o odpowiedź

 

 

Problem ktory także miałem . Nie zmniejszaj priorytetu . To powoduje dc ;)

 

 

sorry za 2x post pod rząd ale mam pare pytań:

Mimo iż wszystko mam ustawione dobrze(korzystałem z tutoriali) mam problem z

- postać nie repotuje się

-nie odwiedza depo

- nie kupuje potków

-nie zbiera dropa gdy ustawiam na main dopiero jak daje free to zbiera golda,sakwy etc. ale cursed heart juz nie

- często atakuje kilka mobów na raz lub gianty mimo iż odznaczyłem tą opcje

- nie chodzi na spota mimo iż loaduje gotowe skrypty chłopaków z tego forum

Jeśli jest ktoś w stanie mi pomóc prosze o szybką odpowiedź!

 

 

1. Sprobuje doradzić , usun configa postaci na ktorej to sie dzieje . ( Bedziesz na nowo musial ustawiać ) - to radzę ;)

2. Na nowo sciagnij bota , to że bot nie kupuje Ci potow czy nie korzysta z npc w miescie to wina Town Skrypta :)

Małe wyjasnienie Town Skrypta - przy odpaleniu bota w miescie (Start Bot) bot automatycznie wybiera town skrypta , czyli swoja drogę w miescie( Bieganie od NPC do NPC, naprawa u nich/ kupowanie)

 

Jednak i tak moim zdaniem masz zje**nego configa postaci ;) Usun cały folder z botem *CAŁY nie zostawiaj plikow configuracji . Jedynie zostaw sobie jesli posiadasz nagrane skrypty , to niczym nie wini . No i sciagnij na nowo bota ;) Pozdrówko. :D

Stary pomogem Ci ?:D No to stawiasz + albo piwko , Twoj wybor ;>

 

 

 

Hardcore.

 

podpis?

 

Taki ch*j , w pół sie zginam..

96m0jm.gif2ni302q.gif

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

ja mam taki problem ze jak wlaczam hsa i daje launch wyskakuje okienko silkroad przez dobre 10 min tak jak w ktoryms tam punkcie ale jak to dokladnie naprawić bardoz dokladnie bym prosil oto wczoraj jeszcze dzialal a teraz po tej aktualizacji nie dziala :/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...