Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zawsze Aktualna Wersja Ibota


rosire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 837
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ja mogę normalnie ściągać stamtąd.

rSRO

29980.gif

Status: Off-line

Serwer: Artemida

Nick: Çňî_ß

Guild: Ňĺőíčę

Build: Rogue/Cler

Lv: XX

FARMING--> 250.000/1.000.000

Opublikowano

Nowa wersja dodana.

 

Change Log:

v1.0.75

- Fix some problem with auto-pots when you manually accept ressurect

- Added error checking on picking items

- Added stuck checking during script

- Remove drop items belong to others on the drop lists

- Revise Scripts Lv106_PriestTerror.txt and Lv106_PriestTerror_QuestDone.txt

Sig.png

Opublikowano

Mam problem.

Pobrałem najnowsza wersje bota i po wbiciu na kazdego chara wyskakuje run time error 5.

Wbijałem po 50x na każda postac i za każdym razem to samo.

Mam pobrane wszystkie potrzebne pliczki/programy, usuwam config za kazdym razem.

Uzywam tego bota od bardzo dawna i nigdy nie miałem z nim problemów ..

Uczeń
Opublikowano

Ja mam problem : Pobrałem ibota ,loadera i staram się wejść na sro to jak uruchamiam bota co chwile jakiś błąd się pokazuje ok klikam "ok" okienko znika pokazuje się to okienko że wchodzi na sro i po chwili Disconet from the server .... ;/ co mam zrobić ? plsss

 

nie wiem jak to się stało ale już jest dobrze ;/ Papasmerf10 masz " + " za zainteresowanie thx ; d

Macie po " - "

Opublikowano

Nowa wersja dodana.

 

Change Log:

v1.0.76

- Fix error checking on train script

- Added check on skills with the same name but different level

- Added new party function (Add all members to filter)

- Added new party function (Clear member filter)

- Increase error checking on pick item (10 > 15)

Sig.png

Opublikowano

mianowicie odpalam ibota , ex , wchodzi do gry , za chwile się wyłącza ibot i jak pokaże sie aby wejsc na serwer to po chwili dc. co to może byc ? wczoraj mi działało ;/

 

 

@UP masz to samo co ja?

Opublikowano

nie, mi po odpaleniu gry przez loadera zamyka sie bot i wyskakuje komunikat "disconet from the server";/

 

moze to dlatego ze byl update GG i powinna wyjsc nowa wersja bota albo cos...

Opublikowano

nie, mi po odpaleniu gry przez loadera zamyka sie bot i wyskakuje komunikat "disconet from the server";/

 

moze to dlatego ze byl update GG i powinna wyjsc nowa wersja bota albo cos...

 

 

he masz to samo co ja ;]

Opublikowano

Nowa wersja dodana.

 

Change Log:

v1.0.77b

- Added Trader/Hunter party type

- Fix bug on auto invite

- Fix bug on error pick

Sig.png

Opublikowano

i niestety dalej to samo. Po 5 minutach dalej dc dostaje :/ Ma ktoś taki sam problem?

 

No to wszyscy mamy ten problem. Mam dwoch znajomych i to samo. Mysle ze loader moze nie dzialac ale nie jestem pewny.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...