Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ExtremeCraft [Dedyk][1.1!] [WL] [No-Premium][150slotów!]


Hasners

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick w grze : Damisk96

Wiek : 15

Staż gry : 1 rok

Przeczytałeś regulamin : Tak

Polecający: MpCfOrUm

a19e687519dfeca0.png?1329592601017

2ex8xhv.jpg

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Panowie wyżej dodani Witam w grze

 

maciejkami nie wiem o co ci chodzi dokładnie. Jest plugin i składasz podanie o dołączenie do frakcji. Chyba o to ci chodziło

 

 

aha przepraszam że tak późno ale byłem zajęty

 

aha (nr 2) daty wydania pluginów itp. są nam nie znane proponuję zapytać o to autorów tychże dodatków.

Owner serwera ExtremeCraft

Opublikowano

Panowie wyzej dodany zapraszam na serwer

 

Serwer bedzie pod 1.0 wtedy kiedy bedzie wszystko stabilne damy znac wszystkim jak przejdziemy na wersje 1.0 póki co zostajemy na 1.8.1

Opublikowano

Uwaga Uwaga !!

 

Poszukujemy 5 osób na stanowisko kid moderatora serwera!

Już dziś zacznij grac na serwerze i po kilki dniach złóż podanie na Kid'a

Każdy z graczy ma szanse na to stanowisko.

 

Więcej informacji na:

- Forum serwera

-TS3 ip: ts.extremecraft.pl

- Serwerze ip: s.extremecraft.pl

 

Zapraszam wszystkich do skladania podan na Kid'a kazdy z was ma szanse !!!

Opublikowano

Nick w grze : Yukitos

Wiek :14

Staż gry :ponad rok

Przeczytałeś regulamin :tak

Polecający:brak

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Opublikowano

Nick w grze: Jockero

Ile masz lat?: 16

Staż gry: 5 mies.

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Szukam jakiegoś ogarniętego serwera. lubie takiego typu serwery. ilość slotów tez jest good

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Przeczytałem na forum, zgadzam się.

Zareklamujesz nasz serwer?: tak, czemu nie :)

Opublikowano

Mam pare pomysłów na zwiększenie osób na serverze podam ci za jakieś 2h ponieważ jestem teraz na laptopie jak wejdę na kompa to napiszę:D;) Przyda się to wam. I mam pytanie czy macie jeszcze miejsce na moderatorów?:)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...