Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakiego Championa Kupić


lordwyder

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ahri czy Fizz? Pilne ;*

 

Fizz to AP , ale nie z range co go trochę oddala od celu .

Ahri więcej zrobisz na początku .

 

@Up

 

Trzy ostatnie gry vs lee sin . Dziękować za feedera . Ogarnięty lee sin może gankować , ale ktoś kto pierwszy raz nim gra ? Ogarnięcie lee sina trwa dość długo .

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@Co ogarniać lee sinem żeby gankować? Wystarczy red i trafić z q + e no chyba , że trafiamy skill shotem 1 na 10 :| . Btw. mówiłem o gankowaniu na drugim lvlu

Później to bez problemu.

xxcafs.png
Opublikowano

up@

 

Karthus, - globane ulti do dobicia/rozpoczęcia TF'a. Skil E Wysysające życie %-owo. Haras bombkami, AoE slow.

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

Jeszcze jedno:

Lee Sin vs Nocturne

I na prawdę zależy mi na plusach i minusach :P

 

Lee Sin

+ Jungler

+ Nie ma many (może od razu dawać blue dla kolegi z teamu)

+Nie Papier

+Moim zdaniem lepsze ganki niż noct

 

Nocturne:

+Jungler

+Ganki słabsze niż Lee moim zdaniem aby udanie zgankować potrzebny jest użycie ulta

+Dobre Ulti Duży zasięg

1375207970-U250359.png


Opublikowano

up@

 

Xin do jungli jedynie, dobre gangi juz na 2 lvlu, długo posiedzi na lini, jeżeli idziesz na solo topa, dzieki passywomi.

 

Akali to pick dobry na mida i solo, wyslalbym Cię z nią na mida, lasthitujesz do 6-go, stawiasz wardy po obu stronach w krzakach i po 6 lvlu próbujesz pomóc swoim, gangując.

 

Shaco na rankedy się nie nadaje, ma jedynie dobre early game, gangi.

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

Ty umiesz czytac

Pytałem jaką postać kupić za 3150 i wymienilem które już mam :/

 

Zal żeby xin do jungli

 

 

LOL nie widziałeś junglującego Xina?

 

 

@2xDown: Hehe, czyli newbie jestes ^_^

Opublikowano

Olaf vs LeBlanc plusy i minusy prosze :)

 

 

Nidale

Olaf

+ bardzo dobry offtank

+ dobry dmg ze skilli

+ duży burst

+ carry

- nie umiem podać.

dobry na solo, ale dwóch go przygniecie ;x.

 

LeBlanc

+ dobre dmg ze skilli

+ w miarę dobry system ucieczki

+ burst

- carry

- papier

 

ja polecam Olafa, z młotem na początku nie do pokonania.

Opublikowano

Nidalee czy twitch zapomniałem dopisać ,żebyscie napisali +/-

 

Nidalee

+ robiona pod AP ma olbrzymi dmg z włóczni

+ dobre ulti z panterą

+ nowe um. z ulti

+ zasadzki, które stunują

+ dobry system ucieczki

- nie radzi sobie na solo

- może być papier

 

Twitch

+ znikanie

+ duży dmg

+ obrażenia co sekundę z jadem

+ z zaskoczenia prawie nie do rozwalenia

+ dobry do gangów.

- papier

 

polecałbym nidalee, na Twitcha wystarczy blok i gang na nic.

Opublikowano

 

Nidalee

+ robiona pod AP ma olbrzymi dmg z włóczni

+ dobre ulti z panterą

+ nowe um. z ulti

+ zasadzki, które stunują

+ dobry system ucieczki

- nie radzi sobie na solo

- może być papier

 

Twitch

+ znikanie

+ duży dmg

+ obrażenia co sekundę z jadem

+ z zaskoczenia prawie nie do rozwalenia

+ dobry do gangów.

- papier

 

polecałbym nidalee, na Twitcha wystarczy blok i gang na nic.

 

Nie ma stuna z pułapkami nie jest papierem i jest świetna na solo topie

Opublikowano

Olaf

+ bardzo dobry offtank

+ dobry dmg ze skilli

+ duży burst

+ carry

- nie umiem podać.

dobry na solo, ale dwóch go przygniecie ;x. Z tym to się nie zgodzę... Bez problemu rozwalam dwóch Olafem mając mniej niż pół hp...

 

 

ja polecam Olafa, z młotem na początku nie do pokonania.

Olaf ma też pro pasywa :]

Fiddlesticks vs Ahri?

Fiddle tego skilla co hp wysysa, ale Ahri ma fajne ulti, urok i niezłe combo może zrobić.

Opublikowano
Fiddlesticks vs Ahri

 

 

Zdecydowanie Ahri, większy dmg, bardziej moblina.

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...