Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak poprawnie uruchomić bonusswitchera.


Rakocy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 267
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Uwaga Uwaga.

Po zebraniu kilku informacji. Śmiem twierdzić, iż BS ( Bonusswitcher ) 1.5.2 / 1.5.3 nie działa na serwerze XenoxMT2. Również z tego co wiem działa tam Bonusswitcher v2

:)

 

Download


http://www.multiupload.com/FNZYJVB8Z5

 

Skan


http://virusscan.jotti.org/pl/scanresult/85a7411f2e84c8c5cdfc2d9739fc64058a4e9e3c/f9e0bbcd8956b743b25ae220468a5b96c384fb6b

Opublikowano

@Up

 

Może odinstaluj visual c++ i ponownie go zainstaluj bo w linku ,który dajesz jest właśnie zawarty visual .

Opublikowano

Witam. A ja mianowicie mam taki problem.

Gdy próbuję odpalić Bonusswitcher'a przez "Clienta" gry wyskakują mi błędy a mianowicie same znaki zapytania.

Natomiast gdy chcę włączyć po przez "bon" wyskakuje mi LOG.

A tutaj SS jak okna wyglądają:

Czego to może być wina? Przypominając, że mam Windows XP, Service Pack 3, NET Framework 4.

 

SS:

 

http://c.wrzuta.pl/w...3784ec3fc71/log

Kradnę, gwałcę i morduję!

^^

 

Moim Bogiem jest Zielony Pan owinięty w Biały Szal!

A Pan Spayki jest z Jamayki!

Peace and love to all under Jah!

Opublikowano

Anadia i usunąłem errorlog.exe i nadal nic.

Kradnę, gwałcę i morduję!

^^

 

Moim Bogiem jest Zielony Pan owinięty w Biały Szal!

A Pan Spayki jest z Jamayki!

Peace and love to all under Jah!

Opublikowano

Mam ten sam blad co kolega Wodny Głaz

System Windows7

Visual C++ mam i 2008 i 2010

 

Jaka moze byc przyczyna tego błędu, pojawia on sie po kliknieciu Start, robię z instrukcją.

Opublikowano

a ja mam tak. robie tak jak na filmiku i gdy wpisuje passy to wyskakuje ze falsch czyli ze zle a sa dobre i nie wiem jak naprawic

 

 

 

dokladnie wyskakuje ze dany uzytkownik nie istnieje

 

 

 

dziala. ale teraz jak sa sr i um w v2

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...