Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zawsze Aktualna Wersja Ibota


rosire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 837
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ja nie mogę w ogóle silka odpalić, bo jest błąd. ;/

"Umiesz liczyć, licz na siebie."

 

Jestem tylko człowiekiem, też popełniam błędy.

Opublikowano

Wejdź w 2 zakładkę, później w zakładkę Inventory, znajdź swoją broń i kliknij Set 1st Weap, później znajdź swoją 2 broń i kliknij Set 2nd Weap i dodaj skille.

rSRO

29980.gif

Status: Off-line

Serwer: Artemida

Nick: Çňî_ß

Guild: Ňĺőíčę

Build: Rogue/Cler

Lv: XX

FARMING--> 250.000/1.000.000

Opublikowano

Wojtek miałem ten sam problem.THX +

"Umiesz liczyć, licz na siebie."

 

Jestem tylko człowiekiem, też popełniam błędy.

Opublikowano

Użyj tego co był przed najnowszym. Bo ten x.x.077b (najnowszy) wprowadza dodatkowe opcje do bota a nie do patcha Silka. Ten x.x.077 będzie dobry bo sam go używam i nic się nie dzieje.

"Umiesz liczyć, licz na siebie."

 

Jestem tylko człowiekiem, też popełniam błędy.

Opublikowano

Jeśli masz tego starszego iBota to musisz mieć też starszego loader jak co.

 

Potem, jeśli to masz to zobacz czy masz zaznaczone wszystko dobrze w edx'ie. (multiclient, patch seed i redirect login ip) Oczywiście port redirect - 16000.

Jak to nie pomoże to wyczyść cache plików silka, a jak to też nie to reinstal.

"Umiesz liczyć, licz na siebie."

 

Jestem tylko człowiekiem, też popełniam błędy.

Opublikowano

 Folder temppath musi być pusty.Jak to nie działa to reinstal.

"Umiesz liczyć, licz na siebie."

 

Jestem tylko człowiekiem, też popełniam błędy.

Opublikowano

 To dobrze, bo wirusy które przy skanie ibota/ribota wykryły niektóre antyviry są zapisywane w tym folderze, ale to tylko szczegół.

"Umiesz liczyć, licz na siebie."

 

Jestem tylko człowiekiem, też popełniam błędy.

Opublikowano

Ja też mam problem bo jak uruchamiam loadera klikam launch i potem wlanczma ibota klikam start na loaderze to sam sie zamknie ibot sam klika na X i exit bot? klika yes i sie wylonczy co jest?

Isro:

 

Lvl: 94

 

Serwer: Eldorado

 

Nick: _T_O_M_E_K_

 

Are you fucking kidding me?

Opublikowano

wiecie moze o co chodzi?

a no wiem.... ze klika sam na x i wyłącza bota

 

a tak na prawdę zrobili update serwerów i teraz nawet na samym edx loaderze jak siedzisz to po chwili wywala Ciebie. Wiadomo sBot jest płatny więc z sbota nie wywala.

Opublikowano

Moze i jest na oficjalnej stronie, ale pobrac sie nie da..

 

@Up:

Wujek google nie gryzie.

 

@Edit:

O udało sie ; d

Opublikowano

Mam nadzieję, że teraz będzie można spokojnie bocić ^^

 

A Tomek, proszę Cię, naucz się porządnie wypowiadać... Bo jak widzę Twoje wypowiedzi, to naprawdę oczy mnie zaczynają boleć. I edytuj posty, a nie jeden pod drugim :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...