Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak poprawnie uruchomić bonusswitchera.


Rakocy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czytałem. Gram na xenoxmt2. Na górze był link do bota na ten serwer i to gaśnie. Gdy chce go odpalić wybieram tą bibliotekę czy jak to się tam zwie i nawet mi się menu nie chce pojawić bo gaśnie po chwili (z Twojego linka mi się przynajmniej odpalał).

  • Odpowiedzi 267
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

czemu jak sa odpornosci to tylko Mögliche Widerstände ? . i wgl w bonusie nie ma takiego czegoś .

 

oni zle wytlumaczyli . jak np na dwureke miecze sztylety itp pisze tylko Mögliche Widerstände ... a w opcjach do wyboru nie ma takiego czegos pomocy . xD

Opublikowano

Robie tak jak tutaj:

 

4. Gdy masz wszystko poinstalowane uruchamiasz grę.

5. Otwierasz folder z botem , a następnie uruchamiasz aplikację z ikonką strzykawki

6. Klikasz na napis chose dll i aplikujesz plik dll , który znajduje się w folderze z botem.

7. Klikasz napis Choose window i wybierasz z paska narzędzi włączoną przed chwilą grę.

 

8. Pojawiło się Menu Bota Gratulacje !

 

9. Logujesz się na własne konto i wybierasz postać, która ma służyć do zmieniania bonów

 

10. Gdy jesteś na postaci otwierasz z paska narzędzi menu bota i następnie w lewym dolnym rogu wybierasz 2010#3

 

daje start żeby juz zmieniało i sie ukazuje cos takiego:

 

 

beztytuuoev.jpg

 

Bota chce zapalić na diamondzie i xenoxie,i tu i tu to samo

 

 

 

to samo mam pomożecie? z góry dzięki

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Dziś wracam z kolejnym problemem. Przeinstalowywałem system, wszystko poszło dobrze. Na plikach, które miałem wtedy, przed reinstallem (dodkładnie to samo co wcześniej,czyli klient i bot) odpaliłem BS'a i lipa... Zaczyna się od tego, że odpalam klienta i po chwili strzykawkę przez adminstratora. W strzykawce wiadomo, wybieram plik DLL oraz akceptuję. Potem wybieram w ciągu 3s odpalonego metka na pasku zadań.

:)

 

 

I co? Nic. Okno z metinem zmienia swoją nazwę na metin2 - bonus switcher injected, czyli tak jak ma być, natomiast nie odpala się żaden Bonus Switcher. Ta aplikacja ze strzykawką nie wyłącza się, żadnych znaków zapytania. Co robić? Z góry dziękuje za pomoc.

 

 

Dodam jeszcze, że przed reinstallem, wszystko działało jak należy... teraz u mnie zainstalowany net.framework 3.5, service pack 2 i microsoft visual CC+ 2010. W sumie wszystko byłoby ok, gdyby otwierało się okno z botem...

:)

Opublikowano

Nie mam pojęcia ponieważ mam XP.

 

@Marassek

 

Z tego co wiem instalacja najnowszej części IE ma pomóc....

Opublikowano

A jak jest na pandorze? Jeżeli odpale moda i w bocie ustawie 2010 3 to wszystko będzie śmigało? Bo z tego co próbuje nie idzie.

I czy automatycznie będzie kupowało zmianki??

Opublikowano

Można ustawić ,żeby automatycznie kupował zmianki ,aczkolwiek nie wiem czy działa na pandorze i czy masz jakieś błędy?

Zrób wszystko tak jak w poradniku.

Opublikowano

Zrobiłem wszystko zgodnie z poradnikiem i jak wcisnę start to mi wyskakuje błąd tak jak panu Marasekk. Co do IE najnowyszy to 9 a on jest dla win7 a ja mam xp... To co mam pobrać najnowszego dla xp?

P.s Zależy mi na tym, pogadajmy na gg, żeby forum nie zaśmiecać.13870769.

Opublikowano

cze mam małego problema wszystko fajnie gra co nie ale jak mam wybierz okno toooo ... mi sie pokazuje że brakuje mi pliku o nazwie (MSVCR100.dll) ty tam masz do ściągnięcia jakiegoś dll. ale to chyba nie ten mam krok po kroku ściągane programy te co kazałes i po instalowane lecz nie działa mi to dziwnym trafe ;/ jesli dasz rade to pomóż .... :(

Opublikowano

U mnie jest jeszcze inny błąd. Zgodnie z filmem pokazowym robię wszystko jak trzeba i do 40 sekundy jest git. Nadchodzi moment logowania i po wpisaniu pokazuje mi się taki komunikat:

 

 

bd4lv.jpg

 

Mam windows 7, wszystko aktualne. Rakocy pomożesz?

Opublikowano

cze mam małego problema wszystko fajnie gra co nie ale jak mam wybierz okno toooo ... mi sie pokazuje że brakuje mi pliku o nazwie (MSVCR100.dll) ty tam masz do ściągnięcia jakiegoś dll. ale to chyba nie ten mam krok po kroku ściągane programy te co kazałes i po instalowane lecz nie działa mi to dziwnym trafe ;/ jesli dasz rade to pomóż .... :(

 

 

Pobierz ten plik z internetu i wrzuć go do następujących folderów:

- Tam gdzie zainstalowałeś Metin2

- Tam gdzie masz bota

- do folderu /system32

 

 

U mnie jest jeszcze inny błąd. Zgodnie z filmem pokazowym robię wszystko jak trzeba i do 40 sekundy jest git. Nadchodzi moment logowania i po wpisaniu pokazuje mi się taki komunikat:

 

 

bd4lv.jpg

 

Mam windows 7, wszystko aktualne. Rakocy pomożesz?

 

Ten błąd oznacza ,że nie można zalogować się na serwer. Czyli ,albo nie działa ,albo Padmak coś zmienia. Poczekaj chwilę lub naciskaj cały czas zaloguj .

Opublikowano

Dzięki za odpowiedź, ale najwidoczniej switcher v2 nie działa na serwerze Dragon MT2, wersja 1 nie działa z kolei pod windows 7.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...