Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zawsze Aktualna Wersja Ibota


rosire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 837
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@UP

Zrób update silka.

 

@TOPIC

 

Nowa wersja dodana.

 

Change Log:

v1.0.67b

- Increase login error check from 8 to 20 secs

- Remove close client if auto relog stopped working

v1.0.67

- Update with sro v1.249

- Added iLoader.dll

- Added Run Client (just below the hide client button)

- Added 2nd Train Area

- Added Giant/PT buff filter

Sig.png

Opublikowano

do Czego służy funkcja Run Client?

Chyba do uruchamiania clienta

Run Client config:
Open srodir.ini and set your sro_client.exe directory.
I already added a sample directory in it.

rSRO

29980.gif

Status: Off-line

Serwer: Artemida

Nick: Çňî_ß

Guild: Ňĺőíčę

Build: Rogue/Cler

Lv: XX

FARMING--> 250.000/1.000.000

Opublikowano

kurde mam takie pytanko bo farmilem sobie hara swojego drugiego i jakiego mozna loadera uzyc zeby 2 konta odpalic w tym jedno na ibocie bo kurde już troche ich posciągałem i albo sie nie wlancza 2 konto albo po 5 minutach wyzuca... Ps. sroking odpada bo na kompie mam jeszcze Csro i sroking laduje sie do Csro. Bardzo bym podziękował jesli ktoś by znalazł jakiego albo ma loadera z działającym MultiClient'em... ( odpada hardmod ((chyba ze jakos jego zuakualizowali teraz )) i edxsilkroadloader )

Opublikowano

Nowa wersja iBot'a.

 

Change Log:

v1.0.69

- Added new training option for Warlock DoT

- Added secondary imbue for Giant/PT

- Fix summon pet issues

- Fix some parsing errors

- Fix some buffing issues

- Recode some listbox functions for better performance

Sig.png

Opublikowano

@UP

Tego to nie wiem.

 

@TOPIC

 

Nowa wersja dodana.

Change Log:

v1.0.69b

- Fix some picking issues when buffing

- Fix no imbue on Giant/PT

Sig.png

Opublikowano

Witam, jestem ppoczatkujacym uzytkownikiem ibota. Wczesniej mialem kontakt z agbotem. Dlatego mam kilka pytan i prosbe. Zacznie od prosby: widze ze rosire tutaj wyszstko ogarnia w tym temacie otoz czy moglibiscie napisac jakie bugi sa wiadome w ibocie itd. Teraz pytanko w zasadzie to problem: otoz mam ustawione zeby bot zbieral kase , i zaznaczone pick drops(mine i free). No ale czasem jest tak ze staje przy kasie ktora da sie podniesc ale tego nie robi tylko stoi;0 a jak cos tam chcialem przestawic do wylaczyl mi sie silk nagle prosze o pomoc :)

fallenbow.png

Zobacz co to postać robi na evencie ;)http://www.youtube.com/watch?v=uWbIdCG4Tfg

Pomoglem? To nie zapomnij dac +(plusa)!

Opublikowano

Ustaw tylko na "mine" ;) Na free nie oplaca sie, bo bot bedzie czesto sie blokowal...a co do bugow to:

 

- nie mozna miec monster masks w inv

 

 

Reszte jak przypomne to dopisze ^^

Opublikowano

Mam problem :/ Nie dziala mi ani hardmod ani xloader. Gdy odpale drugiego silka wszystko dziala, wpisuje passy, loguje sie na konto, wybieram postac i podczas ladowania silk mi sie wylacza. Nie mam pojecia dlaczego - zawsze dzialalo a mam tak od 2-3t tygodni. Ktos moze pomoc? Wszystko dobrze ustawiam w loaderach bo do niedawna dzialalo a nic nie zmienialem. Czasami uda sie zalogowac na postac, ale nie mina 2 minuty i DC. Nawet nie DC po prostu sie wylaczy od tak. Nie jest to tez wina komputera bo mam dobry sprzet.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Mam problem, przy włączaniu wyskakuje mi taki oto błąd :

obraz2bb.jpg

 

Przed dostaniem dc miałem v1.0.69 i normalnie się włączało ocb ?

 

@Edit:

Z powrotem pobrałem v1.0.69 i działa normalnie ;d

@Edit:

Włącza się normalnie, ale nie podnosi mi itemków -.-

Opublikowano

Mam problem, przy włączaniu wyskakuje mi taki oto błąd :

obraz2bb.jpg

 

Przed dostaniem dc miałem v1.0.69 i normalnie się włączało ocb ?

 

@Edit:

Z powrotem pobrałem v1.0.69 i działa normalnie ;d

@Edit:

Włącza się normalnie, ale nie podnosi mi itemków -.-

 

Ustaw na podnoszenie tylko (mine) i delay 500

fallenbow.png

Zobacz co to postać robi na evencie ;)http://www.youtube.com/watch?v=uWbIdCG4Tfg

Pomoglem? To nie zapomnij dac +(plusa)!

Opublikowano

Już działa normalnie.

Mam tak ustawione zawsze, nigdy tam nic nie zmieniałem.

Pierwszy ram miałem jakieś problemy z tym botkiem :P A używam go już b długo =]

Opublikowano

Witam mam problem grałem ostatnio na Silku ( na bocie ) Beta v1.0.59 i po sciągnięciu Beta v1.0.70 bot mi nie zmienia broni i nie bufuje sie(mam Wizarda+Cleryka ) Ktoś mi poradzi co mam zrobic

Opublikowano

Witam mam problem grałem ostatnio na Silku ( na bocie ) Beta v1.0.59 i po sciągnięciu Beta v1.0.70 bot mi nie zmienia broni i nie bufuje sie(mam Wizarda+Cleryka ) Ktoś mi poradzi co mam zrobic

Wejdź w drugą zakładkę w ibocie, później wejdź w zakładkę inventory, zaznacz pierwszą broń(w twoim przypadku staff) i kliknij Set 1st Weap, później zaznacz drugą broń(czyli cleric rod) i kliknij Set 2nd Weap i buffy powinny działać.

 

ehh gdy podnoszę przedmioty eventowe dostaje komunikat na Ibocie i wywala mnie z gry

 

20376737.jpg

Jak masz ustawionego loadera?

rSRO

29980.gif

Status: Off-line

Serwer: Artemida

Nick: Çňî_ß

Guild: Ňĺőíčę

Build: Rogue/Cler

Lv: XX

FARMING--> 250.000/1.000.000

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...