Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak poprawnie uruchomić bonusswitchera.


Rakocy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak trzeba wszystkiego próbować bo narazie nie ma rozwiązania na wasze problemy :)

 

Ja mam win7 - laptop

Xp- stacjonarny

 

ale na 2 kompach działa ;)

  • Odpowiedzi 267
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

mam to samo blad przy logowaniu padmak wypuscil wczoraj v3 ale jest platny mam tylko nadzieje ze nie usunol z serverow plikow do wczesniejszych wersji bo to bd masakra oby to tylko chwilowy blad bo po poludniu jeszcze dzialal;/

Opublikowano

Uwaga Uwaga

 

Wyszła najnowsza wersja bonusswitchera.

 

Download

http://www.multiupload.com/XPMXGK6ZJJ

 

Skan

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=f0dbdaeb20967e5d7cf01614d2f5fffdf594c33ea010f5bb3d5b7ba9d5cdf522-1325088197

Opublikowano

We wartości co wpisujecie ? Na filmie autor wpisał jakieś 4 znaki ,których nie widać. A gdy wpisuje np. 15 (odporność miecze) to wyłącza się gra i bot.

0fiz5s7s0sea1k4fzfl.jpg
Opublikowano

Nie mój tut ,ale proszę ;)

 

http://www.mpcforum.pl/topic/518789-tut-switchbotv3-pl-hd-jak-poprawnie-uruchomic/

Opublikowano

hehe na xenoxie tez cos nie idzie wyskakuje okienko Richtig biore tak i dalej lipa... ;p nic sie nie pojawia ;/

trudno sie mowi

edit: wyskakuje dziwny blad co ma na poczatku wartosc "6" i "126 " bodajze nie czaje ;p

Opublikowano

Niestety nie znam wszystkich rozwiązań na wasze problemy. Wpiszcie treść błędu w google i może coś wyszukacie ;)

Opublikowano

Hmm szczerze na filmie widac win7, zaktualizowanie moze pomoc? skoro wszystko sie pieknie odpala tylko nie wyskakuje xD...?

edit: zalacze screen z bledem moze on cos powie xD...

xdxdxdt.png

Opublikowano

Miałem ten sam problem co kolega wyżej na Windows 7, aż w końcu zrezygnowałem z BS'a.

Jeżeli rozwiążesz ten problem to pomożesz wielu.

EXPmIpC.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...