Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ExtremeCraft [Dedyk][1.1!] [WL] [No-Premium][150slotów!]


Hasners

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Uwaga Uwaga !!

 

Poszukujemy 5 osób na stanowisko kid moderatora serwera!

Już dziś zacznij grac na serwerze i po kilki dniach złóż podanie na Kid'a

Każdy z graczy ma szanse na to stanowisko.

 

Więcej informacji na:

- Forum serwera

-TS3 ip: ts.extremecraft.pl

- Serwerze ip: s.extremecraft.pl

 

Zapraszam wszystkich do skladania podan na Kid'a kazdy z was ma szanse !!!

Opublikowano

Nick w grze: revixer888

Ile masz lat?: 14

Staż gry: od 1.1

 

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Bardzo lubię servery RPG/Surv. Myślę że będzie miła atmosfera i ogarnięci administratorzy. Lubię grać też w gry typu RPG. Moją ulubioną jest The Elder Scrolls V: Skyrim.

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Tak

Zareklamujesz nasz serwer?: Oczywiście.

Zbieram

add.png

 

1320916907-U215643.png

 

 

Sygna by Baksiu

Opublikowano

Nick w grze: ola

Ile masz lat?: 12

Staż gry: 1,5 rok (gram od wersji Alpha )

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Ładnie buduję, mam talent do budowli wielkich i małych. Nikt się na mnie nie skarży. Na tym serwerze na pewno się nie będę nudziła :D

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?:Tak

Zareklamujesz nasz serwer?: Reklamować mogę , jak zwiedzę serwer

Opublikowano

Nick w grze : Kisiel

Wiek : 15

Staż gry : Kilka miesięcy

Przeczytałeś regulamin : Tak

Polecający: Sam znalazłem na MPC ;)

Opublikowano

Nick w grze :DeXon

Wiek :18

Staż gry :Dopiero zaczynam

Przeczytałeś regulamin :Tak

Dlaczego chce zagrac? Ponieważ lubie gry online. Chcę się nauczyć grać i z tego co widzę Wasz serwer jest fajny. I wiem że długo będzie stał :D

Opublikowano

Ja wprawdzie nie na WL bo grywałem na tym servie na samym początku ... gdy stawialiśmy budynki .. spawn ITD ... Jak jeszcze mało kto o nim wiedział :) Chciałbym wyrazić tutaj swoją opinie :)

 

Ten server jest SUPER-ZAJ381STY

 

Nie wiem dlaczego stoi pusty.... macie super maszyne (byłem adminem i wiem jakie parametry) ... Prawdopodobnie jeden z największych serverów w polsce i stoi pusty ... + macie możliwość grania non-premium... podejrzewam ,że sam My-Craft by sie nie powstydził !!!!!

 

WBIJAJCIE NA NIEGO !!!

 

 

[PS. do adminów - za wszelkie raklamy(jeśli są) PRZEPRASZAM ... nie banujcie]

NICOŚĆ

Opublikowano

Ja wprawdzie nie na WL bo grywałem na tym servie na samym początku ... gdy stawialiśmy budynki .. spawn ITD ... Jak jeszcze mało kto o nim wiedział :) Chciałbym wyrazić tutaj swoją opinie :)

 

Ten server jest SUPER-ZAJ381STY

 

Nie wiem dlaczego stoi pusty.... macie super maszyne (byłem adminem i wiem jakie parametry) ... Prawdopodobnie jeden z największych serverów w polsce i stoi pusty ... + macie możliwość grania non-premium... podejrzewam ,że sam My-Craft by sie nie powstydził !!!!!

 

WBIJAJCIE NA NIEGO !!!

 

 

[PS. do adminów - za wszelkie raklamy(jeśli są) PRZEPRASZAM ... nie banujcie]

 

Dziękujemy Nycznu :D

Opublikowano

Krzysiek za jakies 5-10 min bedziesz dodany

 

Kosa też :)

 

jak bedzie aktualizowany to powiadomimy tutaj i na stronie serwera

Owner serwera ExtremeCraft

Opublikowano

Nick w grze : kubitzki

Wiek : 14

Staż gry : od 1.5

Przeczytałeś regulamin : Ta

Polecający: Jem zupe i chce zagrać na waszym serwie i napewno nieoszpece servera szałasem z drabinkami

 

Licze na szybką odpowieć :D

 

Nick w grze : kubitzki

Wiek : 14

Staż gry : od 1.5

Przeczytałeś regulamin : ta

Polecający: chce tu grać ponieważ zapewniam was że nieoszpece serwera szałasem z drabinkami

33266.png

35512.png

13631.jpg

►Name: G.e.N.I.U.s.Z|[-_-]

├►Game: Counter strike 1.6

├►SKILL: ________ Low ◄╣═══════▓╠► High

├►KOMPUTER:____ Low ◄╣════════▓╠► High

├►INTERNET: _____ Low ◄╣═══════▓═╠► High

├►CELNOŚĆ: _____ Low ◄╣═══════▓═╠► High

├►PANIKA: _______ Low ◄╣═▓═══════╠► High

├►KULTURA: _____ Low ◄╣════════▓╠► High

└►REFLEKS: ______ Low ◄╣════════▓╠► High

 

 

 

 

 

No weź daj +

Opublikowano

Nick w grze : Hudy_87

Wiek : 24

Staż gry : ok. 1/2 roku

Przeczytałeś regulamin : Pewnie:)

Polecający: Serwer zapowiada sie obiecujaco:) Dlatego chcialbym zagrac na nim. Szukam milej atmosfery i uczciwych graczy.

Prosze o pozytywne rozpatrzenie podania.

Opublikowano

Mozna wiedziec kiedy zmiana na 1.0.0 bo nie chce mi sie tak przeskakiwac miedzy wersjami w mc.Wiem , ze kiedy wyjda pluginy, ale prosze o dokladna date .

vvnOp.jpg

 

Dostałeś bana na ip? Zapraszam:

 

 

http://www.mpcforum.pl/topic/528907-tutcyberghost-ukrycie-ip-komputera/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...