Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak poprawnie uruchomić bonusswitchera.


Rakocy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja mam taki problem ze mi nie dzialalo ale zainstalowalem to ritime cos tam zwiazany z c++ i bot mi sie pojawia ale gdy na bocie klikne autokupowanie lub start to wyala mnie pytajnikami ??? ?? ? dodam że zaznaczam 2010#3 i mam win xp i net farmourk 3.5 co robić ?

xxx

  • Odpowiedzi 267
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zanim zaznaczysz kupowanie potek ustawi 2010#3. Zainstaluj visual c++ , oraz włączaj botka na cliencie a nie na modzie ;D

Opublikowano

sprawdze a tak wogle ten servicepack dużo wazy w dodatku .iso ale chyba go mam bo jak wezme cos wlasciwosci to moge wybrac servicepacka 3

 

P.S Dotychczasz wyskakiwalo mi pytajniki ciągle.

[img]http://havitus.pl/screeny/sygnatura.gif[/img]

Opublikowano

ODPALAJCIE NA CLIENCIE :) Zanim zaznaczycie kupowanie zmianek ustawcie 2010#3. Zainstalujcie wszystkie programy ,które podałem.

Opublikowano

Pobierasz plik :

http://www.megaupload.com/?d=40LYP3AV

 

Skan:

http://virusscan.jotti.org/pl/scanresult/266ca29415c75d3feac4b014b8536405e2fe8d74/f13143fbab015215504e253d856eb318b0df4415

 

I wrzucasz ten pliczek domyślnie C:/ Windows /system32

yyy pobralem ten plik wkleilem tam gdzie napisales i jest to samo dupa ..

Opublikowano

A więc mógłbyś podać link do servicepack 3 windows xp ale nie .iso bo ja nie umiem instalować iso nie chce sie tym bawić ..

 

 

P.S Znalazłem ale bo posiadam Service Pack 5 i coś się stanie jak pobiore Service Packa 3? bo nie chce mieć tak popsutego kompa jak 4miechy temu tzn odpalałem cokolwiek to wyskakiwało cmd.exe ; x

[img]http://havitus.pl/screeny/sygnatura.gif[/img]

Opublikowano

Ja odpalam wszystko tak jak jest opisane, ustawiam bony wlaczam start i nic ;/. Nie wywala mnie ani nic jakby bot wgl nic nie robil. Da sie to jakos rozwiazac?

Opublikowano

Robię wsztstko jak należy ale podczas gdy wcisnę przycisk "start" wyskakuje mi błąd aplikacji (wszystko mam zainstalowane).

komixsygna.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...