Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] EliteSilkroad - Download, oraz Rejestracja by letepl


letepl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

I tak będzie crowded to nie uniknione ;] server działa zaledwie pare godzin a widzieliście ile ludzi lata na grze ? hehe

 

btw nie chce krakać ale zaczeło sie tak jak sie zszc skończyło o.O server off a na oficjalnym forum ani kropli informacji ;/

newreply.gif

 

 

 

58086-keep-on-dancing.gif

Opublikowano

Jak do 12 nie będzie online to się kładę spać i jutro założymy tą gildię :)

 

 

Nie warto marnować nocy dla BETA TESTÓW. Pozwólcie odwalić czarną robotę turkom. Admin nie zaznaczył że po skończeniu bety konta zostają wiec wiadomo ...

Interesujesz się kulturystyką, sportem, dietetyką - zdrowemu stylowi życia? Zapraszam na mój Fitness Blog.

Opublikowano

Ludzie wam sie nudzi ? nie macie gdzie spamowac ?

"Istota zamienia się w popiół, który okrywa wszystko wokół, ukrywa każdy szkopuł następnie jak widoczność po zmroku znika z widoku"

Opublikowano

Skąd wiesz niby że to beta testy ?;x

EliteSilkroad

Nick:Raave_

Level:55 Wizard/cleric

Opublikowano

Bo pisze na forum, że to testy. xD

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

bez bota długo nie pociągniemy chłopaki... Ja mógłbym zrobić wizardy 2 a potem plvl robić. Glaviera cold/fire albo warriora i na pvp :P

#EDIT

ten temat chyba pobił rekord świata w popularności :O zobaczcie ile osób ...

 

A zminusawilscie mnie za dodanie servera:((

 

Norek, a spróbuj uruchomić z serwis pack 2, jak masz tam taką opcję

Tam chyba pisze''uruchom ze zgodnością SP2''

Mi tez to nie pomoglo;/

Chyba format bedzie przymusowy jutro;/

Opublikowano

mi tez pieknie smiga tyko ze check jest ja sie zglaszam na warka do pt... expic recznie potrafie dluugo 6lat gram w sro teraz ide w kime w sql ciezko cya. a wracajac do tego co na poczatku tematu bylo to gp respaja sie dopiero 30+lvl

Opublikowano

A zminusawilscie mnie za dodanie servera:((

 

 

Mi tez to nie pomoglo;/

Chyba format bedzie przymusowy jutro;/

 

 

Spróbujcie tak jeszcze C:/windows/system32/Drivers/etc/Host(za pomocą notatnika)- i usuńcie ostatnią linike w tym pliku :P

Następnie usuncie silka i wypakujcie jeszcze raz wtedy Nprotector Game GUard pobierze na nowa all tyle moge jeszcze pomuc moze zadziała ;/Ja tak zrobiłem ale nie wiem czy to dzięki temu mi zadziałało A no i dodatkowo jeszcze wyłączcie anty wiry i firewall

newreply.gif

 

 

 

58086-keep-on-dancing.gif

Opublikowano

orjentuje sie ktos mniej wiecej za ile check sie skonczy ?:P i czy to beta server czy nie? z gory dzieki :P

dumb-dumber.jpg

Server: SJsro(Old) :ZSZC Water

Nick: DMGwykurwPL,xBarriLit0x :DMG, iLoveRita, Shinoby

Lvl: 116, 115 :105, 105, 105

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...