Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakiego Championa Kupić


lordwyder

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

up@

 

Gangplank budowany pod offtanka, w late ciśnie kryty po 900.

Cleanse ze skila

AoE slow w ulti

AoE buff do speeda i dmg.

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Renekton vs Lee Sin

 

- i + tanki jakby co nawet ogarniam, ale lubię też mocno bić ;)

Opublikowano

Xin zhao vs Panteon.

Prosze o podanie lepszej postaci, jeśli można +'sy i -'sy ;)

Opublikowano

Xin zhao vs Panteon.

Prosze o podanie lepszej postaci, jeśli można +'sy i -'sy ;)

 

Polecam xina

plusy

dobry dmg

szybkosc

minusy

troche papierowy ale w last game jest juz ok

za 3150 jaknajbardziej

 

Gangplank vs Olaf vs Leblanc

Plusy i minusy

Opublikowano

Graves vs Nocturne vs Miss Fortune vs Fizz vs Casiopeia (nie wiem czy napisałem dobrze). Postać do niszczenia wrogów :D.

 

Jak można to proszę podać + i - :D

Opublikowano

Graves vs Nocturne vs Miss Fortune vs Fizz vs Casiopeia (nie wiem czy napisałem dobrze). Postać do niszczenia wrogów :D.

 

Jak można to proszę podać + i - :D

 

Co do tego to dobry jest Graves, lecz Miss'ka no wiesz... :)

 

Jaką postać wybrać: Brand czy Graves?

Jakby się dało to mogą być też plusy i minusy. :)

46958.gif

Opublikowano

2xup@

 

Graves na 3-4 lvlu w carry potrafi pieprznąć combo za 3/4 jego hp. 80% AS ze skila (maly cd)

Może przeskakiwac przez większość ścian, ulti z duzy dmg.

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

A więc zadam prostrze pytanie:

 

Irelia vs. Renek :D

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

A więc zadam prostrze pytanie:

 

Irelia vs. Renek :D

 

Irelia jest dobra od 8 lvl . Wtedy ma combo nie do zdarcia .

Renek ma furię i dobrze radzi sobie już od early .

Opublikowano

+ i - pantheona poproszę aby ktoś podał :)

 

(wiem, że już wcześniej to pisałem, ale mam nadzieję, że więcej użytkowników się wypowie)

 

Czy jego ulti ma jakiś zasięg czy może skoczyć gdzie chce (jak ulti gangplanka)?

Opublikowano

+ i - pantheona poproszę aby ktoś podał :)

 

(wiem, że już wcześniej to pisałem, ale mam nadzieję, że więcej użytkowników się wypowie)

 

Czy jego ulti ma jakiś zasięg czy może skoczyć gdzie chce (jak ulti gangplanka)?

+ stun

+ w late dobry dmg

+ obszarowy skill

+ przy dobrym feedzie nie do pokonania

 

- znerfione ulti (ma ograniczony obszar działania)

- łatwo zabić w early

Opublikowano

Lee Sin vs Wukong lub jakaś inna postać do 6300.

 

 

Lubie postacie, które robi się pod Ad i dość dobrze mi się nimi gra.

caitlyn

Opublikowano

Xin vs Twich ;)

+ i -

grałem Twichem i 19/1/13, a Xina każdy wychwala i jak gram przeciwko niemu to niezła kosa ;)

Opublikowano

Xin vs Twich ;)

+ i -

grałem Twichem i 19/1/13, a Xina każdy wychwala i jak gram przeciwko niemu to niezła kosa ;)

Xin:

 

+ dobry dmg w late

+ dobry na jungle

+ robiony pod offtanka ciężki do zabicia

+ stun w podbiciu

 

- słaby system ucieczki

- bez feeda no dmg

- jak się nie potrafi grać łatwo nim na feedować

 

twich:

 

+ niewidzialność

+ slow

+ trutka

+ ataki z zaskoczenia

 

- papier

- zawsze focusowany

- kontrą jest oracle

Opublikowano

Graves vs Nocturne? + i - jak można ;)

graves

 

+ dobry dmg z Q

+ slow

+ jeden z lepszych ad carry

 

- papierek

- focusowany

 

nocturne

 

+ dobra jungla

+ fear

+ op tarcza

+ robiony pod offtanka ciężko zabić

 

- znerfione ulti

- przy nie ogarnięciu łatwo na feedować

 

@down polecam ci graves'a

Opublikowano

Grave o wiele lepszy, 80% as ze skila, NIE JEST PAPIEPRKIEM, jezeli zlozysz dobre itemsy. Mozliwosc przeskakiwania przez większość ścian, ulti good do dobicia, rozpoczęcia tfa, kontruje postacie typu akali. :)

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...