Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zawsze Aktualna Wersja Ibota


rosire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 837
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nowa wersja została dodana.

 

Change Log:

v1.0.78

- Added job cave map support

- Increase auto start bot 10s > 20s

- Seperated the auto potion timers

 

Job Cave Maps

Download:

Map Files - http://www.mediafire.com/?g4bjdd9hvr8i8a4

 

How to extract:

- Extract the files to iBot folder

- Be sure the files are inside the job cave folder

- Example, C:\iBot\jobcave\rn_sd_egypt1_01_123x125.jpg

Sig.png

Opublikowano

Czemu jeżeli mam ibota i klikam "Viev Map" to chce zaznaczyć alexandrie ale niema jej tam bo expie w alexandri a bot mi nie wraca na spota jak dednie i skończą mu się poty:(

Isro:

 

Lvl: 94

 

Serwer: Eldorado

 

Nick: _T_O_M_E_K_

 

Are you fucking kidding me?

Opublikowano

Czemu jeżeli mam ibota i klikam "Viev Map" to chce zaznaczyć alexandrie ale niema jej tam bo expie w alexandri a bot mi nie wraca na spota jak dednie i skończą mu się poty:(

 

Mistrzu masz ściągnięte mapy alexandrii?

Opublikowano

@Binek20

Jak ustawiasz loadera?

rSRO

29980.gif

Status: Off-line

Serwer: Artemida

Nick: Çňî_ß

Guild: Ňĺőíčę

Build: Rogue/Cler

Lv: XX

FARMING--> 250.000/1.000.000

Opublikowano

Witam . Mam problem nie mogę włączyć sro z botem przez loadera bo wyskakuje mi błąd co to jest i co musze zrobić? Sry za duży obraz ;/

ok jakimś cudem udało mi się zrobić wojtek12 thx za zainteresowanie

 

Update silka masz zrobiony? Jak loadera ustawiasz?

fallenbow.png

Zobacz co to postać robi na evencie ;)http://www.youtube.com/watch?v=uWbIdCG4Tfg

Pomoglem? To nie zapomnij dac +(plusa)!

Opublikowano

Tak, też to mamy. ;/ Nie wiem czy to jest wina loadera czy Silka. W loaderze mam zaznaczone: multi, patch seed, zoom hack i redirect gateway:16000

"Umiesz liczyć, licz na siebie."

 

Jestem tylko człowiekiem, też popełniam błędy.

Opublikowano

Dostaje dc po 5 minutach gry ,a może wie ktoś jak to zrobić ? z góry dziekuję B)

NICK : RaZvIsIoN

Serwer Neptun

LV: 41 (rosnie)

Giuld :Nie ma narazie ( szukam )

 

 

 

Pozdrowienia dla Patryka z Petra :)))

Opublikowano

Wie ktoś kiedy bedzie nowa wersja bota ?Prosze o podanie orginalnej stronki z ibotem

NICK : RaZvIsIoN

Serwer Neptun

LV: 41 (rosnie)

Giuld :Nie ma narazie ( szukam )

 

 

 

Pozdrowienia dla Patryka z Petra :)))

Opublikowano

+ dla ciebie koleszko :))ale mi działa bot od czasu do czasu :D

NICK : RaZvIsIoN

Serwer Neptun

LV: 41 (rosnie)

Giuld :Nie ma narazie ( szukam )

 

 

 

Pozdrowienia dla Patryka z Petra :)))

Opublikowano
Download:

iBot v1.0.79 - http://depositfiles.com/files/qrv98rmv8

Note: Please use only the above download link.

 

Change Log:

v1.0.79

- Updated with sro v1.265

- Updated data folder

- Updated regOCXFiles.bat

- Fix parsing items with socket (Empty socket)

- Fix return scrolls slot

- Fix ch force debuff skills

- Hide disable client-clientless function (not needed anymore)

- Change starting login port to 1600

 

Note:

Keep in mind that the disconnection problem after 2hrs+ hasn't been fix yet.

But I have received many reports, by using hardmod you'll not gonna encounter this disconnection problem.

If you don't know where to get hardmod... It's on http://www.projecthax.com website. You need to have a forum account before you can download the loader.

 

Please report errors, Thank you.

Posted by iBotForFun at 2:15 PM 23 comments

Labels: iBot Updates

 

 

Na razie się nie da pobrać mi piszę że wyczerpano ilość pobrań dla mojego kraju xD

Opublikowano

fallenbow.png

Zobacz co to postać robi na evencie ;)http://www.youtube.com/watch?v=uWbIdCG4Tfg

Pomoglem? To nie zapomnij dac +(plusa)!

Opublikowano

Nowa wersja dodana.

 

Change Log:

v1.0.79

- Updated with sro v1.265

- Updated data folder

- Updated regOCXFiles.bat

- Fix parsing items with socket (Empty socket)

- Fix return scrolls slot

- Fix ch force debuff skills

- Hide disable client-clientless function (not needed anymore)

- Change starting login port to 1600

 

Note:

Keep in mind that the disconnection problem after 2hrs+ hasn't been fix yet.

But I have received many reports, by using hardmod you'll not gonna encounter this disconnection problem.

If you don't know where to get hardmod... It's on http://www.projecthax.com website. You need to have a forum account before you can download the loader.

Sig.png

Opublikowano

Błąd wyskakuje mam zaznaczone opcje : zoom hack , Hook input , Patch seed , multiclieant , NOP hackschield ,

NICK : RaZvIsIoN

Serwer Neptun

LV: 41 (rosnie)

Giuld :Nie ma narazie ( szukam )

 

 

 

Pozdrowienia dla Patryka z Petra :)))

Opublikowano

DC, tak jak przy wersji 1.0.78. Mam opcje: Hook Input, Patch Seed, Mulitclient, Nop Hackshield, Zoom Hack. Redirect Gateway Server. Porty: 16000, 19000 (19001)

Krzaczki też mi wyskakują;/

Bo ja jestem Bogiem, uświadom to sobie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...