Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zawsze Aktualna Wersja Ibota


rosire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 837
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Admin Cienia
Opublikowano

Gdy logujesz się, to logowanie jest co 20 sekund, gdy dostaniesz DC i robisz reloga trwa 8 sekund, albo odwrotnie, nie pamiętam już.

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Opublikowano

Nie, nie od farta to raczej nie zależy bo mi cały czas sie loguje co 20 sek.A gdzieś widziałem, że sie komuś loguje co 8 sec, więc pytam czy ktoś wie jak to zrobić.

damagemistrz.png
Opublikowano

Wydaje mi się, że to zależy od serwerów iSRO... Ja mam tak, że po 20+ próbach zawsze mam co 8000ms :)

99,9% problemów na tym forum wynika z głupoty użytkowników i ich bierności w chęci poszukania gotowego rozwiązania w internecie!

Zastanów się 100 razy zanim cokolwiek tutaj napiszesz!

Opublikowano

http://www.sharingmatrix.com/file/8307909/_iBot_Public_Released_v1.0.73.rar

 

 

Change Log:

v1.0.73

- Update with sro v1.255

- Added lag checker

- Fix some issue with Devil Spirit

- Fix buying return scroll

 

Lag Checker:

- The bot will stop sending data if it doesnt receive any data from the server within 4 secs.

It will resume its operation as soon as it receives new data.

 

Please report errors, Thank you.

 

trzymajcie bo Rosire zajety ostatnio chyba :)

Opublikowano

Odśwież wszystkie skille.

rSRO

29980.gif

Status: Off-line

Serwer: Artemida

Nick: Çňî_ß

Guild: Ňĺőíčę

Build: Rogue/Cler

Lv: XX

FARMING--> 250.000/1.000.000

Opublikowano

A ja mam taki problem iż nie che mi koleś zmieniać broni i sie bufować...

 

Pisze Weapon name is not set

 

Edit jescze raz : Juz sobie z tym poradzilem xD

damagemistrz.png
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nowa wersja dodana.

 

Change Log:

v1.0.74

- Update with sro v1.256

- Fix party parsing when on job suits

- Fix rare occurence of buying infinite pots until inventory is full

- Fix cst() error when skill delay is higher than 65secs

- Fix NPC Kapado when using qst() command

- Added Quest done -> (Execute Script)

- Added Load Quest Done Script

- Added sample train script to red eggre (Lv106_PriestTerror.txt)

- Added sample quest done script (Lv106_PriestTerror_QuestDone.txt)

 

Quest done -> (Execute Script):

- This is useful when doing quest inside job cave (red/black eggre)

- When you completed a quest the script will be executed.

- What the script does... is all depends on you.

- All the commands on train script can be used on it.

- I suggest that you create a script that will deliver the quests.

- Sample train script and quest done script are added on the package.

Sig.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

jednak prócz backup'a musieli jakieś zabezpieczenia wrzucić, bo jak ma mi zalogować drugiego chara to wyłącz mi silka i jak uruchamiam ibot... jest napisane podłączony pod serwer i ibot się wyłącza. Ma ktoś coś podobnego

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...