Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zawsze Aktualna Wersja Ibota


rosire

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja z kolei mam inny problem. Włączam iBota potem loadera (mam w nim ustawione wszystko jak mówiliście), loguje się odrazu postać używa 2 buffów i koniec. Stoi w miejscu a potem dissconect from server.

Library mam zainstalowane.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

  • Odpowiedzi 837
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@Farenhait

Jak sie nie myle to jest [nick]botconfig i jeszcze drugie [nick] i nie pamietam, ale rozpoznasz, bo zawsze jest w nazwie Twój nick w [ ] .

1683786366.png
Opublikowano

@Farenhait

Jak sie nie myle to jest [nick]botconfig i jeszcze drugie [nick] i nie pamietam, ale rozpoznasz, bo zawsze jest w nazwie Twój nick w [ ] .

Ja mam Inny proglem sciagnołem najnowszego ibota i nadal mam Server Signature Error

Opublikowano

Jak masz ustawionego loadera?

rSRO

29980.gif

Status: Off-line

Serwer: Artemida

Nick: Çňî_ß

Guild: Ňĺőíčę

Build: Rogue/Cler

Lv: XX

FARMING--> 250.000/1.000.000

Opublikowano

Ustawione mam Swear Filter Nude Patch Multicilent Zoom Hack No i Redicert Ip i port 16000

Zaznacz Patch Seed.

 

sssxx.th.jpg

Tak wygląda moje okno bota. Nie wiem czy dobrze bo na ribocie nie wyglądał tak

To jest bot do isro i po wejściu alexandrii wygląd bota się zmienił.

rSRO

29980.gif

Status: Off-line

Serwer: Artemida

Nick: Çňî_ß

Guild: Ňĺőíčę

Build: Rogue/Cler

Lv: XX

FARMING--> 250.000/1.000.000

Opublikowano

Gdy wbijam do gry za pomoca edxsilk....2 kontami jednym z ibotem po wpisaniu IDi PW przez kilka minut powyskakuje ten napis reqestion user confirmation i sie zawiesza. Nie moge wcisnac start ani nic dziej sie tak raz z tym clientem z ibot raz z tym bez ;// strasznie mnie to denerwsuje bo musze wszystka wylacz i wlaczac od nowa ;// Moze wie ktos jak to naprawic ?

Opublikowano

hmmm... antywir zaczął mi dziś wykrywać wirusa w ibot.exe... hmm... do tej pory się nie odzywał... wiecie może w czym problem? może po inspekcji jakoś się zaaktualizował i teraz avg bedzie mi wył?

Opublikowano

jak tego sie pozbyc ? wylaczalem wszystko co sie da i nadal wykrywa

 

@Problem rozwiazany :)

!!!! Grozisz MI !!!!

Opublikowano

UP

 

Może tracisz połączenie z internetem? Ja miałem taki problem przez pewien czas, ale się skończyło.

Opublikowano

Nowa wersja dodana.

 

Change Log:

v1.0.62

- Update with sro v1.245

- Recode attack skill function for efficiency

- Added buff according to weapon name

- Added set 1st weapon in Inventory tab

- Added set 2nd weapon in Inventory tab

Sig.png

Opublikowano

Dzisiaj ściągnąłem nową wersje ibota i nie używa mi buffów :<

Jeszcze Wczoraj miałem 1.0.61 i wszystko było wporzo ; d

Opublikowano

wydawało mi się ze jak wyjdzie nowa wersja problem zniknie nadal dostaje dc nie tracę połączenia z netem bo włączyłem muzę z internetu i tam mi się nie rozłączyło macie jakieś pomysły ??

Opublikowano

Nowa wersja dodana.

 

Change Log:

v1.0.63

- Update with sro v1.246

- Update iBot.dll

- Fix disconnection on login

- Fix exp gain on Lv103 characters

- Switch sell/drop button position

- Redesign skills tab

- Disable "Auto Fuse" button (I need to recode it)

Sig.png

Opublikowano

A ja mam problem z włączeniem Recovery Division i innych buffów, tam jest napisane że chyba trzeba wpisać nazwe ale nie wiem czego jeśli ktoś wie proszę o udzielenie odpowiedzi. Pozdrawiam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...