Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ExtremeCraft [Dedyk][1.1!] [WL] [No-Premium][150slotów!]


Hasners

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick w grze: Locein , Arcidi

Ile masz lat?: mamy po 13

Staż gry: arcidi gra od 1.4 a ja nie wiem xD

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): bo mysle ze jest fajnie

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: nom

Zareklamujesz nasz serwer?: jak sie nam spodoba

Opublikowano

Nick w grze: OlsenCraft

Ile masz lat?: 13, ale jestem ogarnięty :)

Staż gry: hmm jakieś 3 miechy, ale od 2 miechów na premium

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): 100 slotów. TS. Lubię roleplay.

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: tak

Zareklamujesz nasz serwer?: chętnie

Daj "Lubię to" to nic nie kosztuje

:)

 

db907992c1e9c38a.png

Opublikowano

Nick w grze: TnesT

Ile masz lat?: 14

Staż gry: od alpha

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Bo wygląda na fajny. Chcem coś na niego dobrego wnieść.

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Ta

Zareklamujesz nasz serwer?: Pomyśle :D

Nie reklamujemy kanałów YT w sygnach

Opublikowano

Post wklejam za kolegę ponieważ nie ma konta na mpc ,a chce pograć (Wzór uzupełniał on, ja tylko to wklejam.).

Nick w grze: Hardkox

Ile masz lat?: 14

Staż gry: od alpha

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Bo chce pograć z innymi , pobudować. I również chce się dobrze bawić :)

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Tak

Zareklamujesz nasz serwer?: Mogę

Jeśli jesteś "prO" daj mi --- .

Lubie minusy.

Daj Tego Minusa !:)

Opublikowano

Adzio popraw post Białe odpowiedzi :)

**********************************************************

 

Padania zaakceptowane

 

Zapraszamy na serwer

 

Gdy andzio19 poprawi post tez zostanie dodany

Opublikowano
Gdy andzio19 poprawi post tez zostanie dodany

Przecież poprawiłem. :P

Jeśli jesteś "prO" daj mi --- .

Lubie minusy.

Daj Tego Minusa !:)

Opublikowano

Nick w grze: Radek47

Ile masz lat?: 16

Staż gry: od wersji 1.3

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Aktualnie nudzę się w domu. Mam zamiar pobudować, pobawić się redstonem oraz poznać nowych ludzi z którymi miło spędzę czas na serwerze.

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Tak

Zareklamujesz nasz serwer?: Oczywiście

I'm Radek47

Opublikowano

Nick w grze: SySy

Ile masz lat?: 17

Staż gry: pół roku: pół roku

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Wydaje się bardzo sympatyczny. Widać, że nie padnie za szybko. Szukam nowych kumpli do wspólnej zabawy.

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: oczywiście, że tak

Zareklamujesz nasz serwer? Postaram się jak najlepiej.

Opublikowano

Nick w grze: Facky79

Ile masz lat?: 16

Staż gry: Ok. 8 miesięcy.

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Wydaje się na ciekawy serwer, więc jestem chętny by dołączyć.

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Oczywiście.

Zareklamujesz nasz serwer?: Gdy będę miał gdzie to oczywiście że tak.

Opublikowano

Nick w grze: - Tedolf

Ile masz lat?: - 18

Staż gry: - Od alfy

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze - Szukam serwera z dużą ilością graczy

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: - Tak

Zareklamujesz nasz serwer?: - Kumple sie dowiedzą

Opublikowano

Nick w grze: - Quass

Ile masz lat?: - 13

Staż gry: - Od początku bety

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze - Myślę że będzie fajny

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: - Tak

Zareklamujesz nasz serwer?: - Tak

Opublikowano

Nick w grze: sidver

Ile masz lat?: 13

Staż gry: Od 1.3

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze: Ponieważ nudzi mi się gra na singlu. Chciałbym zagrać z ogarniętymi ludźmi. Oraz zapowiada się na ciekawy.

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Zgadzam się

Zareklamujesz nasz serwer?: Jak mi się spodoba to tak

Opublikowano

Nick w grze: matborek

Ile masz lat?: 17

Staż gry: Od 1.3

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze: Ponieważ nudzi mi się gra na singlu. Chciałbym zagrać z innymi. Oraz zapowiada się na ciekawy serwerek. ;)

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Tak

Zareklamujesz nasz serwer?: Postaram się :)

Opublikowano

Nick w grze: Teylach

Ile masz lat?: 14

Staż gry: od bety 1.2

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Chce zagrac na waszym serverze ponieważ od dawna szukam normalnego servera. Mam nadzieje iż ten server okaże się takim jakiego oczekuję. I dlatego że lubie placki.

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Da

Zareklamujesz nasz serwer?: Jeżeli tylko będe miał czas i znajomi zechca grac to tak

Opublikowano

Nick w grze: tmako967

Ile masz lat?: 16

Staż gry: od alfy 1.1 odkładnie rok ;D

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Jestem aktywnym graczem. Szukam fajnego serwera i ogarniętych adminów. Myślę że mnie dodacie :D

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Oczywiście

Zareklamujesz nasz serwer?: Jak mnie dodacie jasne!!

Opublikowano

Nick w grze:

chomiczek

Ile masz lat?:

17

Staż gry:

kilka miesięcy

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania):

"Eagle" mocno polecił mi ten serwer. Z tego co słyszałam jest naprawdę fajny. Mam nadzieję że w końcu znalazłam serwer na którym bd mogła dłużej pograć =)

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?:

tak

Zareklamujesz nasz serwer?:

pewnie tak. najpierw muszę pograć troche i zobaczyć co i jak :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...