Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zawsze Aktualna Wersja Ibota


rosire

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A ja mam problem z włączeniem Recovery Division i innych buffów, tam jest napisane że chyba trzeba wpisać nazwe ale nie wiem czego jeśli ktoś wie proszę o udzielenie odpowiedzi. Pozdrawiam.

 

musisz wpisac nazwe broni która ma to uzywac np do rd musisz wpisac nazwe staffa cleryka np ja mam "Libra Shining Sun"

  • Odpowiedzi 837
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@up

Podzielisz się ze mną twoim rozwiązaniem?

99,9% problemów na tym forum wynika z głupoty użytkowników i ich bierności w chęci poszukania gotowego rozwiązania w internecie!

Zastanów się 100 razy zanim cokolwiek tutaj napiszesz!

Opublikowano

Wyłącz opcje multi w loaderze. Nawet w sbocie jest zablokowana. Nie wiem co zrobili z silkiem, ale się nie da.

 

EDIT::

 

Mam pewien problem, a mianowicie gdy zabraknie golda żeby coś kupić (szczególnie poty) bot reaguje "stop boting". Jest jakiś sposób, na to żeby kupił tyle potionów na ile starczy mu kasy? Co jakiś czas muszę zaglądać na silka by ominąć ten "bug".

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

ja mam taki problem włanczam pierwszą postać jest cool a druga dochodzi do wyboru postaci naciskam na postać klikam start i się wyłancza i po paru sekundach wyskakuje komunikat silktoad przestał działać. przed inspekcją jeszcze działał pomóżcie prosze z góry thx

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nic z tym nie zrobisz ... poniewaz Joymax zmienil cos i MC nie dziala ... Pracuja juz nad tym zeby obejsc to zabezpieczenie (czy jak to tam mozna nazwac)

 

Znalazlem taki sposob na MC ze jdenego silka odpala sie EDX loadera a drugiego HardModem i wtedy dziala

 

Ale nie wiem dlaczego po pewnym czasie jeden char dostaje dc i to po roznym abo po 5 min albo po 5h ...

Opublikowano

Nowa wersja dodana.

 

Change Log:

v1.0.64

- Update with sro v1.246

- Fix some parsing errors

- Fix Use normal attack

- Fix Donwhang Cave script

- Fix 1st/2nd weapon name not saving

- Added imbue recast as soon as after cooldown

- Added sample Donwhang Cave script

- Redesign Script settings tab

Sig.png

Opublikowano

ściągnij to i zainstaluj:

http://www.sendspace.pl/file/23a486f7f9e28bc5843d5e2

rSRO

29980.gif

Status: Off-line

Serwer: Artemida

Nick: Çňî_ß

Guild: Ňĺőíčę

Build: Rogue/Cler

Lv: XX

FARMING--> 250.000/1.000.000

Opublikowano

Potrzebuję pomocy, gdy włączam silka przez edxSilkroadLoader_Lite to gdy wbiję na 2-gą postać, silk mi się automatycznie wyłącza... :(Proszę o pomoc.

Używaj HardMod'a, bo w edxSilkroadLoader nie działa MC.

99,9% problemów na tym forum wynika z głupoty użytkowników i ich bierności w chęci poszukania gotowego rozwiązania w internecie!

Zastanów się 100 razy zanim cokolwiek tutaj napiszesz!

Opublikowano

rosire nie wiesz co zrobic zeby buffy dobrze chodzily bo w sub straszny badziew

Nie bardzo rozumiem o co ci chodzi. Buffy ci nie działają czy co?

rSRO

29980.gif

Status: Off-line

Serwer: Artemida

Nick: Çňî_ß

Guild: Ňĺőíčę

Build: Rogue/Cler

Lv: XX

FARMING--> 250.000/1.000.000

Opublikowano

Rosire możesz dodać nową wersje bota która wyszła wczoraj:

 

Change Log:

v1.0.65

- Fix Auto Fuse function

- Fix Bicheon knockdown skills (Test mode)

- Fix Warlock Dmg over time skills (Test mode)

- Redesign Auto Party tab

%252eNicKo%252e.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...