Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zawsze Aktualna Wersja Ibota


rosire

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pionez 1600 a nie 16000 tez bład na poczatku zrobilem

NICK : RaZvIsIoN

Serwer Neptun

LV: 41 (rosnie)

Giuld :Nie ma narazie ( szukam )

 

 

 

Pozdrowienia dla Patryka z Petra :)))

  • Odpowiedzi 837
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Admin Cienia
Opublikowano

To może być wina serwera nie bota, a nawet jeśli to trzeba czekać na update bota.

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Opublikowano

Nowa wersja dodana.

 

Change Log:

v1.0.80

- Added 5sec delay before closing iBot

- Added check if moving outside of training area

- Fix parsing errors on ghost pet

- Fix parsing of items with socket in storage and pet (Empty socket)

- Fix a rare occurence of bot stopping while in script

- Change srodir.ini (Put only the silkroad directory)

- Change default login port 16000 (back to the old port)

- Remove iLoader.dll

- Rename iBot to iB0t

 

Note:

Keep in mind that the disconnection problem due to Hackshield hasn't been fix yet.

Sig.png

Opublikowano

wchodzisz na ibotforfun.blogspot.com i tam masz zawsze najnowsze wersje ;) (oficjalna stronka, mi zawsze dziala hosting)

 

 

gdyby jakims cudem ci nei dzialal hosting to masz ode mnie http://www.speedyshare.com/files/24181473/_iBot_Public_Released_v1.0.80.rar

 

 

 

skan niby wykrylo, ale to jest nie grozne

 

 

@EDIT nowa wersje wlasnie weszla

 

 

Change Log:

v1.0.81

- Update with sro v1.266

- Remove UPX packer (causing false positive results)

 

http://depositfiles.com/files/mcrs05clx

skan: http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=89c2ec381e65998276dd6711f3815c3e613bdf7221a4860878c786f376ef2808-1284480758

fallenbow.png

Zobacz co to postać robi na evencie ;)http://www.youtube.com/watch?v=uWbIdCG4Tfg

Pomoglem? To nie zapomnij dac +(plusa)!

Opublikowano

 No i ta najnowsza wersja leci lajtowo, bez DC jak wcześniejsze. :D

 

Jak na razie od wczoraj bez DC :D

 

 

14sfk87.jpg

Hemp Gru <3 diil <3

Opublikowano

witam mi dzisiaj pojawil sie w okienku logow w bocie komunikat "are you laging, maybe?" komunikat pojawia sie po tym jak wcisne start bot wtedy postac stoi caly czas a owy komunikat pojawia sie co chwila po 2 minutach bezczynnego stania. moglby mi ktos pomoc ten problem rozwiklac? moze problemem jest stara wersja edx loader?

Opublikowano

nowa wersja

 

Change Log:

v1.0.82

- Update with sro v1.267

- Added arabian outfit to parse_items.txt

- Added 1 sec delay before start botting

- Added start train script now button

- Fix range of mobs(not updating)

- Fix buying return scroll

 

 

dw http://depositfiles.com/files/qmwy17l1p

skan http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=73b9890437904004233ba3a1dbfa918bb157a541301debaff1cb56b424eae8c1-1285684409

fallenbow.png

Zobacz co to postać robi na evencie ;)http://www.youtube.com/watch?v=uWbIdCG4Tfg

Pomoglem? To nie zapomnij dac +(plusa)!

Opublikowano

Nowa wersja dodana.

 

Change Log:

v1.0.82

- Update with sro v1.267

- Added arabian outfit to parse_items.txt

- Added 1 sec delay before start botting

- Added start train script now button

- Fix range of mobs(not updating)

- Fix buying return scroll

Sig.png

Opublikowano

Witam,

Ja mam tego typu problem, ze już sam nie wiem czy go dodac to FAQ czy tak do ogólnych tu. Chodzi o to, że ten nowy iBot mi działa przecudnie, ale bez niczego. Chodzi mi o to czy jeżeli chce po prostu expić jedną postacią to potrzebuje Loadera? Czy np uzywając samego bota istnieje większa szansa zbanowania. Jeśli tak to prosze o jakiś dobry cynk na loadera (próbowałem już wszystkie wersje HArdMode i Edx i nie chciały się odpalić). Juz 3ci dzien jadę na samym bocie bez loadera i wszystko jest cudnie. Żadnego bana... pytanie tylko jak dlugo tak pociągnę ^^ Więc proszę o w miarę szybką odpowiedź czy powinienem dorwac jak najszybciej loadera czy trzymac się tego jak jest.

Pozdrawiam i z góry WIELKIE THX.

Opublikowano

Bez loadera czy z loaderem i tak możesz dostać bana. Jak ci działa ibot bez loadera bez zarzutów to boć dalej.

rSRO

29980.gif

Status: Off-line

Serwer: Artemida

Nick: Çňî_ß

Guild: Ňĺőíčę

Build: Rogue/Cler

Lv: XX

FARMING--> 250.000/1.000.000

Opublikowano

Bez loadera czy z loaderem i tak możesz dostać bana. Jak ci działa ibot bez loadera bez zarzutów to boć dalej.

 

 

Bardzo dziękuję za tak szybką odpowiedź:) Właśnei o to mi chodziło. A czy nie jest tak, że z Loaderem jest większa/mniejsza szansa na bana? Bo jeśli większa to nawet nei będe sie rozglądał za nim. A iBot cudny program!! Chwala twórcy! ;p

Opublikowano

Ban jest jak lotto trzba miec duzego farta(pecha) aby go dostac. Za samego loadera nie slyszalem zeby byl ban wiec to raczej nie zwiekszy twojej szansy ;p

 

Dziękuje Papo :) Nie umiem tu żadnych piwek stawiać czy innych także w nagrode ładna muzyczka^^

Ah i wypytuję tak namiętnie bo zastanawiam si po prostu czy "ZALECA" się stosowanie loadera z botem bo mi multikontowanie na razie nie potrzebne. A z czystej Ciekawości Papo, sam tez używasz ibota? I do tego jakiegoś loadera?

Pozdrawiam i dziękuję bardzo za wyczerpujące odpowiedzi :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...