Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakiego Championa Kupić


lordwyder

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

2xup@ Wybierz gangplanka. W early game, średnio dobry. Ale przy good farmie, kilku assystch/killach świetny.

 

W late, pod offtanka z kryta potrafi zdjąć 750 hp + tankowi. Cleans w skilu, aoe buff, aoe ulti ze slowem i dmg.

 

 

up@ Lepsza zabawa z Ahri.

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Arcymistrz
Opublikowano

Ezreal

+ dobry na mida

+ dobry system ucieczki

+ ulti przez duży obszar mapy

+ dobre dmg

- straszny papier

- carry

- bez dobrego builda useles

 

Wukong

+ dobry system ucieczki

+ dobre dmg

+ robiony pod offtanka trudny do ubicia

+ dobry solo toper

Czy taki papier to nie wiem ale dlaczego nie dałeś minusów Wukonga?

Grałem tą i tą postacią i obie mi siępodobają dla mnie ezreal kox wukong też więc potrzebuje też - wukonga

Opublikowano

Z Postaci które jeszcze mi się podobają za 3150 zostały mi te dwie i zastanawiam się która z nich wybrać Nidele czy Twich

Nick Postaci W Grze : Pistan18

 

 

cebulasugna.jpg

Sygnatura By Me :p

Opublikowano

Z Postaci które jeszcze mi się podobają za 3150 zostały mi te dwie i zastanawiam się która z nich wybrać Nidele czy Twich

Nidalee, naprawdę polecam.

Opublikowano
Nidele czy Twich

 

To się wypowiem. :D Oba moje mainy. i pisze się Nidalee. Zacznij od tego.

 

 

Zależy co lubisz... Twitch dobry na normale, takie "nieogary" , ktore nie wiedząc co to orlace. Mimo to, jeżeli już mają to i tak dobrze się spisuje.

Ulti, dzięki którym, przy troszku dobranym buildzie, potrafi zrobić tripla na lajcie. Passyw, stakujący dmg co hit, E skil 50dmg za każdy hit (nawet 500dmg=6hit)

AoE slow.

 

 

Nidalee natomist, to postać o wiele trudniejsza. Musisz wycelować, rzucić. Ciężki farm do 6 lvla, potem ulti i farm tak jak by za darmo, bo skile nic nie kosztują. Aby nią koksić, musialbyś trochę pograć.

 

Skil wykrywający jednostki w krzakach (o ile w to wejdzie), mocny heal w late, ogromny burst dmg z kotka i ludzikiej postaci.

 

 

Ja Ci nie potrafię doradzić. Na początek wybierz twitcha, a kiedyś kup Nidalee, jak ogarniesz poprzednią postać. Bo wydaje m się, że nie ma sensu zaczynać czymś, kim długo nie pograsz. :)

 

 

Twitch > Nidalee. (;

 

 

 

 

 

mam 1800 rp i nie wiem co kupić, doradźcie proszę.

 

Zależy kim chcesz grać. Kup Sobie Siona, bądź Warwicka. Oba dobre picki.

 

RP.. Myślalem że PZ.

 

W takim razie, wybierz z pośród tych:

 

Fizz, Talon, Ahri.

;)

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

mam 1800 rp i nie wiem co kupić, doradźcie proszę.

 

Myślałbym nad Lee Sinem,Gravesem i Nocie 3 bardzo mocne postacie i przyjemne (:

Opublikowano

mam 1800 rp i nie wiem co kupić, doradźcie proszę.

 

Możesz kupić championa za 975Rp i skin . Jak byś trochę dokupił to nawet 2 champy za 975rp .

Opublikowano

Weź Gravesa, wyśmienity Ad carry, akurat na przecenie.

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

Skoro nie chcesz junglować, wybierz Lee Sin'a, doskonaly na solo topa. Doskok, odskok, duży dmg, ulti które odepchnie w razie potrzeby, mobliny.

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

up@ Nidalee w postci pumy. (po 6 lvlu )

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

Myślałbym nad Lee Sinem,Gravesem i Nocie 3 bardzo mocne postacie i przyjemne (:

 

Lee sina już mam, zastanawiam się nad ahri i vayne, co mi o nich powiecie? :)

Zbieram

add.png

 

1320916907-U215643.png

 

 

Sygna by Baksiu

Opublikowano

Vayne mobilna, duży dmg (odepchnięcie - stun)

 

Ahri mobilna i jutro do ubicia po 6 lvlu, mocny dmg, nie wiem czy to taunt, czy coś takiego. :D

 

 

Weź Ahri.

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

Lee sina już mam, zastanawiam się nad ahri i vayne, co mi o nich powiecie? :)

 

Vayne ma dość dobry system ucieczki jak i dobijania przeicwnika. pasyw specjalnie do tego stworzony, można wykręcić stuna ze skilla.

 

Ahri, dobra na mida, przymulenie przeciwnika, dobre ulti i przydatne do ucieczki.

Opublikowano

Witam. Mam taki problem na temat postaci do kupienia. Mam 13 lvl. Grałem tristana, xin shao poppy garenem. Każda z tych postaci mi odpowiadała, ale wiadomo, że się nudzą mam w tej chwili 6.4k do wydania. Jeżeli ktoś podaje postać proszę pisać do niej build. Za pomoc z góry dziękuje.

Opublikowano

up@ Kup Sobie Anivię bądź Gravesa, Ahri albo Lee Sin'a. > Powinno Ci odpowiadać. :)

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

Kogo polecacie do 6300? Myślałem na Vladimirem? Co o nim sądzicie?

Myślę że Vladimir to dobry wybór. Świetny mag, ma skille za HP więc wystarczą runy pod HP i AP i nie musi się ciągle wracać.

Opublikowano

Olaf vs. Twitch? Myślę tutaj o normalach. A może jakaś postać za 6k: Brand lub Kog'maw albo Kennen? A może poczekać na nowego bohatera?

Wróciłem ;]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...