Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak poprawnie uruchomić bonusswitchera.


Rakocy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pisałem ,że na cliencie ;)

 

Spróbuj przeinstalować, jeżeli nie to pobierz padmaka 1.5.3

 

Download:

http://www.multiupload.com/9ZRASQQBYK

 

Skan:

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=a0556fa51c5751998d550002862b61586f1b1f3716d54232d97edf488d1176de-1320257451

  • Odpowiedzi 267
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Proszę . Masz tutaj rozwiązanie problemu. Czyli musisz pobrać specjalnego moda do bonusswitchera; D

 

http://www.mpcforum.pl/topic/427505-tutdlrozwizanie-problemu-do-bonusswitchera-by-padmak-dla-2011sf/

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/481641-spolszczone-bony-do-bonusswitcherv2/

tutaj macie moje spolszczone bony..

spolszczenie tego reddy jest chyba z translate google ;)

Mögliche Widerstände to NIE JEST KILKANASCIE BONOW Z 1 NAZWA!!

 

//sam jestes spam .. geez.

Opublikowano

Ja mam taki problem po wypakowaniu bonusswitcher rar toten plik .dll mi się usunął. Co mam zrobić pomocy

Nie moc silnika, lecz Technika robi z ciebie zawodnika

 

sygnaturkaa.jpg

Opublikowano

Tutaj masz plik pod xp dll:

 

Download:

 

http://www.multiupload.com/1290XXHV53

 

Skan

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=83080e9296bee45cfa81ae1b83f3fce393589564f5f6acd1e65ed4178fe20afb-1319623434

Opublikowano

Robie tak jak tutaj:

 

4. Gdy masz wszystko poinstalowane uruchamiasz grę.

5. Otwierasz folder z botem , a następnie uruchamiasz aplikację z ikonką strzykawki

6. Klikasz na napis chose dll i aplikujesz plik dll , który znajduje się w folderze z botem.

7. Klikasz napis Choose window i wybierasz z paska narzędzi włączoną przed chwilą grę.

 

8. Pojawiło się Menu Bota Gratulacje !

 

9. Logujesz się na własne konto i wybierasz postać, która ma służyć do zmieniania bonów

 

10. Gdy jesteś na postaci otwierasz z paska narzędzi menu bota i następnie w lewym dolnym rogu wybierasz 2010#3

 

daje start żeby juz zmieniało i sie ukazuje cos takiego:

 

 

beztytuuoev.jpg

 

Bota chce zapalić na diamondzie i xenoxie,i tu i tu to samo

Opublikowano

Może spróbuj tak

 

PPM na strzykawkę > właściwości > ZGODNOŚĆ > i tutaj pozmieniaj coś. Np zgodne z WIndows coś tam ;)

Opublikowano

Windows napisał 14 metod jak pozbyć się tego błędu miłej lektury :)

 

http://support.microsoft.com/kb/303032/pl

Opublikowano

UWAGA UWAGA !!

 

Poradnik został zaktualizowany. Został dodany poradnik jak uporać się ze znakami zapytania !!

Zapraszam do Lektury :)

Opublikowano

@Up

 

Ty masz chyba jakiś dziwny komputer . Najlepiej to przeinstaluj system.

Wszystkim pomaga usunięcie pliku errorlog.exe

....

Opublikowano

Skoro pisze ten link to wejdź w niego i pobierz to co ci każą ;)

A jeżeli wywala to czy masz ustawione 2010#3?

Opublikowano

@Up

 

Ty masz chyba jakiś dziwny komputer . Najlepiej to przeinstaluj system.

Wszystkim pomaga usunięcie pliku errorlog.exe

....

Boże co za ...

Z powodu znaków zapytania mam przeinstalować system?

Nie rób z siebie pośmiewiska...

26495931301941812087.png
Opublikowano

@Up takie posty są bezsensowne. Najlepiej opuść temat. Skoro moja pomoc ci nie odpowiada zwróć się do kogoś innego.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...