Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakiego Championa Kupić


lordwyder

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Przepraszam ale chciałbym ponowić swoje pytanie ponieważ czegoś tam zabrakło :)

 

nidalee vs. pantheon vs. olaf vs. shaco

 

I teraz jest wszystko ok

Opublikowano

up@ Master yi, tryndmare, heimdeinger

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

Master Yi

 

 

Przepraszam ale chciałbym ponowić swoje pytanie ponieważ czegoś tam zabrakło :)

 

nidalee vs. pantheon vs. olaf vs. shaco

 

I teraz jest wszystko ok

Opublikowano

Dlaczego nikt nie odpowiada ???

 

Brand - Twitch czy Xerath

 

A i jeszcze jedno pytanie mam 1050 RP i nie wiem czy kupic za to jakiegos bohatera, skina czy co ?? ...

Opublikowano

up@ Xerath, - duży range, ma przewagę. W ogarniętych lapach robi rozpierdol.

 

i dokup skina (:

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

Carry - Vayne, dobre late i early game.

 

 

Talon - typowy assasin, zabij i uucieknij. :)

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

to ja to napisze jeszcze raz - najlepsza postać na konta 1-5 lvle co szybko niszczą- heimerdeinger, tryndamere, master yi. Ktoś jeszcze ;)?

 

edit: jednak z tego to chyba na razie sam master yi

 

może być pewnie tristana/alistar bo oni są za darmo

 

ale tryndmaere i heimerdeinger nie ma o czym mówić ponieważ za dużo kosztują... nikt tyle nie uzbiera do 5 lvla;p

Opublikowano

Jak wyslesz sms'a to kupisz za rp...

 

A i slyszalem ze brand hest lepszy od xeratha i mam dylemat moze jeszcze ktos inny sie wypowie

 

 

BRAND VS XERATH

Opublikowano

to ja to napisze jeszcze raz - najlepsza postać na konta 1-5 lvle co szybko niszczą- heimerdeinger, tryndamere, master yi. Ktoś jeszcze ;)?

 

edit: jednak z tego to chyba na razie sam master yi

 

może być pewnie tristana/alistar bo oni są za darmo

 

ale tryndmaere i heimerdeinger nie ma o czym mówić ponieważ za dużo kosztują... nikt tyle nie uzbiera do 5 lvla;p

 

 

Ania!

Opublikowano

Jak wyslesz sms'a to kupisz za rp...

 

A i slyszalem ze brand hest lepszy od xeratha i mam dylemat moze jeszcze ktos inny sie wypowie

 

 

BRAND VS XERATH

Według mnie brand lepszy.

Opublikowano

Jak wyslesz sms'a to kupisz za rp...

 

A i slyszalem ze brand hest lepszy od xeratha i mam dylemat moze jeszcze ktos inny sie wypowie

 

 

BRAND VS XERATH

 

Brand jest o wiele lepszy w late game .

 

Xerath jest wg. mnie dobry tylko w early . Dopiero po ogarnięciu możesz coś zrobić xerathem .

 

W tym wypadku Brand .

Opublikowano

Jak wyslesz sms'a to kupisz za rp...

 

A i slyszalem ze brand hest lepszy od xeratha i mam dylemat moze jeszcze ktos inny sie wypowie

 

 

BRAND VS XERATH

 

A ja doradzam Xeratha. Mam go kupionego i koszę na MID'zie. Jeżeli ogarniesz jesteś nie do pokonania.

Opublikowano

Ja wyslalem SMS za 4euro poniewaz mieszkam w hiszpanii jakies 18zl i dostalem 1137 RP :P Nie wiem jak... wyslalem i doszlo mi cos 800RP wygralem 1 mecz i mam juz 1137 ktos wie z kad ??

 

@UP Po co kupowac np. Master Yi czy Annie... masz duzo lepszych bohaterow w rotacii wiec na poczatku bierzesz tych z rotacii uzbierasz 6300 i sie cos kupi :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...