Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zawsze Aktualna Wersja Ibota


rosire

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wyczytuje ci wogóle postać w ibocie?

rSRO

29980.gif

Status: Off-line

Serwer: Artemida

Nick: Çňî_ß

Guild: Ňĺőíčę

Build: Rogue/Cler

Lv: XX

FARMING--> 250.000/1.000.000

  • Odpowiedzi 837
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wyczytuje ci wogóle postać w ibocie?

rSRO

29980.gif

Status: Off-line

Serwer: Artemida

Nick: Çňî_ß

Guild: Ňĺőíčę

Build: Rogue/Cler

Lv: XX

FARMING--> 250.000/1.000.000

Opublikowano

tak mam własnie wszystko tylko jeszcze w Loaderze mam zaznaczony MULTIKLIENT

i co też Ciebie wyrzuca z gry?

Ja chyba wiem dlaczego tak się dzieje. Wszystko przez te item event.

Opublikowano

Nie Ja mam tylko problem z Bufami

aha.

Mnie wywala przez te event itemy. Jednego podniosłem i już bot wariuje i wywala mnie z gdy

Opublikowano

Tak wczytuje mi postac wszystko działa tylko nie zmienia mi broni zeby sie bufnąc

Wyświetla ci inne itemy które masz? Jeżeli tak to spróbuj zdjąć wszystko i zobacz czy pokazuje itemy.

rSRO

29980.gif

Status: Off-line

Serwer: Artemida

Nick: Çňî_ß

Guild: Ňĺőíčę

Build: Rogue/Cler

Lv: XX

FARMING--> 250.000/1.000.000

Opublikowano

Nowa wersja dodana.

 

Change Log:

v1.0.71

- Updated parse_item.txt data

- Added Dont pick Event Items

- Fix Global Soccer Cup item parsing

- Fix Auto Fuse parsing

Sig.png

Opublikowano

tak mam własnie wszystko tylko jeszcze w Loaderze mam zaznaczony MULTIKLIENT

 

Wywala Cię dlatego że w loaderach nie działają już multiclient'y i albo gra Ci się nie włączy albo po 5 minutach Cię wyżuci spróbój z Hardmod'em to też jest loader podobno działa też na nim ibot. Musisz odznaczyć opcje MULTICLIENT i bedzie działać normalnie tylko ze na 1 postac :D

Opublikowano

Wywala Cię dlatego że w loaderach nie działają już multiclient'y i albo gra Ci się nie włączy albo po 5 minutach Cię wyżuci spróbój z Hardmod'em to też jest loader podobno działa też na nim ibot. Musisz odznaczyć opcje MULTICLIENT i bedzie działać normalnie tylko ze na 1 postac :D

ale dziwne że mi działa multi normalnie

Opublikowano

POMOCY !!!!! Wejdź w drugą zakładkę w ibocie, później wejdź w zakładkę inventory, zaznacz pierwszą broń(w twoim przypadku staff) i kliknij Set 1st Weap, później zaznacz drugą broń(czyli cleric rod) i kliknij Set 2nd Weap i buffy powinny działać.

 

Tak mam wszystko ustawione a dalej mi sie nie bufuje jak go sam bufne to bron sam zmieni i tylko tyle robi ( a bufy mam powsadzane w 4 zakładce )

 

 

POMOCYYYYYY

Opublikowano

@UP

cleric rod powinien do tego jeszcze bvyc na 1 miejscu w inventory albo na 2 nie pamietam ale w tedy powinno ładnie działać a gdzie masz skile to juz jest bez różnicy

Opublikowano

Wywala Cię dlatego że w loaderach nie działają już multiclient'y i albo gra Ci się nie włączy albo po 5 minutach Cię wyżuci spróbój z Hardmod'em to też jest loader podobno działa też na nim ibot. Musisz odznaczyć opcje MULTICLIENT i bedzie działać normalnie tylko ze na 1 postac :D

 

hmmm ciekawe dlaczego mi 3 postacie śmigają normalnie?

działa MC, trzeba umieć włączyć

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nowa wersja dodana.

 

Change Log:

v1.0.72b

- Fix a coding typo on set cmd

v1.0.72

- Update with sro v1.252

- Fix secondary train area saving/loading

- Added new train script cmd set2(xx,yy,zz)

- Added new train script cmd cst(exact skill name)

 

New Train Script Commands:

- set2(123,456,78) will set the xpos to 123, ypos to 456 and radius to 78

- cst(Snow Shield - Novice) will try to cast the snow shield buff

Sig.png

Opublikowano

hmmm ciekawe dlaczego mi 3 postacie śmigają normalnie?

działa MC, trzeba umieć włączyć

To skoro wiedziałeś wczesniej jak to miało być włączone to mogłeś ruszyć swoja dupe i napisac post wiele by Ci to nie zajeło ( tylko nie pisz ze Sbot'a uzywales bo CIe wysmieje ) ...

Opublikowano

Witam ,zwacam sie z prosba o pomoc

moj problem jest taki ze gdy wlanczam Ibota wszystko smiga plynnie i ladnie klikam " lunch client " wpisuje passy i gdy juz klikam enter wylancza sie Sro_client i zostaje tylko sam ibot , zainstalowalem ibota zgodnie z poradami znalozionymi na tym forum wszystkie pliki mam .

 

moj komp chodzi na win7 moze to byc problemem ?

"... To ja jestem Bogiem , uświadom to sobie ..."

2464621040982908.png

Opublikowano

Mam pytanie .

Jak moja postać pada , to wraca odrazu do miasta , kupuje potki itp ,ale w pewnym czasie kiedy ma iść na spot zatrzymuje w mieście i nic nie robi , dlaczego ?

Co powinienem zrobić?

Opublikowano

Nagraj skrypta od nowa.

rSRO

29980.gif

Status: Off-line

Serwer: Artemida

Nick: Çňî_ß

Guild: Ňĺőíčę

Build: Rogue/Cler

Lv: XX

FARMING--> 250.000/1.000.000

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...