Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakiego Championa Kupić


lordwyder

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pantheon vs. Lux vs. Leblanc vs. Vladimir vs. Renekton vs. Irelia.

 

 

Na rankedy, elo hell.

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Lee Sin Vs Jarvan IV

 

Lee sin.

 

Kupic Te emo czy może Warwicka ?

 

Te emo ma sporą szybkość ataku i dość duże dmg + grzybki, a ww lifesteala i jest królem jungli czy może Jaxa lub Tarica?. <3 Więc nie wiem co kupić ? Kogo doradzacie ?

 

Teemo.

Opublikowano

Pantheon vs. Lux vs. Leblanc vs. Vladimir vs. Renekton vs. Irelia.

 

 

Na rankedy, elo hell.

 

Na elo hell to najlepszymi postaciami z tych wszystkich są wg mnie:

 

Le blanc,Irelia, ew. renek.

 

Najbardziej chyba le blanc.

 

Powód? Wg mnie ważny jest nuke, czyli coś, dzięki któremu możemy sie nafeedować. Le blanc to chyba najlepszy char do tego zadania. Seria w większościach przypadków jest śmiertelna. Irelia, tez dobra;) Co prawda nie jest tak śmiertelna, ale gdy nie ma tanka, to nie dość, że ma sporo hp, potrafi pożądnie przypierdo*ic

9uIymOb.png


Chętnie pomogę w sprawach: League of Legends, World of Warcraft.


W razie pytań PW.

Opublikowano

Pantheon vs. Lux vs. Leblanc vs. Vladimir vs. Renekton vs. Irelia.

 

 

Na rankedy, elo hell.

 

Powiem tak:

Posiadam i Pantheona i Vladymira i jak dla mnie sa zarabisci. Pantheon ma bardzo przydatny stun z tarczy, a dzida bardzo czesto nie pozwala uciec wrogowi dzieki czemu go zabijamy. Co do Vladymira to grajac nim do wiekszosci kili nie musze uzywac ulti, moze jest troche papier ale ma wyssanie hp.

Opublikowano

Powiem tak:

Posiadam i Pantheona i Vladymira i jak dla mnie sa zarabisci. Pantheon ma bardzo przydatny stun z tarczy, a dzida bardzo czesto nie pozwala uciec wrogowi dzieki czemu go zabijamy. Co do Vladymira to grajac nim do wiekszosci kili nie musze uzywac ulti, moze jest troche papier ale ma wyssanie hp.

 

Vlad papier? Podziękuje....

 

Panth, no tak jest ok, ale czy potrafisz COŚ ZROBIĆ nie mając chociaż krzty dobrego teamu?

 

Nadal podtrzymuje zdanie, Le blanc:)

9uIymOb.png


Chętnie pomogę w sprawach: League of Legends, World of Warcraft.


W razie pytań PW.

Opublikowano

To ściślej.

 

Pantheon vs. Lux vs. Leblanc vs. Udyr (:

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

@f@lkom

 

Osobiście gra Volibear'em nie przynosi mi żadnej satysfakcji , jest to raczej tank , a ja za tankami nie przepadam , tylko jeden ze skilli ma dobry damage , .

Kennenem okazji zagrać nie miałem , ale myślę , że będzie on lepszym wyborem , ale to zależy od Ciebie : P

 

@Slayer16

 

Jeśli chodzi o rankedy to według mnie Pantheon jak i Lux odpadają , najlepszym wyborem była by oczywiście LeBlanc , ale ciężko mi powiedzieć cokolwiek o Udyrze , wszystko zależy od twojego stylu gry .

Opublikowano

Volibear VS Kennen

 

Kennena polecam, choć nim trzeba umieć grać. sypie stunami, ale jego dmg nie jest za duże.

 

Pantheon vs. Lux vs. Leblanc vs. Udyr (:

Pantheon gdy masz kogoś dobrego w teamie, Lux na mida, Le blanc gdy wiesz, że możesz zaszarżować na wrogu.

polecam Pantheona, dużo zrobisz skillami ze stunem, a także normalnym atakiem.

Opublikowano

Ja mam takie pytanie

Mam 3180 i nie wiem kogo sobie kupić ;/

Interesowałem się :

 

Karthus

Akali

 

Lubię grać warwickiem nawet nieźle mi idzie nim

oraz master yi :)

 

Mogą być też inni nie za 3150 ;D

giphy.gif

Opublikowano

Ja bym Ci polecił Udyra

 

GP vs Xin zhao vs Kassadin :)

 

3 BARDZO MOCNE Postacie ale Kassadin chyba będzie najlepszy [;

 

Volibear VS Kennen

 

Voli

 

To ściślej.

 

Pantheon vs. Lux vs. Leblanc vs. Udyr (:

 

Udyr [;

 

Vayne czy Talon

 

Vayne

Opublikowano

lee sin czy nocturne?

 

Moje 2 mainy chociaż Noca musze jeszcze ogarnąć ale lepszym wyborem jest Lee Sin [;

 

Trundle opłaca się kupić?

 

Jeśli będziesz w stanie ogarnąć to tak [;

Opublikowano

Jakiś nice offtank za 3150/6300, odpada Blitzcrank i Volibear. Renekton również odpada.

 

Ps : LeBlanc vs Brang vs Graves vs Renekton ?

 

Renek Świetny OFFTANK

 

Lee-Sin czy jakaś inna postać, mam 6.300 może być tansza, kogo polecacie ?

 

Lee Sin 100% [;

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...